Recenze bookmakera 10bet

Age Limit
10bet
10bet is not available in your country. Please try:
Způsoby vkladu
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

10bet

10bet je široce považován za jednu z nejuznávanějších sázkových kanceláří v oboru. Každý den navštěvují web miliony hráčů, aby se podívali na kurzy, které jsou nyní k dispozici. 10bet je známý tím, že poskytuje vynikající kurzy na několik oblíbených sportů, širokou škálu sportovních událostí na sázení, kasina a fantasy možnosti a služby živého sázení.

Nejde o to, zda je 10Bet důvěryhodná sázková kancelář, či nikoli; spíše jde o kvalitu jeho služeb. Je úroveň jejich služeb skutečně na takové úrovni? Dalo by se říci, že jsou nejuznávanějším bookmakerem ve vesmíru? Odpovědi na tyto a mnohé další otázky se dozvíte v naší recenzi.

Proč hrát na 10Bet?

Jedním z nejdůležitějších aspektů, na který je třeba se při výběru sázkové kanceláře zaměřit, je uživatelsky přívětivá stránka. Vynikající stránka pro online sázení by měla být intuitivní a snadno použitelná, abyste se dobře bavili a sázeli rychle.

Hlavní stránka viditelně zobrazuje přístup k hlavním sekcím webu, jako jsou kasina, živé sázení a sport. Sázející mohou najít výherní automaty a verze stolních her s živými dealery, jako je ruleta a blackjack, v nabídce „Hry“.

Design a styl 10bet jsou nenáročné na oči a efektivně přivádějí pozornost k nejdůležitějším aspektům webu, jako jsou doporučené hry. Doba načítání na všech zařízeních je nízká kvůli několika vizuálním prvkům a zaměření na minimalismus.

O

10bet je online sportovní hazardní hry provozovna, která slouží zákazníkům od roku 2003. Díky vynikajícím výsledkům společnosti a skutečnosti, že má více než jeden milion registrovaných klientů, je obecně považována za jednu z nejlepších v herním byznysu.

10Bet je držitelem příslušného povolení k podnikání v každé zemi, ve které působí, a činí tak legálně. Například ve Spojeném království Komise pro hazardní hry Spojeného království schválila provoz 10Bet. Maltský úřad pro hazardní hry přijal v této zemi stejné opatření. 

Společnosti byla udělena licence na provozování vzdáleného bookmakera v Irsku. 10Bet je 100% legitimní a nesnaží se své zákazníky informovat, že ano.

Hry

V době psaní tohoto článku poskytuje 10bet sázkařům přístup k více než 2 000 sázkových trhů a výběr z přes 55 sportů. 10bet uspokojí všechny vaše sázkové potřeby, ať už vás zajímá fotbal, tenis, basketbal, koňské dostihy nebo specializované trhy, jako je snooker, zimní sporty nebo dostihy chrtů. Pro každého je něco a sázkaři mají k dispozici obrovský výběr lig.

10bet vám umožní vytvořit si ideální sázku, kterou lze umístit na jakoukoli událost dle vašeho výběru. Pokud chcete uzavřít sázku, kterou chcete riskovat, můžete zkombinovat více různých kombinací sázek do jediné sázky. To v podstatě naznačuje, že existuje nekonečné množství sázek, které můžete umístit, a také mnoho různých způsobů, jak ze svých sázek vydělat.

Výběry

Výběr výher je tak jednoduchý, jak byste si zasloužili od předního online poskytovatele. Na zahájit výběr, musíte se nejprve ujistit, že máte na účtu dostatek prostředků.

V závislosti na typu vašeho účtu se minimální částka výběru pohybuje mezi 10 a 50 £. První výběry z nových účtů mohou vyžadovat vyšší hranici příjmů. Tím je zajištěno, že účet patří skutečné osobě, nikoli umělému botovi.

Jakmile nashromáždíte dostatek prostředků pro výběr, pravděpodobně obdržíte zprávu, že můžete provést výplatu. Pokud byla podána žádost o výběr, zaměstnanci 10Bet ji obdrží, ověří a poté připíší prostředky na váš účet.

Cesta spojující vaši sázkovou peněženku a váš bankovní účet/elektronickou peněženku atd. může trvat různě dlouho. Pokud zvolíte možnost bankovního převodu nebo karty, připsání prostředků na váš účet trvá déle. Ty se pohybují od jednoho do 3 pracovních dnů. Jiné alternativy potřebují obecně méně času. Před výběrem možnosti platby by bylo užitečné znovu zkontrolovat čas výběru.

Bonusy

Asi tušíte, že web, který funguje téměř dvacet let, za dobu své existence provozoval různé propagační akce. Marketingové oddělení vynakládá velké úsilí, aby zajistilo, že jak hráči kasina, tak sportovní sázkaři jsou s jejich nabídkou spokojeni. 

Každá pobídka a propagace má svůj vlastní jedinečný soubor podmínek a požadavků. Mají také několik promo akcí na své další služby, které vám mohou pomoci posílit váš bankroll, a proto je také probereme níže.

Uvítací bonus

10Bet nabízí a velkorysý uvítací bonus typu uzavřený vklad.

Noví sázkaři mohou získat 50 % vyrovnaný bonus až 50 €. To znamená, že sázkaři musí vložit alespoň 100 €, aby získali maximální uvítací bonus.

Pamatujte, že sázející musí zadat bonusový kód PLAY50 a vložit minimálně 15 €, aby se kvalifikovali na tento účet.

Pokud sázející již provedli vklad skutečných peněz na svůj zůstatek 10Bet, nebudou mít na tento bonus nárok. Navíc vklady provedené prostřednictvím některých elektronických peněženek, jako jsou Euteller, Neteller nebo Skrill, nejsou způsobilé pro uvítací bonus.

Než si sázející budou moci vybrat bonus (a veškeré výhry, které z něj získají), musí být kvalifikační vklad a částka vkladu pětkrát vsazena na:

 • Jednotlivé sportovní sázky s kurzem minimálně 1,80
 • Kombinované sportovní sázky s kurzem minimálně 1,40 na výběr

Všechny sázky musí být vypořádány předtím, než bude uvítací bonus (a veškeré výhry, které z něj sázející získají) převeden z jejich účtu s bonusem pro sport na jejich hlavní osobní zůstatek.

Další důležitou věcí, kterou je třeba poznamenat, je, že částka kvalifikované sázky se bude započítávat do požadavků na sázení pouze do výše uvítacího bonusu, který sázející obdržel. 

Pokud například sázkaři získají bonus 50 EUR a vsadí 75 EUR na jedinou sportovní sázku s kurzem 1,80, do splnění požadavku na sázení se započítá pouze počátečních 50 EUR z této sázky. 

Předpokládejme, že sázející nesplní sázkové požadavky do 30 dnů od provedení kvalifikačního vkladu. V takovém případě bonus vyprší spolu se všemi prostředky vytvořenými s bonusem na vašem sportovním bonusovém účtu.

Bonus Acca

Sázející mohou získat peněžní bonus ve výši 5 % až 100 % své výhry – až do velmi štědrých 5 000 EUR – na předzápasové sázky Akumulátor alespoň ze tří výběrů. 

Zde je rozpis procenta peněžních bonusů podle typu sázky Acca.

 • Výšky: 5 %; 
 • 4-násobek: 10 %; 
 • 5-násobek: 15 %; 
 • 6krát a 7krát: 20 %; 
 • 8krát a 9krát: 30 %; 
 • 10krát a 11krát: 40 %; 
 • 12-násobek: 50 %; 
 • 13krát: 60 %; 
 • 14-násobek: 70 %; 
 • 15krát a 16krát: 100 %.

Bonusová akce Acca se vztahuje pouze na úspěšné předzápasové sázky Acca se třemi a více výběry a systémové sázky se čtyřmi a více výběry. Každá událost musí mít kurz alespoň 1/2 nebo 1,5.

Tento bonus se vztahuje na všechny sporty, ligy a události. Dostihové výběry by však měly mít pevné kurzy den před dostihem. 

Zrušené výběry nediskvalifikují sázející v získání peněžního bonusu. Procento kvalifikovaného peněžního bonusu však bude vypořádáno na základě zbývajících platných výběrů. Předpokládejme například, že jedna událost v 8násobném výběru Acca bude zrušena. V takovém případě budou sázky vyhodnoceny jako 7násobné Acca, které kvalifikuje pouze sázející na 20% 7násobný bonus. 

Klub Ten

Ten Club je 10Bet's VIP program. Členství 10Bet je jedním z nejexkluzivnějších VIP programů v online sportovním sázení. Je omezena na 1000 sázkařů, kteří se mohou těšit z mnoha exkluzivních a špičkových nabídek a akcí.

Některé z výhod, které mohou členové The Ten Club využívat: 

 • Správce osobních účtů
 • Exkluzivní kanál zákaznických služeb WhatsApp
 • Posílené turnaje o peněžní ceny
 • Jednodušší požadavky na převrácení
 • Bonusové věrnostní odměny při výročích, svátcích a dalších speciálních milnících. 
 • Personalizované nabídky
 • Prioritní pomoc
 • Rychlejší výběr
 • Exkluzivní deset klubových bonusových nabídek

Účet

Před vstupem na stránky 10Bet je nutná registrace sázkaře. Jak se zaregistrovat je jedním z nejčastěji vyhledávaných témat potenciálních zákazníků 10Bet.

Toto je první krok pro všechny stránky nabízející sportovní sázení. Proces je jednoduchý a skládá se z několika kroků, které musí sázkaři dokončit.

Většina hráčů může mít další dotazy týkající se účtu. Mezi hazardními hráči je často zdrojem největších starostí. Registrace účtu a další otázky související s účtem jsou vysvětleny v této části. Každý je jednoduchý a jeho dokončení zabere jen pár minut.

Jazyky

Než se zavážete k jednomu, sázkaři by měli zvážit klady a zápory používání kasina, které podporuje váš jazyk.

Překladač Google bohužel není vždy spolehlivý. Možná nebudete schopni porozumět smluvním podmínkám, splnit požadavky na sázení nebo kontaktovat zákaznickou podporu kvůli nedostatku informací nebo výkladu. Proto byste měli hrát pouze v online kasinech, která nabízejí hry ve známém jazyce.

Vzhledem k rozsáhlé mezinárodní přítomnosti 10Bet lokalizovala firma své webové stránky do různých jazyků. Vzhledem k dostupnosti webových stránek v tak široké škále jazyků mohou hráči z celého světa soutěžit na stejném poli.

Mobilní, Pohybliví

10bet nabízí bezplatnou mobilní aplikaci. Díky svému čistému a přehlednému designu je používání této aplikace hračkou. Váš mobilní telefon nyní slouží jako portál pro všechny vaše oblíbené sportovní události a sázkové trhy. Různé části webu jsou dobře označeny a web jako celek je prostorný a citlivý.

 • iOS: Aplikace 10bet je dostupná pro zařízení se systémem iOS, včetně iPhonu a iPadu. Aplikace 10bet pro iOS je vytvořena speciálně pro zařízení Apple a poskytuje úplný online přístup ke sázkovým kancelářím a kasinu.
 • Android: Verze aplikace 10bet pro Android sdílí všechny stejné funkce jako verze pro iOS. Aplikaci pro Android lze také stáhnout na telefony Blackberry a Windows.
 • Možnost mobilního prohlížeče: K 10bet můžete přistupovat přímo z webového prohlížeče na vašem mobilním zařízení, takže není třeba instalovat další software do vašeho gadgetu. K návštěvě mobilní stránky můžete použít jakýkoli chytrý telefon nebo tablet s připojením k internetu; není potřeba žádný speciální software.

Tipy A Triky

Sportovní sázení může být samo o sobě zábavné, ale s 10Bet získáte mnohem efektivnější, chráněnější a přínosnější zážitek. Sázkaři mohou pomocí těchto rad a doporučení zlepšit své šance na úspěšné sezení.

Odpovědné Hraní

Hazardní hry se promění v problém, když je pro vás těžké přestat. Když finanční výdaje překročí dostupné zdroje a když to začne poškozovat vaše fyzické nebo duševní zdraví, akademický nebo pracovní výkon, finanční stabilitu a/nebo mezilidské vztahy.

Problémoví hráči mohou mít obrovské účty za kreditní karty, brát si velké půjčky a zcela ignorovat své domácí, pracovní nebo školní povinnosti. Mohou odmítnout uznat, že mají problém, trvat na tom, že se honí své ztráty, a všechno ostatní ve svém životě, včetně sebe samých, dávají na druhé místo po hazardu.

Hrajte zodpovědně

Uvědomit si, že máte problém, je prvním a nejdůležitějším krokem k zotavení z nutkavého hraní. Mít vůli a odvahu to přiznat, zvláště pokud byly vyčerpány finanční zdroje a osobní vazby, není maličkost. 

Nevzdávejte se naděje a nesnažte se to zvládnout sami. Mnoho lidí bylo ve vaší situaci již dříve a dokázali se tohoto zlozvyku úspěšně zbavit a pokračovat ve svém životě. A můžete také.

Pomáhá vám hraní trávit čas, kdy jste sami nebo se nudíte? Nebo po hádce s vaší drahou polovičkou nebo obzvláště náročném dni v práci? Hazardní hry zodpovědně znamená, že byste měli hrát pouze pro zábavu a odpočinek, ne jako únikový mechanismus.

Cvičení, socializace s přáteli, kteří nehazardují, zkoušení nových koníčků a osvojení si relaxačních metod jsou však chytřejší a prospěšnější způsoby, jak zvládat emoce a zmírnit nudu.

Kde hledat pomoc

Pokud máte potíže, obraťte se na pomoc od svých blízkých překonat závislost na hazardních hrách. Pokud jste sami a chcete se setkat s přáteli, nemusíte se spoléhat na kasina nebo internet. Oslovte kolegy, připojte se ke sportovní události nebo knižnímu klubu, zúčastněte se kurzu nebo věnujte svůj čas pomoci ostatním. Je to ještě lepší vyhledat odbornou pomoc.

K dispozici jsou další podpůrné skupiny. Například, Anonymní hráči používá 12-krokový proces, který pomáhá lidem překonat jejich závislost. Důležitou součástí programu je nalezení „sponzora“, kterým je bývalý gambler, který zůstal čistý od závislosti a může vám poskytnout rady a podporu, které vám velmi pomohou.

Podpěra, Podpora

Občas se vyskytnou problémy, které je třeba vyřešit, i když většina hráčů na 10bet pravděpodobně nebude mít žádné potíže při uzavírání sázek prostřednictvím webové stránky. Hráčům, kteří potřebují okamžitou odpověď na svůj dotaz, se uleví, když zjistí, že 10bet nabízí zákazníkům několik různých možností, jak se s nimi spojit, přičemž všechny jsou dostupné 24 hodin denně, každý den v roce.

Během našeho hodnocení 10bet jsme dospěli k závěru, že zákaznická péče nabízená 10bet je srdečná, pohotová a informativní.

Vklady

Abychom správně vyhodnotili 10bet, museli jsme se podívat na různé stránky možnosti vkladu a výběru. Pouze tak můžeme určit, zda je to spolehlivé místo pro uložení našich peněz.

Různé způsoby vkladu nabízené 10bet jsou jednoduché, přímočaré a snadné. Rozmanitost způsobů vkladu je jednou z našich oblíbených funkcí 10bet. 

Možnost omezit množství času stráveného sázením na sport bude k dispozici na stránce vkladu, aby se podpořilo zodpovědné hraní. Tato funkce, známá jako „10bet Reality Check“, dává sázkařům možnost vybrat si časový rámec sázení, který mohou použít k udržení své vlastní sázkové disciplíny. Podle vašich potřeb jsou k dispozici sázkové intervaly 30, 120 nebo 720 minut.

Existuje několik možností provádění vkladů, ale vklady debetní kartou jsou nejrychlejší a nejpohodlnější.

Bezpečnostní

 • 10bet je regulován úřady pro hazardní hry v různých zemích, včetně Komise pro hazardní hry Spojeného království. 10bet vlastní platné licence na hazardní hry v Evropské unii, včetně Irské republiky, Švédska a Malty. Nemusíte se proto stresovat tím, že by se k vám kyberzločinci vloupali a ukradli vám informace nebo vysávali váš bankovní účet.
 • 10bet nemá žádné vazby na nezákonnou činnost, konkrétně nevyhledává ani nevykořisťuje náchylné uživatele a je více než kompetentní v poskytování služeb, které propaguje prostřednictvím svých webových stránek a mobilní aplikace.
 • 10bet vyplácí všechny výherní odhady a udržuje je nezávislé na provozních nákladech, pokud se platforma někdy uzavře, což zaručuje, že všichni hráči dostanou své peníze zpět.
 • 10bet nabízí „10bet Reality Check“ a „Betting Time Frame“, aby udrželi sázkaře při zemi a pomohli jim udržet si sázkovou disciplínu. Sázející může vsadit 30, 120 nebo 720 minut. 
 • Informace o sázkaři jsou na této platformě šifrovány pomocí 128bitové technologie Secure Sockets Layer (SSL), aby se zabránilo neoprávněnému přístupu.
 • Laboratoře eCOGRA a organizace pro testování technických systémů (TST) ověřují platformu, aby zajistily uživatelům přístup k důvěryhodnému a poctivému sázkovému a hernímu prostředí.
 • Platforma nemůže ovlivnit šance hráče na výhru nebo prohru sázky, protože výsledky všech virtuálních her generuje generátor náhodných čísel.

Faq

Hráči na 10bet mají často tyto obavy před, během a po sázce.

Total score7.8
Klady
+ Bezpečné platby
+ Akční hry
+ Intuitivní design
+ Snadné použití

Stručná fakta o kasinu

Year foundedYear founded: 2003
BonusyBonusy (5)
Bonusové kódy
Dorovnávací bonus
Uvítací bonusVkladový bonusVolné sázky
HryHry (44)
American FootballAussie Rules
Baccarat
BadmintonBaseballBasketbalBiathlon
Blackjack
Box
CS:GO
Casino Hold‘em
CyclingDostihové závody
Dota 2
E-sportyEurovisionFloorballFormula 1FotbalFutsalGolfGreyhoundsIce Hockey
Keno
King of Glory
Kriket
League of Legends
Live Progressive Baccarat
MMAMotorsportsPolitika
Ruleta
Snooker
Sportovní sázky
Sporty
StarCraft 2
Stírací losy
Sázení na fotbal
Table TennisTennisUFCVirtual Sports
Výherní automaty
Šipky
JazykyJazyky (2)
angličtina
švédština
MěnyMěny (8)
amerických dolarů
brazilských realů
britských liber
eur
kanadských dolarů
malajsijských ringgitů
vietnamských dongů
švédských korun
SoftwareSoftware (15)
2 By 2 Gaming
Ainsworth Gaming Technology
Amatic Industries
Big Time Gaming
Fantasma Games
Genesis Gaming
Golden Rock Studios
Leander Games
Microgaming
NetEnt
NextGen Gaming
Playson
Quickspin
Rabcat
iSoftBet
ZeměZemě (10)
Bahrajn
Irsko
Katar
Kuvajt
Malta
Omán
Saúdská Arábie
Spojené arabské emiráty
Spojené království
Švédsko
Způsoby výběruZpůsoby výběru (8)
EcoPayz
MasterCard
Neteller
PayPal
Paysafe Card
Skrill
Trustly
Visa