Recenze bookmakera Betwinner - Bonusy

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
Bonus100 % až do 100 € + 150 roztočení zdarma
Obrovská rozmanitost her
Štědré bonusy
Dobrá zákaznická podpora
Skvělý výběr plateb
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

S důvěrou
Ověřeno
Bezpečné
Obrovská rozmanitost her
Štědré bonusy
Dobrá zákaznická podpora
Skvělý výběr plateb
Betwinner
100 % až do 100 € + 150 roztočení zdarma
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

Bonusy

Bonusy

Každá online sázková kancelář bude mít různé promo akce a bonusové nabídky k dispozici jak pro nové klienty, tak pro ty, kteří u nich již mají účet. Dělají to tak, že poskytují novým spotřebitelům značné pobídky, včetně bezplatných sázek a uvítacích bonusů, které jim pomáhají získávat nové zákazníky.

Sportovní bonus 100% vyrovnaný první vklad

Betwinner poskytuje hráčům exkluzivní uvítací bonus ve výši sto procent jejich první vklad, maximálně do výše sta eur.

Pro aktivaci této nabídky budete muset provést vklad ve výši alespoň jednoho eura. Zákazníci jsou povinni uvést své potvrzení o bonusu na sportovní sázení buď na stránce „Nastavení účtu“ v části „Můj účet“ webové stránky, nebo bezprostředně na stránce „Vklad“, než budou moci provést vklad na svůj účet.

Tento bonus je okamžitě připsán na účet klienta po provedení prvního vkladu, pokud jsou všechny údaje o účtu vyplněny v plném rozsahu a je k účtu uvedeno aktivní telefonní číslo.

Sázkové podmínky pro tuto nabídku se podstatně liší od podmínek pro ostatní bonusy. Vyžaduje pouze, aby bylo vsazeno pětkrát, ale pouze na akumulační sázky, které mají tři nebo více událostí s kurzem 1,40 nebo vyšším.

Platí jiná pravidla a omezení.

Čtvrteční bonus 100% vyrovnaný vklad

Sázející mohou získat a 100% shoda na jejich vkladech, maximálně do 100 €, každý čtvrtek od 00:00 do 23:59.

Tato akce je dostupná pouze pro hráče, kteří aktuálně nemají aktivní žádné další bonusy. Pokud je tento bonus spuštěn, hráči nebudou mít nárok na žádné další bonusy související s jejich vkladem.

Zákazníci musí do dvaceti čtyř hodin po obdržení bonusu podat akumulační sázky rovnající se trojnásobku bonusové částky; jinak bude bonus považován za nulový a neplatný. Každá akumulátorová sázka musí obsahovat alespoň tři různé výskyty. Každý akumulátor musí obsahovat alespoň tři události, z nichž každá musí mít kurz 1,40 nebo vyšší.

S bonusem lze sázet na předzápasové i živé události (kromě systémových sázek). Sázky uzavřené s kurzem 1,00 se nezapočítávají do požadované sázky bonusu, a proto se neberou v úvahu.

Platí další podmínky a omezení.

Bonus pro sázku Lose Streak

Betwinner má službu, která pomáhá hráčům, kteří při sázení prohrávají a chtějí zvýšit své šance na výhru.

Sázkaři obdrží následující jako kompenzaci za řadu prohraných sázek:

Aby sázkaři měli nárok na tuto promo akci, musí být registrováni a ověřeni na Betwinneru. Kvalifikační sázky jsou sekvence dvaceti po sobě jdoucích sázek, které jsou všechny vypláceny jako prohry, když jsou sázky vyřešeny. Těchto 20 sázek muselo být všech uzavřeno během posledního měsíce a každý kurz nesmí být vyšší než tři dolary.

E-mailem support@betwinner.com s číslem vašeho účtu a frází „Série prohraných sázek“ v předmětu, pokud se domníváte, že máte na tuto pobídku nárok.

Platí jiné podmínky.

Betwinner narozeninový bonus

Betwinner dává svým zákazníkům a speciální dárek k jejich narozeninám.

Narozeninový bonus Betwinner je bezplatná sázka, kterou sázkaři dostanou jako promo kód. Promo kód bude poté zaslán na jejich registrované telefonní číslo jako SMS nebo vložen na váš Betwinner účet.

Platí jiné podmínky.

22BET:300 dolarů
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Zaregistrujte se na BetWinner a vyhrajte bonus 20 €, pokud vaše první sázka prohraje
2023-05-16

Zaregistrujte se na BetWinner a vyhrajte bonus 20 €, pokud vaše první sázka prohraje

BetWinner, který byl spuštěn v roce 2018 společností Harbesina Limited, je jednou z nejdůvěryhodnějších sázkařských stránek na světě. Tato webová stránka je známá svými konkurenčními sportovními sázkovými kurzy a četnými sázkovými trhy. 

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
300 dolarů
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close