Recenze bookmakera Betwinner - Odpovědné Hraní

BetwinnerResponsible Gambling
CASINORANK
8.91/10
Bonus100 % až do 100 € + 150 roztočení zdarma
Obrovská rozmanitost her
Štědré bonusy
Dobrá zákaznická podpora
Skvělý výběr plateb
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

S důvěrou
Ověřeno
Bezpečné
Obrovská rozmanitost her
Štědré bonusy
Dobrá zákaznická podpora
Skvělý výběr plateb
Betwinner
100 % až do 100 € + 150 roztočení zdarma
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

Odpovědné Hraní

Odpovědné Hraní

Pár lidí si vydělá kariéru jako profesionální hráči, ale je jich málo. To by pro mnoho lidí nemělo být považováno za zdroj příjmu. Měli byste sázet pouze s prostředky, které si můžete dovolit prohrát. Nikdy nehazardujte s penězi, které potřebujete na nájem, účty, jídlo nebo jiné nezbytnosti.

U lidí, kteří předvídají nebo potřebují vyhrát, je větší pravděpodobnost, že budou mít problémy s hazardem. Když prohrají, může je to vyvolat frustraci nebo úzkosti, což je vede k tomu, že riskují ještě větší částky, aby své ztráty kompenzovali. To může vytvořit začarovaný kruh, který se brzy vymkne kontrole.

Hrajte zodpovědně

Je výrazně méně pravděpodobné, že se do této pasti dostanete, pokud očekáváte prohru. I když prohráváte, hazardní hry mohou být příjemné, pokud jste na své prohry zcela připraveni a nevadí vám utrácet peníze za to. Když čekáte, že prohrajete, vítězství je mnohem příjemnější.

Stanovení hranic pro sebe je prvním krokem k tomu hrát zodpovědně. Než budete hrát, zjistěte, kolik si můžete dovolit ztratit. Pokud vyhrajete, považujte se za šťastného, ale nenechte se odradit, pokud vaše štěstí nevydrží.

Když sázíte, ztráta přehledu o čase je také jednoduchá. Nastavte časovač nebo budík, a když se spustí, zastavte se. Pokud budete hrát delší dobu, prohrajete více peněz. Nikdy nehazardujte místo toho, abyste chodili do práce, a nedovolte, aby hazard ovlivnil vaše vztahy nebo rodinný život.

Při sázení nepijte ani neužívejte drogy. Tyto chemikálie zhoršují uvažování a silný úsudek je vaší nejlepší obranou proti ztrátě kontroly nad hraním.

Kde hledat pomoc

Pokud máte někdy pocit, že ztrácíte kontrolu a/nebo nemůžete správně sázet, měli byste se sázením okamžitě skončit. Pokud máte potíže s odvykáním nebo se domníváte, že byste mohli být závislí, je čas vyhledat pomoc.

Nebojte se toho někoho přiblížit pokud víte nebo se domníváte, že se pro vás hazardní hry staly problémem. Není to nic, za co by se člověk měl stydět a pokusit se věc vyřešit sám je téměř nemožné. Pokud se necítíte dobře diskutovat o svých problémech s přáteli nebo rodinou, poradenství a konkrétní skupiny, jako je např BeGambleAware, může pomoct.

22BET:300 dolarů
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Zaregistrujte se na BetWinner a vyhrajte bonus 20 €, pokud vaše první sázka prohraje
2023-05-16

Zaregistrujte se na BetWinner a vyhrajte bonus 20 €, pokud vaše první sázka prohraje

BetWinner, který byl spuštěn v roce 2018 společností Harbesina Limited, je jednou z nejdůvěryhodnějších sázkařských stránek na světě. Tato webová stránka je známá svými konkurenčními sportovními sázkovými kurzy a četnými sázkovými trhy. 

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
300 dolarů
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close