Uplatněte "Sport-Specific" Bonuses

Bonusy na sportovní sázení jsou jedním z nejcennějších zdrojů, ze kterých mohou fanoušci online sázení těžit. Když vstupujete do sázkové kanceláře, věc, která upoutá vaši pozornost, je přesně ten typ sázkových bonusů, které vám webová stránka nabízí.

Online promo akce sázkových kanceláří vám mohou poskytnout spoustu volných finančních prostředků na hraní, které po vsazení bude možné vybrat. Věc, kterou hráči milují ještě více, je získávání bonusů za sport, pro který jsou nadšení. Kvůli tomu online sázkové kanceláře zavedly různé sportovní bonusy, které můžete sbírat speciálně pro různé sporty.

Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Co je to sportovní bonus?

Co je to sportovní bonus?

Bonusy na sportovní sázení jsou v podstatě jakékoli nabídky, které vám online sázkové kanceláře umožňují uplatnit za podávání sportovních sázek. Obvykle si budete moci nárokovat různé sportovní bonusy, jako jsou uvítací nabídky, sázky zdarma, peněžní bonusy a mnoho dalších, ale obecně je seskupuje to, že vám dávají peněžní bonus.

Jedním z nejatraktivnějších typů bonusových nabídek, které můžete získat, jsou sportovní bonusy, které jsou určeny pouze pro jeden sport. Pojďme se tedy podívat, jak fungují speciální sportovní bonusy.

Co je to sportovní bonus?
Jaké typy sportovních bonusů existují?

Jaké typy sportovních bonusů existují?

Pokud jste například nadšení pro fotbal, budete rádi, když uslyšíte, že online sázkové kanceláře nabízejí různé sportovní bonusy, jako jsou bezplatné sázky na konkrétní ligy, sázky bez rizika na remízu, zvýšené kurzy na velké turnaje, jako je např Světový pohár, a mnoho dalších.

V zásadě můžete najít různé sportovní sázení na fotbal peněžní bonusy v téměř každé online sázkové kanceláři.

S rostoucím zájmem hráčů o určité sporty se však začaly objevovat i peněžní bonusy ze sázení na basketbal a hokejové sportovní sázky.

Dobrou zprávou je, že můžete získat nejen specifickou sportovní nabídku, ale také různé typy pro každý sport, což vám dává svobodu využívat v mnoha různých situacích.

Nejoblíbenější sportovní bonusy

Internetové sportovní sázkové stránky samozřejmě s větší pravděpodobností poskytují bonusy za sázení sporty, které jsou populárnější. Právě proto jsou nejrozšířenější nabídky pro tyto sporty:

 • Fotbal
 • Basketball
 • Tenis
 • Hokej
 • Volejbal

Některé legální online sázkové kanceláře samozřejmě nabízejí i jiné sporty, ale ty výše uvedené lze vidět doslova všude. A nejen to, u těch oblíbených sportů jsou sázkové bonusy štědřejší.

Jaké typy sportovních bonusů existují?
Objevte typy sportovních bonusů

Objevte typy sportovních bonusů

Různé hráče mohou přitahovat různé typy sportovních bonusů, takže abychom vám pomohli najít ten nejlepší pro vás, pojďme si projít hlavní typy.

Uvítací bonusové nabídky

Jedním z nejrozšířenějších online sázkových bonusů je nabídka uvítacího bonusu, která vám v podstatě jako bonus poskytuje část vašeho počátečního vkladu. Na některých webech budete muset zadat bonusový kód vyžádejte si uvítací bonus, ale na ostatních stačí provést počáteční vklad.

Nejběžnějším způsobem, jak platformy pro sportovní sázení poskytují uvítací nabídky, je poskytnutí procenta z vašeho prvního vkladu jako bonus. Můžete například získat 100 % svého prvního vkladu jako bonus, což znamená, že váš vklad odpovídá výši bonusu.

Pamatujte, že uvítací bonusy se udělují jednou za hráče, ale částka, kterou můžete získat, je mnohem vyšší než počet bonusů pro stávající hráče.

Reload bonusy

Reload bonusy jsou podobné jako uvítací bonusové nabídky, ale lze je získat během vaší cesty sportovního sázení. Některé sázkové společnosti nabízejí dobíjení bonusů v určité dny, například páteční bonusy za dobití.

Struktura je však stejná jako u uvítacích nabídek, jako bonus získáte procento z vašeho vkladu. Ve většině případů budete muset zadat promo kód, abyste získali tyto bonusy za vklad, což je důležité mít na paměti.

Zdarma sázky

Existuje mnoho typů bezplatných sázkových bonusů, které můžete získat na internetových stránkách sportovních sázek, jako jsou bezplatné sázky za splnění některých úkolů a sázky zdarma za prohrané sázky. Myšlenka bezplatné sázky s odměnou však spočívá v tom, že vám umožňuje vsadit si zdarma jakoukoli sportovní sázku.

Řekněme, že získáte sázku 10 $ zdarma, kterou můžete použít k vsazení. Pokud vyhrajete, odečtete 10 od svých potenciálních výher a získáte vše ostatní. Upozorňujeme, že sázky zdarma nelze vybrat.

Většina online sázkových kanceláří vám neumožňuje částečně využít váš bezplatný sázkový bonus, takže pokud použijete polovinu, o druhou polovinu přijdete. Sázkové kredity zdarma však lze sbírat vícekrát, takže vždy můžete brát další a další.

Zvýšené kurzy

Zvýšené kurzy, také známé jako akumulační bonus nebo bonus za zvýšené kurzy, jsou velmi užitečné bonusové nabídky, které jsou k dispozici téměř v každé online sázkové kanceláři.

Tyto bonusy vám poskytují lepší sázkové kurzy na umístění akumulátorů. Čím více výběrů přidáte, tím větší bude bonus. Tím získáte velmi konkurenční kurzy, které vám umožní získat skvělou odměnu za vaši počáteční sázku.

Propagační kódy

Dalším běžně vídaným bonusem, který online sázkové kanceláře nabízejí svým hráčům, jsou bonusy s promo kódy, které vyžadují zadání jakéhokoli bonusového kódu pro odměny. Ve většině případů tyto bonusy není nutné sázet, ale záleží na sázkové kanceláři, jejíž jste součástí.

Bonus na sportovní sázení bez vkladu

Jedním z nejatraktivnějších sázkových bonusů pro hráče je bonusy pro online sportovní sázení bez vkladu. Tyto nabídky vám umožňují získat peníze zdarma, aniž byste museli nejprve provést vklad. Samozřejmě, že bonusy na sportovní sázení bez vkladu vám s menší pravděpodobností přinesou spoustu finančních prostředků, ale sportovní sázkaři si stále užívají získání propagačních prostředků zdarma.

Nabídka věrnostních bonusů

Pokud jste členem sázkové kanceláře po dlouhou dobu, pravděpodobně se kvalifikujete do věrnostních programů, pokud jsou k dispozici. Většina online sportovních sázkových webů má speciální věrnostní bonusy pro jejich nejlepší hráče, což může přijít jako vylepšené sázkové trhy, bezplatné kredity na stránky nebo dokonce peněžní odměny. Obvykle jsou věrnostní bonusy poskytovány hráčům za to, že jsou aktivní na své cestě sportovního sázení online.

Objevte typy sportovních bonusů
Jak získat sportovní bonusy?

Jak získat sportovní bonusy?

Existuje několik způsobů, jak sbírat sportovní bonusy.

 • Pomocí promo kódu,
 • Provedením zálohy, popř
 • Plněním úkolů.

Obvykle má každá online sázková kancelář samostatnou sekci „Bonusy“, kde můžete vidět podrobnosti o každém jednotlivém bonusu, který můžete získat, což vám také pomůže vyhnout se porušení jejích podmínek a nepřijít kvůli tomu o všechny bonusové prostředky.

Celkově jediná věc, na kterou byste měli věnovat pozornost, je sekce požadavků, kde uvidíte, jak získat přesnou nabídku, aniž byste porušili jakékoli podmínky.

Jak získat sportovní bonusy?
Proč byste měli začít se sportovním bonusem?

Proč byste měli začít se sportovním bonusem?

Mnoho hráčů se bojí sbírat sportovní bonusy kvůli podmínkám nebo sázkovým požadavkům, které mají. Mohou vám však pomoci pouze tím, že vám dají nějaké volné finanční prostředky.

Různé druhy bonusy na sportovní sázení může fungovat různými způsoby ve váš prospěch. Mohou vám nejen poskytnout sázky zdarma, ale také vám pomohou zabránit jakékoli ztrátě, například používáním sázek bez rizika, což vás staví do vynikající pozice nad sázkovou kanceláří.

A od této chvíle jste si vědomi toho, že můžete žádat o sportovní bonusy a vše můžete využít ve svůj prospěch.

Výhody a nevýhody

Podívejme se, jak vám sportovní bonusy pomáhají.

Profesionálové

 • Sportovní bonusy vám poskytují bezplatné sázky na konkrétní sport.
 • Můžete získat zdarma peněžní sportovní bonusy pro různé sporty.
 • Bonusy můžete získat téměř za jakýkoli sport.
 • Každý registrovaný hráč může získat promo akce na sportovní sázení.

Nevýhody

 • Ne každá sázková kancelář nabízí sportovní bonusy.
 • Mnoho sázkových kanceláří nabízí omezené sportovní bonusy.
Proč byste měli začít se sportovním bonusem?
Vysvětlení požadavků na sázení

Vysvětlení požadavků na sázení

Většina bonusů na sportovní sázení má sázkové požadavky, které musíte splnit ve stanoveném časovém období, abyste je mohli vybrat ze svého účtu. Zpočátku se může zdát, že splnění požadavků na sázení je docela obtížné, ale ve skutečnosti je to docela jednoduché.

Uvítací bonusy pro sportovní sázení vždy vyžadují sázkové požadavky, na rozdíl od sázek zdarma, takže to vezměme jako příklad.

Jak funguje sázení?

Řekněme, že jste shromáždili uvítací bonus za vklad, specifický pro fotbal, který se rovná 100 % vkladu a musí se vsadit 3krát, včetně výše dobití. Budete tedy muset 3x úspěšně vsadit celou částku vkladu a bonusu, aniž byste použili výběr peněz, který se nezapočítává do procesu sázení.

Pokud vložíte 100 $, získáte bonus 100 $, takže budete moci vsadit:

3 * 200 = 600

Toto je celková částka, kterou byste měli vsadit, než budete moci vybrat jakékoli prostředky ze svého účtu.

Další důležité podmínky pro sázení bonusů na sportovní sázení

Bonusy na sportovní sázení jsou způsobem, jakým vám online sázkové kanceláře dávají nějakou extra hodnotu za to, že jste hodnotným členem jejich platformy, nebo jen tím nejlepším možným způsobem říci „Vítejte“.

Bonusové peníze však stále poskytuje sázková kancelář zdarma, takže se musí ujistit, že neporušíte podmínky, což znamená, že budete muset být velmi opatrní, protože pokud nějaké porušíte, riskujete nejen ztrátu všech bonusové peníze, ale také váš přístup ke konkrétní sázkové kanceláři.

Ujistěte se tedy, že si před uplatněním jakýchkoliv promo akcí sázkových kanceláří vždy projděte běžné podmínky bonusů sázkových kanceláří. Některé promo akce sázkových kanceláří mají méně náročné požadavky na sázení, které nevyžadují, abyste vsadili částku vkladu i bonusu, ale pouze bonusovou částku. Celkově vám důrazně doporučujeme, abyste sledovali stránku s podmínkami přesné legální nabídky sportovních sázek.

Vysvětlení požadavků na sázení
Nejlepší stránky pro sportovní sázení pro sázkové bonusy

Nejlepší stránky pro sportovní sázení pro sázkové bonusy

Není divu, že některé stránky se sportovními sázkami jsou štědřejší, pokud jde o sázkové bonusy. Zde je tedy stručný seznam, který vám pomůže vybrat nejlepší sportovní sázkovou stránku pro vás, abyste mohli sbírat štědré online sázkové bonusy.

 • BetVictor
 • Gunsbet
 • ME88
 • Bwin
Nejlepší stránky pro sportovní sázení pro sázkové bonusy
Konečný verdikt pro bonusy ze sportovních sázek

Konečný verdikt pro bonusy ze sportovních sázek

Co je více vzrušujícího než sledování a sázení na sport? Sbírání sázkových bonusů, samozřejmě. Propagace sportovních sázek se staly nutností pro každou online sázkovou kancelář, protože hráči chtějí mít možnost sbírat bonusové peníze nebo sázky zdarma vedle své sázkové cesty.

Zavedením bonusů specifických pro sportovní sázky máte možnost nejen si užít sporty, které vás nadchly, ale získat na ně speciální nabídky. Takže pokud jste fanouškem určitého sportu, například fotbalu, budete moci využít speciální nabídky pro fotbalové ligy, turnaje nebo dokonce trhy. Pokud hra skončí remízou na určitých stránkách se sportovními sázkami, můžete získat speciální nabídku sázek bez rizika.

Konečný verdikt pro bonusy ze sportovních sázek