Uplatněte Uvítací bonus

Online sázkové kanceláře často dávají podněty k fascinaci nových hráčů a udržení stávajících hráčů. Jednou z těchto výhod je uvítací bonus pro sportovní sázení. Tímto způsobem může nový zákazník získat více prostředků ke svému bankrollu a další výhody uvedené v podmínkách. Uvítací bonus může být 100 % počátečního vkladu nebo více.

Sázkařské weby s uvítacím bonusem většinou mění podmínky, takže to, co bylo k dispozici před měsícem, už nemusí platit. Zúčastnění sázkaři by proto měli držet krok se změnami, aby mohli využít ty nejlepší nabídky. Mnoho bookmakerů poskytuje tento bonus ke sportovnímu sázení, aby zůstali na trhu konkurenceschopní.

Uplatněte Uvítací bonus
Lukas Müller
ExpertLukas MüllerExpert
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
LocaliserJakub SvobodaLocaliser

Noví sázkaři se vyzývají, aby využili nabídky registrace, zejména při sázení na nové hry. Je to nejlepší způsob, jak hrát bez rizika na webu sportovního sázení o skutečné peníze. Někdy je tato nabídka exkluzivní pro určité hry, takže potvrzení podrobností před podáním sázky je zásadní. Téměř všechny online sázkové kanceláře vyžadovat, aby byl bonus vsazen několikrát, než bude možné jej vyplatit. Pokud nový hráč ukončí hru před splněním sázkových požadavků, je velká šance, že ztratí výhody uvítacího balíčku.

Section icon
Jak využít uvítací bonus sportovního sázení

Jak využít uvítací bonus sportovního sázení

Nejlepší sázkové stránky s uvítacími bonusy přicházejí s pohlcujícími zážitky a příležitostmi vyhrát ceny. Najít uvítací bonus je snadné. Téměř všechny stránky se sportovními sázkami mají tuto možnost na stránce registrace. Tyto stránky chtějí, aby si hráči nárokovali na propagační akce, čímž je proces co nejjednodušší. Vyhrát a proměnit bonus na skutečné peníze však není jednoduché. Bonus nemá ve vzácných případech žádné sázkové požadavky, ale hráči musí dodržovat některé protokoly.

Před registrací účtu nebo nárokováním bonusu je nutné pochopit, jak funguje uvítací bonus pro sportovní sázení. V případě nelepivého bonusu nelze extra hotovost vybrat přímo. Dokonce i výhry z nalepovacích bonusů jsou nepeněžní. Jinými slovy, všechny výhry ze sázení na bonusy zůstávají v systému. Hráči i majitelé sázkových kanceláří využívají uvítací bonusy. S trochou náležité péče mohou hráči najít sázkové stránky s uvítacím bonusem, který pomáhá zvýšit jejich výhry.

Jak využít uvítací bonus sportovního sázení
Na co si dát pozor v uvítacím bonusu

Na co si dát pozor v uvítacím bonusu

V online sázkových kancelářích existuje mnoho uvítacích bonusů. Ne každá nabídka se ale vyplatí. Milovníci sportovních sázek by měli být ostražití, aby si vybrali nabídku, která odpovídá jejich potřebám v oblasti hazardních her. Pár tipů se vám bude hodit při výběru sázkařských stránek s uvítacím bonusem.

Spolehlivost

Neexistuje žádná záruka, že online bookmaker je spolehlivý, protože svým hráčům nabízí atraktivní bonusy. Důvěryhodná licence je základním aspektem důvěryhodného webu pro sportovní sázení. V ideálním případě renomovaní poskytovatelé zobrazují informace o licencích na domovské stránce. Nejdůvěryhodnějšími regulačními orgány jsou Britská komise pro hazardní hry, Maltský úřad pro hazardní hrya Gibraltar Gambling Commission. Vzhledem k tomu, že tyto subjekty mají přísné standardy, zajišťují ochranu sázejících při registraci a uplatnění bonusů na sportovní sázení.

Pravidla a podmínky

Téměř v podmínkách každé sázkové kanceláře jsou skryté klauzule. Než se přihlásíte k odběru, nemusí být dost času na přečtení všech podrobných podmínek v uvítacím bonusu pro sportovní sázení. Přinejmenším odborníci doporučují přečíst si části související s rozhodnutím hráče. Patří mezi ně omezení propagace, limity výběru a sázkové podmínky.

Tyto výrazy se na vstupních stránkách většiny sázkových kanceláří téměř neinzerují. Přesto mohou mít obrovský dopad na kvalitu online bonusového zážitku. Několik webů omezuje počet sázek, které lze podat. Než se přihlásíte k odběru uvítacího bonusu, projdete si sekci VOP, abyste se vyhnuli zbytečným překvapením.

Datum spotřeby

Každá sázková kancelář si stanoví konkrétní období, během kterého by měl hráč využít svůj bonus a splnit všechny sázkové požadavky. Krátký časový rámec nutí mnoho hráčů sázet více, a tím přehnaně utrácet a zvyšovat riziko prohry. Dobrý uvítací bonus umožňuje sázkařům hrát vícekrát v rozumné době platnosti.

Způsobilé hry

Někteří nezkušení sportovní sázkaři získávají bonusy, aniž by zkontrolovali způsobilé hry. Je důležité vybrat hry, které rádi hrajete nebo na které sázíte. To může zvýšit jejich šance na výhru.

Na co si dát pozor v uvítacím bonusu
Pochopení podmínek uvítacího bonusu

Pochopení podmínek uvítacího bonusu

Požadavky na sázky se také označují jako požadavky na odehrání. Stanovují, kolikrát musí hráč vsadit uvítací bonus, než může být vybrán. Pokud bookmaker nastaví požadavek na přehrání jako x15 pro bonus 200 USD, musí hráč vsadit na sportovní hry 3 000 USD. Po splnění požadavků na sázení mohou své zbývající prostředky vybrat, pokud vyhrají nějaké peníze, a neutratit je za sázky.

Některé weby pro sportovní sázky uplatňují požadavky na odehrání jak na vklad, tak na bonus najednou, což je pro hráče méně žádoucí. Předpokládejme, že je vyžadována sázková podmínka x20 na vklad 50 $ a bonus 50 $. Před výběrem bonusu musí hráč vsadit celkem 1 000 $.

(50 $ + 50 $) * 10 = 1 000 $

Zatímco 1 000 USD se může novému sázkaři zdát těžké, mnoho online sázkových kanceláří poskytuje vyšší RTP, díky čemuž je sázení mnohem jednodušší než sázení v kamenných hernách. Dalšími běžnými podmínkami jsou konverze herních bonusů a limity bonusy na sportovní sázení. Konverze herních bonusů se týkají příspěvku konkrétních her k dohrání. Konverzní limity omezují výši bonusu, který lze převést na skutečnou hotovost.

Jaké sportovní nabídky uvítací bonus?

Sázkové stránky nabízejí různé uvítací bonusy, když se hráči zaregistrují. Nejpopulárnější sporty mají obvykle nejlepší bonusové nabídky. Zde je více o uvítacích bonusech pro jednotlivé sporty.

Pochopení podmínek uvítacího bonusu
Fotbalový uvítací bonus

Fotbalový uvítací bonus

Fotbal je pravděpodobně nejvíce sázeným sportem na světě. Miliardy peněz jdou do NFL a dalších populárních lig v průběhu sezón. Více než 95 % sázek na fotbal se odehrává u online bookmakerů. Důvodem, proč webové stránky pro sportovní sázení vynikají, je to, že mají atraktivní uvítací bonusy. To je něco, čemu se kamenné sázkové kanceláře nemohou rovnat. To znamená, že je důležité znát nejlepší sázkové stránky s uvítacími bonusy pro národní fotbalové ligy, šampionáty a vysokoškolské fotbalové zápasy.

Mnoho sázkových kanceláří dnes umožňuje sázkařům vkládat pomocí kryptoměn. Ti, kteří vkládají bitcoiny, získají vyšší bonusovou částku. A co víc, BTC umožňuje rychlejší výplaty, kde jsou žádosti o výběr zpracovány během několika minut.

Fotbalové sezóny

Pro sportovní sázení je zásadní mít aktuální informace o sázení na futures a určitých sázkách na fotbal. Například Super Bowl 56 začíná v Los Angeles 13. února 2022. Některé události již proběhly, jako je základní sezóna NFL, která trvá od 9. září 2021 do 9. ledna 2022. Na druhou stranu play-off NFL začalo 15. Leden 2022. Mezi další akce, které je třeba sledovat, patří:

  • Základní sezóna divize NCAA
  • Mistrovství konference
  • Semifinále CFP
  • Národní mistrovství CFP

Fotbalový uvítací bonus může být časově omezenou nabídkou. Jiné mohou trvat celou sezónu, takže před získáním kódu kupónu je zásadní přečíst si podmínky. Aby hráči získali uvítací bonus, musí vložit minimální vklad. Každá online sázková kancelář uvádí, ve kterých zemích mají rezidenti nárok na bonusovou nabídku. Je třeba poznamenat, že uvítací fotbalový bonus není podmínkou pro registraci na webu pro sázení na fotbal. Pokud se hráč rozhodne tuto možnost přeskočit, může stále sázet na fotbalové zápasy a další sporty.

Fotbalový uvítací bonus
Uvítací bonus na koňské dostihy

Uvítací bonus na koňské dostihy

Tisíce dostihy probíhat na globální úrovni. V USA se velká pozornost soustředí na dvě hlavní série, Triple Crown, která začíná v květnu, a Breeders' Cup v listopadu. Belmont Stakes, Preakness Stakes a legendární Kentucky Derby jsou další vrcholy.

Uvítací nabídka je jedním ze způsobů, jak online racebooky soutěží o nové zákazníky. Bonusové prostředky lze dorovnat při prvním vkladu nebo poskytnout jako sázky zdarma. Sázkařská stránka se může rozhodnout dát 120 $ všem novým hráčům. Toto může být rozloženo do tří po sobě jdoucích sázek s navýšením bonusu vždy o 40 $.

Takový uvítací bonus nemá žádnou dobu platnosti. Dokud hráč provede první vklad a bude pokračovat v sázení na koňské dostihy, nakonec získá celý bonus. Některé high rollery sází obrovské sumy na koňské dostihy a okamžitě si nárokují plný bonus. Většina sázkařů však v průběhu týdnů podává menší sázky, například 20 USD. Při registraci do sázení na koně by se hráči měli ujistit, že důkladně projdou drobným písmem. Některé online závodní knihy přijímají hráče z několika států, zatímco jiné kladou na uvítací nabídky časové limity.

Uvítací bonus na koňské dostihy
Propagační kódy pro sázení na koně

Propagační kódy pro sázení na koně

Mnoho akcí na sázení na koně vyžaduje zadání propagačních kódů. Propagační kódy pro uvítací bonusy jsou obvykle inzerovány na stránkách zpráv o koňských dostizích. Hráči se musí před vyzvednutím ujistit o platnosti kódů kuponů. Při výběru promo kódů jsou také důležité recenze stránek.

Přesto se zdá, že noví hráči jsou na pokraji ztráty promo nabídek. Mnoho sázkových kanceláří nechce, aby noví zákazníci procházeli potížemi s hledáním propagačních kódů na internetu. Takže zobrazují kupóny na svých webových stránkách, aby to usnadnili.

Propagační kódy pro sázení na koně
Basketbalový uvítací bonus

Basketbalový uvítací bonus

Basketbalová sezóna NCAA přináší spoustu sázkových příležitostí a March Madness. Basketball fanoušci také uzavírají sázky NBA do nejlepších sázkových kanceláří každý týden během sezóny NBA. Uvítací bonusy bez vkladu pro sázení na basketbal jsou vzácné, ale existují. Jsou ideální pro sázkaře, kteří testují stránky před sázením skutečných peněz.

Vyžádat si uvítací nabídku je jednoduché. Hazardní hráči se zaregistrují u sázkové kanceláře nabízející basketbalové kurzy a vyberou si bonus. Jakmile jsou jejich účty ověřeny, bonusové peníze jsou přidány do jejich bankrollu. Hráči si tyto peníze nemohou jen tak vybrat. Musí je vsadit jednotlivě, jak to vyžaduje sázková kancelář.

Důležité je poznamenat, že například basketbalový uvítací bonus lze u vybraného bookmakera uplatnit pouze jednou. I když může být změna názvu účtu a získání několika bonusů lákavé, většina online sázkařských webů používá různé systémy, které pomáhají takové nekalé praktiky vystopovat a případně deaktivovat jejich účet. Většina online sázkových kanceláří rozpoznává uživatele podle jejich IP adres a zařízení.

Basketbalový uvítací bonus s minimálním vkladem

Online bookmakeri s osvědčenými výsledky nejen rozdávají peníze zdarma novým zákazníkům. Odměňují hráče, kteří po otevření účtu vloží minimální požadovaný vklad. Doba, po kterou lze uvítací nabídku uplatnit, je omezená. To se může protáhnout na jeden až dva měsíce. Po splnění minimální hranice a výhře ceny může hráč bonus vyplatit.

Basketbalový uvítací bonus
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní spočívá v tom, že si po registraci na sázkařské stránky budete vědomi svého bankrollu. Chytrý sázkař vyvíjí strategie, jak vyhrát, spíše než neustále sázet po sérii proher. Pokud jde o sportovní sázení, sázkaři by měli mít na paměti tato pravidla:

  • Ve fotbale, koňských dostizích nebo basketbalu neexistuje sázka na jistotu: Prohra i výhra mají stejnou pravděpodobnost. Během sportovní sezóny může určitá liga porazit jinou a je na sázejícím, aby posoudil silné a slabé stránky obou týmů.

  • Sázet, co lze pohodlně prohrát, je nejlepší strategie: Profesionální hráči znají své limity a při hodnocení svých financí si dávají realistické cíle.

  • Plán: Zodpovědní hráči vyhodnocují své finance v průběhu sportovní sezóny. Moudrý krok je upravit procenta sázení, když se sázkám daří, a snížit je, pokud se jim daří špatně. Průměrný profesionální sázkař doufá, že vyhraje 60 % a prohraje 40 % svých vkladů. Nakonec dostanou 10% čistý zisk. Se zkušenostmi se sázky zlepšují a zisky se mohou zvyšovat.

  • Dětské krůčky jsou bezpečnější než začít ve velkém: Většina online bookmakerů vyžaduje, aby hráči vsadili alespoň 1 dolar. Dobrým pravidlem je použít 1 % až 2 % z bankrollu v každé po sobě jdoucí sázce. Nejzkušenější hráči mohou vsadit 4 až 5 % svého bankrollu. Riskovat celý bankroll na jednu sázku se nedoporučuje.

  • Rozložení sázek: Je vhodné sázet na různé sporty. I když je důležité odolat pokušení jít přes palubu, určitě vám to pomůže získat sport nebo trh, který vám vyhovuje.

Zodpovědné hraní

Nejnovější zprávy

Top 3 uvítací bonusy pro sportovní sázení pro platby Visa/Mastercard
2023-08-02

Top 3 uvítací bonusy pro sportovní sázení pro platby Visa/Mastercard

Při hledání sázkové kanceláře, do které se zapojíte, je důležité zvážit možnosti platby a dostupné uvítací nabídky. Naštěstí většina sázkových kanceláří nabízí platby debetními/kreditními kartami prostřednictvím Mastercard nebo Visa. Ještě lepší je, že po vložení finančních prostředků a v některých případech po provedení své první skutečné peněžní sázky získáte bonus ze sázkové kanceláře.