Uplatněte Vkladový bonus

Zde jsou některé z důvodů, proč sázkové stránky nabízejí tento sázkový bonus:

  • Pobídka pro sázkaře: Bonusy za vklad jsou také nabízeny jako pobídka pro hráče, aby častěji využívali služeb sázkové stránky, což znamená více peněz v kapsách společnosti.
  • Pomozte sázkařům malým bankrollem do začátku: Sázková stránka může také nabízet bonusy za vklad, které pomohou začít sázkaři, kteří nemusí mít moc peněz na sázení.
  • Sázkové weby si chtějí vytvořit základnu loajálních zákazníků: stránky si také chtějí vytvořit loajální zákaznickou základnu a jak to udělat lépe než nabízet pobídky, jako jsou bonusy za vklad?
Uplatněte Vkladový bonus
Lukas Müller
ExpertLukas MüllerExpert
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Jak bonusy za vklad fungují a jak je používat

Jak bonusy za vklad fungují a jak je používat

Vkladové bonusy u online sázkových kanceláří fungují stejně jako vkladové bonusy na pokerových stránkách a kasinech. Když sázkař vloží peníze na sázkařskou stránku, obdrží další bankroll bonus, se kterým může hrát. Tyto bonusy přicházejí v různých formátech, přičemž bonus za vklad na zápas je jedním z nejběžnějších.

Jak to funguje, bude záviset na příslušném formátu. Například v bonusu za vklad na zápas bude sázková stránka odpovídat procentu z provedeného vkladu.

Sázková stránka nabízí bonus k vkladu na zápas ve výši řekněme 100 % a sázkař vloží 50 $, bude mít 100 $ na hraní. Je to proto, že jim sázková stránka přidělí dalších 50 USD k provedenému vkladu.

Jak bonusy za vklad fungují a jak je používat
Přeměna vkladového bonusu na skutečné peníze

Přeměna vkladového bonusu na skutečné peníze

Provozovatelé sázkových stránek nyní neposkytují sázkařům bonusy za vklad, takže hráči mohou jednoduše chytit a vybrat. Spíše očekávají, že sázkaři využijí tyto bonusy uzavíráním sázek. Proto je přeměna bonusu na skutečné peníze proces. Jak rychle se to stane, závisí na několika faktorech, včetně požadavků na sázení.

Je například docela běžné, že vkladový bonus, který se poskytuje za sázení na fotbal, nelze použít pro sázení na dostihy. Proto, aby se bonus proměnil ve skutečné peníze, musí hráči vsadit na hry, které se započítávají do splnění požadavků.

Přeměna vkladového bonusu na skutečné peníze
Na co si dát pozor u bonusu za vklad

Na co si dát pozor u bonusu za vklad

Je snadné vidět sportovní sázení, zejména s úvodní nabídkou, jako rychlý způsob, jak vydělat peníze, ale je důležité si být vědom všech rizik, než se chopíte jakéhokoli vkladového bonusu. Sázkové kanceláře nabízejí bonusy za vklad se záměrem přilákat nové zákazníky a udržet ty stávající.

Bonusy přijde s tím, čemu se říká playthrough nebo rollover požadavky. Následující část o tom bude hovořit podrobně. Kromě požadavků na přehrání jsou další důležité faktory, které je třeba vzít v úvahu při hledání těchto online sázkových bonusů na jakémkoli webu pro sportovní sázení, následující:

Jak velký je bonus?

Bonusy za vklad se mohou pohybovat od malých po velké, takže je důležité, aby sázkaři věděli, do čeho se zapisují

Na jaké hry lze bonus použít?

Jak již bylo zmíněno dříve, sázkové stránky mohou omezit vkladové bonusy na určité druhy sportů. To si musí každý sázkař uvědomit.

Jak dlouho bonus trvá?

Toto je známé jako bonusové období. Mnoho bonusů za vklad bude mít časový limit, ve kterém musí být bonus použit. Po uplynutí této doby bonus propadne. Čím delší období, tím lepší je bonus sázkové stránky, protože sázkaři zajistí, že o bonus za vklad nepřijdou.

Bonusová čepice

Většina sázkových kanceláří stanoví limity na výši vkladu, na který lze získat bonus. Pokud je například vkladový bonus omezen na 200 $, znamená to, že jakákoli výše vkladů navíc bonus nespustí. To se provádí proto, aby sázkaři neprováděli velké vklady a nenárokovali si abnormální bonusy. Pokud to sázkařům umožníte, může to finančně srazit sázkové stránky.

Na co si dát pozor u bonusu za vklad
Pochopení podmínek vkladového bonusu

Pochopení podmínek vkladového bonusu

Ne vždy však přicházejí bez připojených provázků. Sázkaři by si měli přečíst všechny podmínky, než s čímkoli souhlasí, protože mohou existovat omezení ohledně toho, jak často mohou vybírat své výhry ze sázkové kanceláře. Jaké jsou tedy podmínky vkladového bonusu ve sportovním sázení?

Podmínky bonusu za vklad odkazují na konkrétní pravidla, která se na nabídku vztahují. Mohou to být cokoli od minimální výše vkladu potřebného pro získání bonusu přes sázkové požadavky až po období, během kterého bude bonus aktivní. Většina sázkových kanceláří má také limit na to, kolik z vkladu sázkaře přitáhne bonus.

Požadavky na sázení

Požadavky na sázení, známé také jako požadavky na přehrání, znamenají, že částka musí být vsazena určitý počet opakování, než bude možné vybrat jakékoli výhry. Pokud je například u bonusu za vklad požadován 20násobný sázkový požadavek, musí být vklad a částka bonusu vsazena 20krát.

Požadavky na přehrání jsou proto důležitým faktorem, který je třeba vzít v úvahu, když jsou nabízeny bonusy za vklad. Pokud jsou požadavky nastaveny příliš vysoko, hráči nebudou moci proměnit vkladové bonusy na skutečné peníze.

Pochopení podmínek vkladového bonusu
Jaké sportovní nabídky nabízejí bonus za vklad?

Jaké sportovní nabídky nabízejí bonus za vklad?

Zatímco tam jsou tuny sporty, na které lze vsadit, pouze několik vybraných nabízí bonusy za vklad. To proto, že některé sporty jsou mezi sázkaři populárnější než jiné. Například fotbal je jedním z nejpopulárnějších sportů na světě. Ve skutečnosti je tak populární, že nikdo nemůže mluvit o online sportovním sázení, aniž by tento sport nezmínil.

Mezi další sporty, které nabízejí bonusy za vklad, patří mimo jiné basketbal, dostihy, dostihy chrtů a baseball. Zde je komplexní pohled na pět sportů, které sázejícím nabízejí bonusy za vklad.

Fotbal

Fotbal je nejpopulárnější sport na světě a jako takový není žádným překvapením, že nabízí bonus za vklad. Ve skutečnosti mnoho online sázkových kanceláří nabízí vkladový bonus speciálně pro fotbalové sázení. To znamená, že sázkaři mohou získat procento svého vkladu odpovídající sázkové kanceláři.

Například sázková kancelář může nabízet bonus za vklad ve výši 100 % až do výše 200 $. To znamená, že sázková kancelář bude odpovídat vkladu sázejícího, maximálně však 200 $. Pokud tedy sázkař vloží na svůj účet 100 USD, sázková kancelář přidělí na účet dalších 100 USD, celkem tedy 200 USD.

Většina fotbalových hráčů miluje vkladový bonus, protože jim dává více peněz na sázení. Zatímco výše vkladového bonusu se liší v závislosti na sázkové kanceláři a na tom, kolik sázkař vložil, rozdíly nejsou tak významné. Je to proto, že sázkové kanceláře neustále soutěží o sázkaře. Velká propast mezi fotbalovými bonusy by některé sázkové kanceláře vytlačila z trhu.

Basketball

Basketball je další velmi populární sport, zejména v Severní Americe. Ano, National Basketball Association (NBA) je jednou z nejsledovanějších sportovních lig na světě. Proto není žádným překvapením, že mnoho online sázkových kanceláří nabízí bonusy za vklad pro sázení na basketbalové hry. Tyto bonusy obvykle fungují stejně jako bonusy za vklad u sázení na fotbal.

To znamená, že sázková kancelář bude odpovídat procentu vkladu provedeného sázejícím až do určité výše. A stejně jako u vkladových bonusů u sázení na fotbal se výše vkladového bonusu u jednotlivých sázkových kanceláří liší. Ale stojí za to si to vzít, protože to přidá další peníze na účet sázkaře, bez ohledu na to, jak malý je.

Koňské dostihy

Koňské dostihy je jedním z nejstarších sportů na světě a jako takový má masivní přízeň po celém světě. Žádná sázková kancelář by se tedy neodvážila nenabízet bonusy za vklad pro sázení na dostihy. A podobně jako u basketbalu a fotbalu fungují bonusy za vklad podobně. To znamená, že sázková kancelář bude odpovídat procentu vkladu provedeného sázejícím až do určité výše.

Některé sázkové kanceláře mohou například nabízet vkladový bonus ve výši 150 % až do výše 300 $. To znamená, že sázková kancelář bude odpovídat vkladu sázejícího, maximálně však 300 $. Pokud tedy sázkař vloží na svůj účet 200 USD, sázková kancelář připíše na účet 300 USD, takže celková částka na účtu sázkaře bude 500 USD.

Baseball

Baseball nemusí být tak populární jako fotbal, je to stále věc pro mnoho lidí, včetně sázkařů. A stejně jako u jiných sportů mnoho online sázkových kanceláří nabízí bonusy za vklad pro sázení na baseballové hry.

Aby sázkaři našli nejlepší vkladové bonusy na baseball, měli by porovnat vkladové bonusy nabízené různými sázkovými sázkami. Stejně jako mnoho jiných populárních sportů se vždy každý den najde baseballový zápas, na který se dá vsadit. To zní dobře pro sázkaře, kteří chtějí využít bonusy za vklad a kdykoliv zkusit jejich nedostatek.

Ragby

Ragby je populární v mnoha zemích, včetně Spojeného království, Nového Zélandu a Jižní Afriky. Sázkové kanceláře nabízejí mnoho typů bonusů v tomto sportu, přičemž bonus za vklad je nejoblíbenější.

Věci k poznámce: Bonusy za vklad se mohou u jednotlivých sázkových kanceláří lišit v závislosti na mnoha faktorech. To znamená, že bonusy za vklad na fotbal se nemusí nutně rovnat bonusům za vklad u sázek na basketbal nebo dostihy. Základy jsou však stejné: sázkař vloží na svůj účet určitou částku peněz a dostane z ní procento odpovídající sázkové kanceláři.

Je také důležité poznamenat, že aby si sázkaři mohli vybrat jakékoli výhry z bonusů za vklad, budou obvykle muset splnit specifické požadavky na sázení. Nezáleží na typu sportu, na který sázejí, webová stránka sázkové kanceláře se postará o to, aby sázkaři vsadili částku bonusu za vklad určitý počet krát, než si budou moci vybrat své výhry.

A konečně, ne všechny sporty nabízejí bonus za vklad. Sázkaři by si měli před vložením peněz na účet ověřit u svých sázkových kanceláří, aby se později v průběhu hry vyhnuli případnému zklamání. Každý důvěryhodný bookmaker jasně definuje, na jaké sporty může sázkař pomocí bonusu vsadit.

Jaké sportovní nabídky nabízejí bonus za vklad?
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Zatímco sázkaři mají k dispozici bonusy za vklad, které mohou využít, zodpovědné hraní je nanejvýš důležité. To proto, že mnoho lidí se v důsledku svých hazardních aktivit dostalo do finančních problémů. Je důležité si uvědomit, že dům má vždy výhodu v jakékoli formě hazardu. Při sázení na sport je tedy vhodné mít realistická očekávání.

Naštěstí existuje mnoho způsobů, jak sázet zodpovědně a vyhnout se závislosti. Patří mezi ně následující:

Nastavení limitu

Nastavení časového limitu pro sportovní sázení zajišťuje, že hazardní hry nebudou narušovat jiné aktivity nebo každodenní povinnosti, jako jsou pracovní a rodinné záležitosti. Sázkaři mohou také omezit, kolik peněz denně utratit za sázení.

Uzavírání malých sázek

Pověstné umístění všech vajec do jednoho košíku je jistý způsob, jak přijít o velké částky. Je vhodné rozložit sázky a uzavírat malé sázky.

Racionalizace

To zahrnuje hledání důvodů, proč by někdo neměl podat sázku, namísto hledání zdůvodnění poté, co byla sázka uzavřena. Pokud například sázkař sází na svůj oblíbený tým, měl by si položit otázku, zda jsou kurzy dostatečně dobré, aby odůvodňovaly sázku.

Zodpovědné hraní

Nejnovější zprávy

Uvítací kampaně na sportovní sázení pro debetní a kreditní karty v květnu 2023
2023-05-09

Uvítací kampaně na sportovní sázení pro debetní a kreditní karty v květnu 2023

Květen je obvykle sportovně nabitý měsíc, většina evropských soutěží je na vrcholu sezóny. Zároveň bookmakeři nabízejí lákavé kurzy na nekonečné trhy a události. Pokud se tedy připojíte pozdě a začnete sázet na sporty, tento článek vám usnadní vaši misi s lovem bonusů. V květnu 2023 se dozvíte tři hlavní uvítací bonusy pro vklady kreditní/debetní kartou.