Uplatněte Volné sázky

Může být obtížné najít online sázkové stránky, které nenabízejí bezplatné sázky nějakého druhu. Zároveň se sázka zdarma může týkat mnoha dalších akcí, takže může být někdy matoucí, zvláště pokud je sázející nováček. Sázky zdarma jsou důležitou propagací, kterou byste měli hledat na stránkách online sázení. Tyto akce jsou samozřejmě spojeny s podmínkami, ale jejich získání je skvělý způsob, jak posílit peněženku každého sázkaře.

Zde je několik tipů a faktů pro bezplatné sázky a fakta, na která by sázkaři měli pamatovat, když se registrují na webu s online sázením nebo pokud potřebují porovnat sázky zdarma mezi sázkovými weby.

Uplatněte Volné sázky
Co jsou volné sázkyPožadavky na sázení zdarmaProměňte sázky zdarma na skutečné penízeStrategie sázek zdarma na sázkařských webechZodpovědné hraní
Lukas Müller
ExpertLukas MüllerExpert
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Co jsou volné sázky

Co jsou volné sázky

Sázky zdarma jsou velmi zajímavé. Někteří začínající sázkaři mohou být dokonce skeptičtí. Jak ale sázky zdarma fungují? Sázkové weby používají bezplatné sázky k tomu, aby přitáhly sázkaře, aby se zaregistrovali na jejich webové stránky a provedli vklad na jejich účty. Bookmakeři doufají, že hráči nebudou sázet pouze s jejich službami, ale že je udrží v sázení po dlouhou dobu tím, že poskytnou sázejícím výhodu předem.

Sázky zdarma jsou jednoduchým bonusem. Sázející obvykle získávají určitou částku na sázení, když jsou splněny podmínky pro uplatnění bezplatné sázky. Tento bonus však téměř vždy nelze vyměnit za hotovost. Existují i jiné typy sázkové bonusy, které bookmakeři nabízejí. Nezapomeňte se na ně podívat, abyste měli nejlepší zážitek ze sázení.

Pokud má například sázka zdarma hodnotu 5 USD a sázkař ji prohraje, tato částka v dolarech je okamžitě pryč. Pokud sázkaři vsadí sázku 5 $ zdarma a vyhrají 5 $, ponechají si pouze 5 $, které vyhráli, jako částku, kterou lze vybrat.

Co jsou volné sázky
Požadavky na sázení zdarma

Požadavky na sázení zdarma

Předpokládejme, že sázející vidí webovou stránku, která nabízí online sázení s bezplatnými sázkami. V takovém případě obvykle existují podmínky a požadavky, které je třeba splnit, abyste jej mohli uplatnit.

Protože však cílem bezplatných sázek je přilákat nové sázkaře a udržet dlouhodobé sázkaře ve hře, sázkové stránky obvykle usnadňují získání sázek zdarma. Zde je několik způsobů, jak sázkové stránky s bezplatnými sázkami umožňují hráčům uplatnit je.

Sázející si možná bude muset vytvořit účet na stránce online sportovního sázení. Některé webové stránky sázkových kanceláří mohou vyžadovat, aby sázející podstoupili a dokončili proces KYC (Know-Your-Customer), kde hráči budou muset poskytnout dokumenty, které ověří jejich osobní údaje.

Zaregistrujte se a platný způsob platby a dokončete první vklad na účet sázkaře.

Některé sázkové stránky mohou vyžadovat, aby hráči vložili svou první sázku. Hodnota této první sázky může rozhodnout o výši bezplatné sázky, kterou sázková stránka rozdá.

Některé online sázkové stránky s bezplatnými sázkami mohou sázkařům zakazovat používat své volné sázky k sázkám na kurzy v rámci sudých sázek, aby zabránili sázkařům podporovat to, co vypadá jako jistí vítězové.

Řada hlavních sportovních sázkových webů má také bezplatné nabídky sázení, které mohou stávající uživatelé získat. Tyto bezplatné sázky vyžadují, aby sázkaři vsadili určitou částku nebo se prosadili na určitý výsledek, aby dostali sázku zdarma.

Požadavky na sázení zdarma
Proměňte sázky zdarma na skutečné peníze

Proměňte sázky zdarma na skutečné peníze

Proměnit nejlepší sázky zdarma online je docela snadné. Jakmile je sázka zdarma vyzvednuta, sázkaři mohou jednoduše vsadit jako obvykle. Před použitím bezplatné sázky si však sázející musí důkladně přečíst drobný tisk a dávat si pozor na věci, jako jsou geografická omezení a požadavky na průběh hry.

Geografické omezení

Zjistit, zda geografická poloha opravňuje sázejícího k použití sázky zdarma, je poměrně snadné. Stránky s online sázením obvykle uvádějí zemi nebo země, kde lze sázku zdarma uplatnit, v podmínkách uvedené bezplatné sázky.

Pokud nejsou uvedena žádná geografická omezení, je bezpečné předpokládat, že sázka zdarma platí mezinárodně.

Požadavky na přehrávání

Na druhou stranu požadavky na playthrough bývají složitější. Požadavky na průběh hry obvykle znamenají, že sázející musí podat určitý počet nebo hodnotu sázek, než budou moci vyplatit výhry ze sázky zdarma.

Nejjednodušší způsob, jak zjistit hodnotu volné sázky s požadavky na dohrání, je vynásobit sázku zdarma počtem požadovaných obratů nebo vsadit její celkovou hodnotu z vlastních prostředků sázejícího.

Předpokládejme, že sázková stránka nabízí bezplatnou sázku v hodnotě 100 USD. Pokud je požadavkem dohrání otočit jej třikrát, sázející pak musí vsadit 300 $, než bude možné vyplatit jakékoli výhry ze sázky zdarma. Je však důležité mít na paměti, že různé stránky sázkových kanceláří mohou mít různé požadavky na průběh hry.

Proměňte sázky zdarma na skutečné peníze
Strategie sázek zdarma na sázkařských webech

Strategie sázek zdarma na sázkařských webech

Sázkaři mohou maximalizovat nejlepší volné sázky zdvojnásobením bankrollu, zajišťovacími sázkami nebo odpovídajícími sázkami. Tyto metody jsou některé ze způsobů, jak zajistit, aby sázkaři vydělali ze sázek zdarma co nejvíce.

Zdvojnásobení bankrollů je nejjednodušší způsob, jak využít sázky zdarma. Vše, co sázející musí udělat, je umístit ji do sázkové kanceláře, která jim poskytla sázku zdarma.

Sázkaři mohou využívat volné sázky zajištěním svých sázek. Tato metoda zahrnuje umístění volné sázky na sázku, která přímo konkuruje sázce, kterou uzavřeli za své vlastní peníze. Hedgingové sázky s volnou sázkou zajišťují, že sázkaři mohou maximalizovat šance na výhru bez jakýchkoliv nevýhod.

Matched betting na druhé straně mění sázky zdarma na hotovost. K tomu musí sázející vsadit zdarma na konkrétní výsledek (např. tým 1 vyhraje) a poté pomocí burzy sázek vsadit opačný výsledek (např. tým 1 nevyhraje). Díky tomu je hodnota bezplatné sázky maximalizována bez ohledu na výsledek.

Strategie sázek zdarma na sázkařských webech
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

I když jsou hazardní hry zábavné, mějte na paměti, že jde o placenou zábavu. Nedoporučujeme hráčům, aby se živili hazardními hrami.

Je důležité stanovit limit rozpočtu a časový limit. V současné době si sázkaři možná neuvědomují, že pálí úsporami nebo zapomínají na další důležité věci v životě, jako je rodina nebo kariéra.

Nastavení limitu může také zabránit sázkařům, aby honili ztráty do útesu. Nesázejte s penězi, které nevlastní nebo nemají. Pokud si hráči nemohou dovolit hazardní hry, neměli by sázet. Pokud tak učiníte, může to vést k dluhům a dalším problémům ve finančním a osobním životě hráče.

Další důležitou věcí pro praktikování zodpovědného hraní je nikdy se nestat obětí hazardního omylu. Sportovní sázení je hra o štěstí a náhodě a žádná pověra nezmění fungování hry. Každý výsledek není na sobě závislý a osobní štěstí sázkaře nemusí vždy znamenat štěstí v sázení.

Hazardní hry pod vlivem alkoholu jsou špatný nápad, protože mohou narušit rozhodovací schopnosti sázkaře. Sázení na alkohol může vést ke špatným sázkám, honbě za ztrátami nebo utrácení nad rámec rozpočtu a časového limitu, který si člověk může stanovit.

Zodpovědné hraní