Gambling Addiction

Vyhnout se závislosti na hazardních hrách

Pro každého, kdo se nechytil do pasti, zní závislost na sázení jako nemožný scénář. Mnoho lidí, kteří mají hazard jako společenskou aktivitu, nechápe, jak to může lidi nasát. Závislost na hazardních hrách je vážný problém, kterému by se všichni hráči měli vždy snažit vyhnout.

K tomu je důležité pochopit, co takové chování způsobuje.

Emoční sázení

Někteří lidé milují sázky na týmy, které podporují. Jiní jsou proti týmům, které nenávidí. Tím ztrácejí racionalitu v procesu sázení. Pokud sázky nevyjdou, je pravděpodobné, že budou pokračovat v pronásledování až do bodu, kdy jej již nebudou moci ovládat.

Sázení jako investice

Časy byly možná těžké, ale sázení na jediný cíl, vydělávání peněz, je stále špatný nápad. Stejně jako byste vložili všechny své peníze do start-upu, sázení jako firma bude stále žádat více. Honíte se za prohrami a chcete vydělat na výhrách. Tomu se vždy vyhněte.

Mezi další běžné příčiny závislosti na sázení patří:

  • Být haněn za přílišné sázení
  • Bez rozpočtu na sázení
  • Stres nebo deprese pramenící z jiných oblastí (odklon a hledání útěchy).
  • Asociace se závislými na sázení

Vyhněte se závislosti na sázení

S výše uvedenými důvody je snadné říci, jak se lze vyhnout závislosti. Je to opak výše uvedených příčin. Ale obvykle se to snadněji řekne, než udělá. Nejdůležitější je zbavit se sázení emocí. Nesázejte, protože jste na mizině. Nebo opilý. Nebo ublížit. Nepřipojujte své sázky k podpoře týmů.

Navíc je důležité pochopit, že závislost je porucha. Pokud narazíte na závislého, oslovte ho a pomozte mu. Můžete je odkázat na organizace jako Be Gamble Aware, Priory Group a Help Guide, kde mohou získat odbornou pomoc.

22BET:Až 300 $
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
300 dolarů
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close