Eurovision sázení

66. ročník soutěže Eurovision Song Contest se v roce 2022 uskuteční v italském Turíně. Soutěž je opět oblastí zájmu sázkařů v Evropě i mimo ni. Vydání pro rok 2021 vyhrál Ital Maneskin, který bude opět silnými soupeři, pokud vyhraje Sanremo Music Festival v únoru 2022.

Předpovědi vítězů soutěže

Mnoho lidí dává různé názory na to, kdo by mohl vzít nadcházející ročník Eurovize. Předpovědi jsou založeny na hudebním vkusu, zemi původu, výkonu písně a mnoha dalších.

I když je nezbytné poslouchat všechny projekce, vždy pamatujte, že ne všechny jsou vhodné pro sázení. Sázkaři by se měli podívat na hlubší faktory, které si svět zábavy pravděpodobně nepřipustí.

Při předpovídání vítězů s cílem uzavřít sázku by sázkař měl zvážit:

Politické prostředí; organizátoři se snaží oddělit soutěž od politiky, ale sázkaři vědí, že politika utváří svět. Pokud země zaznamenává negativní tisk, pak je šance na výhru v soutěži nízká. Řekl někdo Izrael?

Předchozí záznamy; každý sázkař zná důležitost předchozích výkonů při předpovídání budoucnosti.

Mezi další rozhodující faktory patří populace země, její obecné působení na hudební scéně a kontinentální vliv médií.

Eurovision sázení
Nejlepší sázka na Eurovision Song Contest

Nejlepší sázka na Eurovision Song Contest

Vzhledem k překvapivé povaze soutěže je důležité, aby gambler provedl co největší průzkum. První věc, kterou musíte udělat, je poslechnout si všechny skladby. Bude to dobrý ukazatel toho, které skladby jsou oblíbené. Hudební vkus je však subjektivní. Inscenace písně je pravděpodobně významnější. Sledování záznamů ze zkoušek a minulých živých vystoupení je velmi užitečné.

I když se Eurovize snaží být nepolitická show, světové události mohou ovlivnit pořadí zemí. Pokud se národu dostává negativního tisku těsně před soutěží, může to způsobit, že veřejnost bude hlasovat proti němu. V posledních letech získaly vítězné melodie významný rozhlasový čas před Eurovizí. Je proto dobré ověřit si, kterým skladbám se daří v celosvětových hitparádách.

Nejlepší sázka na Eurovision Song Contest
Nejlepší sázkové stránky Eurovize

Nejlepší sázkové stránky Eurovize

 • Betfair: Někdy se hazardním hráčům nebude chtít čekat na uzavření sázky. Betfair dává kurzy na Eurovizi dříve, než mnoho zemí vůbec zveřejní své skladby. To z něj dělá jednu z nejlepších sázkařských stránek Eurovize.
 • Bet365: Tato sázková kancelář je vysoce hodnocena v mnoha důležitých kategoriích. Noví členové mohou využít nabídky registrace pro online sázení Eurovize. Jsou také vysoce ceněni pro kvalitu svých zákaznických služeb. Minimální sázky jsou poměrně nízké.
 • Paddy Power: Pokud se uživateli podaří předpovědět správného vítěze Eurovize, může na této stránce obdržet předčasnou výplatu. Na velké každoroční události, jako je tato písničková soutěž, se někdy pořádají lákavé propagace. Nabízejí klub odměn pro každého, kdo chce stránky využívat dlouhodobě.
 • William Hill: Tato sázková kancelář bude ideální pro gamblery, kteří chtějí web, kterému mohou 100% důvěřovat. Jejich služba živého vysílání je velmi užitečná. Stejně jako ostatní na tomto seznamu mají často promo akce Eurovize.
 • Parimatch: Parimatch se vyčleňuje jako jedna z nejlepších sázkařských stránek díky svým užitečným statistikám a analýze. Pomáhá hráčům získat vhled před předpovídáním vítězné písně. Jejich živé sázení je k dispozici 24/7.

Jak sázet na Eurovision Song Contest

Jakmile stránka uvolní všechny kurzy pro soutěž, může hráč vsadit. Nejoblíbenější možností je předpovědět úplného vítěze. Pokud má dotyčný dobrý pocit z konkrétní země, mohl by volit dříve, aby získal lepší šance.

Někdy web umožní uživatelům vsadit si, které dvě konkrétní země budou nejlepší. Jsou to obvykle národy, které mají historickou rivalitu.

Před hlavní událostí jsou dvě semifinále. Hráč může chtít vsadit i na ně. Případně by je mohli použít jako způsob, jak lépe porozumět tomu, které země mají nejlepší výsledky.

Nejlepší sázkové stránky Eurovize
Nejlepší sázkové kurzy Eurovize

Nejlepší sázkové kurzy Eurovize

Kurzy pro různé země pro online sázení Eurovize se mohou značně lišit. Bookmakeri Eurovize se stali zběhlými ve vytváření poměrně spolehlivých předpovědí umělců, kteří skončí v první pětce. Nicméně, vítěz číslo jedna je méně snadné přesně určit. Od začátku mívají silné šance.

Většina sázkových kanceláří čeká, dokud každá země nevydá svou skladbu, než udělí kurzy. Každý rok se před finálovým zápasem konají dvě semifinále Eurovize. Umělcův výkon a jejich přijetí davem může výrazně ovlivnit jejich budoucí šance. Je zajímavé poznamenat, že vracející se umělci často dosáhnou příznivého kurzu kvůli zvýšenému humbuku.

Nejlepší sázkové kurzy Eurovize
Historie sázení na Eurovizi

Historie sázení na Eurovizi

Před příchodem internetu Eurovize sázení bylo mnohem více specializované. Hazardní hráči by měli problém najít kamenné bookmakery, kteří by se o tuto událost postarali. Nyní je to však jiný příběh díky online sázkovým webům. V posledních letech Eurovize zaznamenala zdravé množství globálních sázkových aktivit. Bookmakeři se zlepšili v poskytování dobrých kurzů případným vítězům. Byly však roky, kdy tomu tak nebylo.

Například v roce 2016 se Ukrajina ve většině předpovědí bookmakerů neumístila blízko první příčky. Pokračovali ve vítězství. Rok 2014 byl dalším rokem s nečekaným vítězem. Aby byli bookmakeři přesnější, začali se blíže dívat na výkony ve zkouškách a semifinále.

V roce 2016 byl zaveden nový hlasovací systém, který také ovlivňuje způsob, jakým lidé na akci sázejí. Sázející nyní musí brát ohled na názory odborných porot.

Historie sázení na Eurovizi
Vítězové Eurovize od roku 2000

Vítězové Eurovize od roku 2000

Při analýze vítězů od samého začátku Eurovize vychází Irsko se 7 vítězstvími. Za nimi následuje Švédsko se 6. Spojené království, Francie, Lucembursko a Nizozemsko vyhrály každý 5krát. Klíčem k sázení na Eurovizi je však pochopení aktuálního vkusu voličské veřejnosti.

Přestože má Spojené království v minulosti dobré výsledky, je proslulé tím, že si v posledních letech v soutěži vede špatně. Je proto užitečné zakládat sázkové kurzy pouze na nedávných vítězích. Zde jsou písně a země, které se dostaly na první místo od roku 2000:

 • 2000: Fly On The Wings Of Love - Dánsko
 • 2001: Všichni - Estonsko
 • 2002: I Wanna - Lotyšsko
 • 2003: Every Way That I Can - Turecko
 • 2004: Divoké tance - Ukrajina
 • 2005: Moje číslo jedna - Řecko
 • 2006: Hard Rock Hallelujah - Finsko
 • 2007: Molitva - Srbsko
 • 2008: Věřte - Rusko
 • 2009: Pohádka - Norsko
 • 2010: Satelit - Německo
 • 2011: Running Scared - Ázerbájdžán
 • 2012: Euforie - Švédsko
 • 2013: Only Teardrops - Dánsko
 • 2014: Rise Like A Phoenix - Rakousko
 • 2015: Hrdinové - Švédsko
 • 2016: 1994 - Ukrajina
 • 2017: Amar Pelos Dois - Portugalsko
 • 2018: Hračka - Izrael
 • 2019: Arcade - Nizozemsko
 • 2021: Zitti E Buoni - Itálie

Je třeba poznamenat, že soutěž 2020 byla zrušena z důvodu pandemie koronaviru.

Vítězové Eurovize od roku 2000