Television sázení

Mnoho lidí si užívá vzrušení ze sportovního sázení online. Ale sázení není jen něco, co se nabízí pro sportovní nebo kasinové hry. Popularita sázek na novinky nadále roste. Jedna z těchto novinek pochází ze sázení na televizní pořady. Sázení na televizní show přebírá vzrušující proces televizní reality a přidává k němu určité sázky. Hráči si mohou každý týden vsadit na televizní soutěžící v reality show, na vítěze a na ty, kteří mohou být vyřazeni.

Od klasických klasik, jako je Survivor, po pěvecké soutěže jako American Idol a The Voice, mají hráči nejrůznější možnosti, kde a jak vsadit na televizní pořady. Tento článek nastiňuje všechny hlavní body sázení na televizní pořady. Zjistěte více o tom, proč by to mohla být tak zábavná a vzrušující možnost online sázení.

Television sázení
Awards Betting

Sázení na odměny je jedním z nejoblíbenějších způsobů sázení online. Zábavní průmysl má téměř každý měsíc nepřeberné množství oceněných zábavních pořadů, které se vysílají nebo streamují. Hollywood je zapálený na oslavu vítězů cen z oslav Oscarů a Grammy. Mezinárodní pozornost si získaly i méně známé, ale oblíbené programy, jako jsou Zlaté glóby a Ceny diváků. 

Zobrazit více…
Movies Betting

Filmoví nadšenci se účastní nové formy digitální zábavy. Sázení na filmy je v zábavním průmyslu stále oblíbenější. S více než 2500 filmy vyrobenými po celém světě každý rok existuje spousta možností pro sázení na filmy a možnosti sázení na televizní reality show. Ať už vsadíte na to, která postava z Marvelu může zemřít, nebo který film může získat Oscara, fanoušci sázejí na výsledky populárních filmů. 

Zobrazit více…
Reality Shows

V minulosti se většina bookmakerů zaměřovala na sportovní sázení. Existují však atraktivní nové specializované trhy, které lze vyzkoušet. Mnoho mainstreamových sázkových kanceláří nyní poskytuje svým sázkařům sázky na reality show. Žánr televizní reality show byl středem zájmu mnoha webových stránek s hazardními hrami. Tyto přehlídky mají soutěžní povahu. Obvykle proti sobě postaví skupinu soutěžících, dokud jeden není korunován vítězem. 

Zobrazit více…
TV Shows Betting

Fanoušci televize po celém světě se setkali s novým způsobem, jak si užít domácí zábavu. Televizní sázení je rostoucí trend. S téměř 550 programy vyrobenými v USA a tisíci vyvinutými po celém světě. Originální pořady osloví každý rok miliony uživatelů internetu. Ať už sázíte na to, kdo vyhraje Survivor, nebo vybíráte vítěze Hlasu, televizní reality sehrála klíčovou roli v rozšíření televizního sázení. 

Zobrazit více…
Jak mohu vsadit na televizní pořady?

Jak mohu vsadit na televizní pořady?

Tento typ sázení se často nazývá zábavní sázení. Myšlenka je jednoduchá: tyto druhy soutěží každý týden vybírají vítěze a poražené. Proč by tedy hráči nechtěli střílet a potenciálně vyhrát na základě svých tipů?

Sázení na zábavu a televizi se již těší velké oblibě Evropa. Tato popularita se nadále šíří přes rybník do USA a zbytku světa. Nadšení přišlo částečně díky legalizaci rekreačního sázení v roce 2018. Mnoho hráčů si ale stále není jistých, jak sázení v televizních pořadech funguje – nebo věci, jako jsou sázkové kurzy na reality TV.

Základy, jak sázet na televizní pořady, se řídí podobným vzorcem jako jiné typy sázení.

 1. Vyberte televizní pořad, na který chcete vsadit. To bude záviset na aktuálních pořadech ve vysílání a na tom, co je k dispozici v aplikacích pro mobilní sázení a na stránkách online kasin.
 2. Zjistěte, jak funguje sázení na konkrétní show. Například eliminační reality show jako Dancing with the Stars často umožňuje sázení pro ty, kteří mohou být každý týden vyřazeni. Na vítěze lze také sázet každý týden.
 3. Vsaďte si a bavte se. Sázky na novinky poskytují zajímavý a vzrušující nový pohled na tradiční sázení. Hráči milují všechnu novou zábavu, kterou mají při sázení na televizní pořady.
Jak mohu vsadit na televizní pořady?
Jak sázet na televizní reality show

Jak sázet na televizní reality show

Sázky přicházejí v několika různých formách. Obvykle to funguje takto:

Normální sázky

Normální sázky se řídí typickými sázkami, které mohou hráči vidět sportovní a bojuje.

 • Kdo celkově vyhraje show?
 • Které týmy nebo hráči postoupí do dalšího kola?
 • Jaké skóre získají hráči ve hrách nebo soutěžích?
 • Kteří hráči budou vyřazeni?

Nabídka sázek

Kromě běžných možností nabízí sázení na reality TV také širokou škálu návrhových sázek, které se liší podle formátu pořadu. Jedná se o zábavný způsob hraní, který někteří hráči nikdy neviděli.

Zde je několik příkladů propozičních sázek:

 • Kolik dní vydrží soutěžící ve vytrvalostní výzvě?
 • Kdo vyhraje výzvu imunity na Survivor nebo Big Brother?

Tyto propoziční sázky se mohou od sebe značně lišit. Jak tyto sázky vypadají, opět závisí na konkrétní reality show. Pokud jde o sázkové kurzy na televizní pořady, budou se také lišit v závislosti na pořadu, předmětu a na tom, zda se jedná o normální nebo návrhovou sázku.

Pro hráče, kteří hledají něco trochu jiného, nabízí propoziční sázení skvělý způsob, jak hrát.

Jak sázet na televizní reality show
Jak sázet na jiné televizní pořady

Jak sázet na jiné televizní pořady

Kromě tradičních reality show vytvářejí zajímavé sázkové příležitosti také konkurenční reality show jako The Voice. Některé části těchto talentových soutěží jsou napsané nebo předem nahrané. V ostatních případech se hlasování a výsledky vyhlašují živě.

Obvykle se v těchto show účinkující soutěží před porotci v procesu předběžného promítání, aby našli nejlepší potenciál. Soutěžící si poté připraví svou rutinu na formálnější vzájemnou soutěž. Mnoho z těchto pořadů také zahrnuje hlasování diváků, které rozhodne o tom, kdo postoupí a kdo bude vyřazen. Vítězové a poražení vycházejí na základě fanouškovské podpory, oblíbenosti a především jejich výkonů během show.

Pro podávání sázek je k dispozici několik možností:

 • Týdenní vítězové a poražení: Soutěžící jsou každý týden pomalu vyřazováni, dokud není určen konečný vítěz. Hráči mohou během tohoto procesu sázet s dlouhodobými počátečními kurzy nebo výběry z týdne na týden.
 • Skóre rozhodčího: Některé soutěže mají také skóre rozhodčích na základě výkonu soutěžícího. Hráči mohou uzavírat sázky na to, jak si myslí, že tato skóre mohou dopadnout - a jak dobře si vede konkurent.
 • Kurzy diváckého hlasování: Divácké hlasování poskytuje sázkovým kurzům reality TV další vrstvu složitosti. Některé stránky se sportovními sázkami umožňují hráčům vsadit si, kteří soutěžící vyhrají lidové hlasování. Mezi další možnosti patří, kolik hlasů obdrží, kolik hlasů má jeden soutěžící před druhým a další.

Jedinečnou součástí toho, jak hráči sázejí na konkurenční reality televize, jsou rozdíly mezi jednotlivými pořady. Výsledkem je, že hráči mohou najít nejrůznější způsoby, jak vsadit na televizní pořady a případně vyhrát.

Jak sázet na jiné televizní pořady
Nejlepší televizní pořady, na které lze vsadit

Nejlepší televizní pořady, na které lze vsadit

V čem je sázka na jeden pořad lepší než na jiný? Odpověď zde závisí na preferencích hráče. Některé televizní reality show mají různé podmínky pro výhru. Mají také různé procesy pro vítěze, poražené a vyřazené.

Zde je několik specifik, abyste lépe pochopili, co to znamená.

 • The Voice: Kdo je vítězem soutěže každý týden? Kteří rozhodčí nebo trenéři jsou vítězi za daný týden? Který soutěžící se v této epizodě vrátí domů?
 • America's Got Talent: Kdo projde prvním úvodním konkurzem? Kdo projde hodnocením rozhodčího? Který soutěžící obdrží Zlatý bzučák za záchranu svého činu?
 • Dancing with the Stars: Kdo bude každý týden vítězem? Který soutěžící bude v daném týdnu odhlasován? Jaká je kariéra vítěze (například sportovce nebo herce)?
 • Bakalář: Který soutěžící bude poslán domů příště? Kdo obdrží "Final Rose" na konci sezóny? Jakou barvu kravaty si mládenec k návrhu vezme?
 • American Idol: Který soutěžící vyhraje celou show? Kdo zvítězí ve výkonu za konkrétní týden? Kteří soutěžící budou během epizody posláni domů? Kolik hlasů bude uděleno soutěžícím?

Tyto show často zahrnují velmi kreativní sázkové příležitosti pro hráče. Zkontrolujte a zjistěte, jaké jsou přesné podmínky sázek pro každý pořad, abyste našli ten správný pořad, na který můžete vsadit.

Nejlepší televizní pořady, na které lze vsadit
Sázkové kurzy televizní show

Sázkové kurzy televizní show

televizní show sázkové kurzy závisí na konkrétní show a na tom, kde aktuální pořadí soutěžících umístí. Představte si tyto šance jako fotbalové play-off nebo basketbalové turnaje. Každý týden vypadne určitý počet soutěžících. To přirozeně ovlivňuje šance těch, kteří zbyli.

Například reality show začíná s 16 soutěžícími. Včasné sázení by umístilo mnohem vyšší kurz na kteréhokoli z těchto 16 konkurentů.

Jak show pokračuje, hráči jsou vyřazeni. To ovlivňuje kurzy založené na tom, kdo zůstane a na jeho aktuálním stavu v show. Stejně jako u sportovních sázek i konkurence roste s vyřazováním lidí. Jakmile se show dostane pouze na dva soutěžící, kurzy na novinku se stanou ještě konkurenceschopnějšími.

Někteří hráči se vezou na vlně od samého začátku show až do jejího konce. Jiní se mohou chtít přihlásit každý týden a vsadit na konkurenty. Rozdíly každý týden udržují sázení svěží a pro hráče vzrušující. Online sázkové stránky všechny budou mít různé šance na televizní reality show. Klíčem je najít možnosti, které nabízejí nejlepší kurzy pro hry, na které chtějí hráči vsadit.

Sázkové kurzy televizní show
Tipy a triky na sázení na televizní pořady

Tipy a triky na sázení na televizní pořady

Hledáte tipy na sázení na televizní reality show? Použijte tyto obecné pokyny k nalezení perfektních možností pro sázení.

Hráči by měli sázet na pořady, které znají a baví.

Proč by hráč sázel na show, kterou ve skutečnosti nesledují nebo jí nerozumí? Místo toho by se hráči měli soustředit na pořady, které skutečně sledují. Díky tomu bude sledování a sázení ještě zábavnější a vzrušující.

Před podáním sázky se seznamte s kurzem.

Tato rada funguje prakticky pro všechny typy sázek. Nejprve se naučte a pochopte kurzy pro sázení v televizi reality. Poté vybírejte pouze možnosti, které nabízejí spravedlivé kurzy a potenciální výhry.

Seznamte se s pravidly pro zábavné sázení.

Stejně jako při výběru pořadů, které hráče už baví, měli by také před hraním porozumět tomu, jak sázení funguje.

Některá představení mohou například upravit způsob, jakým jsou hráči eliminováni nebo jak jsou tabulkovány body a skóre rozhodčích. Kurzy se v průběhu soutěže často mění několika způsoby. Znalost těchto pravidel je klíčem k úspěšnému sázení.

Tipy a triky na sázení na televizní pořady