Basketbalové vybavení Zambia's Bulldogs 10bet

Novinky

2022-11-23

V rámci své společenské odpovědnosti dodala přední sázková společnost 10Bet Zambia basketbalové sady pro Bulldogs Basketball Academy. Sázková společnost je v zemi od roku 2021 a vrácení peněz do čtvrti, ve které působí, považuje za součást své firemní společenské povinnosti.

Basketbalové vybavení Zambia's Bulldogs 10bet

Podle Kalumbu Soneka, zemského ředitele pro 10SázkaSpolečnost je stále odhodlána napomáhat úsilí vlády zlepšit sport v zemi. Soneka říká, že 10bet ví, jak důležité jsou sporty pro podporu ekonomického růstu. Podle ní 10bet a Bulldog Academy spolupracovaly, protože měly podobné cíle.

Bookmaker s potěšením přispěl k růstu sportu v zemi. V rámci svého závazku k firemní společenské odpovědnosti věnovali basketbalové vybavení Bulldog Basketball Academy v hodnotě 30 000 K (2 000 USD). Bookmaker doufal, že i když se dárek zdál bezvýznamný, bude mít významný dopad.

Vybavení přispělo sázkovou kanceláří

BasketbalyMezi vybavení dodané akademii patřily tréninkové sady, bryndáčky a trička. Šéfka Zambijské basketbalové federace (ZBF) Maziko Phiri vyjádřila nadšení z úspěchu akademie při lákání sponzorů k podpoře rozvoje velkého potenciálu země. Podle Phiriho si ZBF myslí, že školy a akademie jsou klíčové pro rozvoj talentů na základní úrovni.

Prezident vyjádřil svou vděčnost 10bet za jejich laskavost Bulldog Academy. Navíc věřili, že tyto nástroje budou zásadní pro rozvoj budoucích hvězdných basketbalistů v zemi. 

Organizace také ocenila pomoc bookmakera a popřála akademii, aby se výborně starala o vybavení. Dominic Lungu, kapitán týmu, pochválil 10bet za jejich štědrost a dodal, že vybavení pomůže hráčům zdokonalit jejich schopnosti a stát se lepšími sportovci.

Nové účinky sponzorství 10Bet na zambijský sportovní sektor

Tato situace má mnohem více důsledků, než si člověk může zpočátku myslet, zvláště když vezmeme v úvahu nedávná oznámení sponzorství a uvedení 10bet v Zambii. Skutečnost, že 10bet nyní určilo, že je lukrativní spustit v Zambii, ukazuje posun v tom, jak podniky vnímají Zambii. V daleké budoucnosti ještě více globální sázkové společnosti se mohou rozhodnout nabízet své služby v Zambii.

Existuje několik rozšířených mýtů, které někteří lidé mají, například představa, že Zambie nemá přístup k žádné technologii. Existují také názory, že Zambijci nemají žádné peníze navíc, které by mohli utrácet za volnočasové aktivity, takže drtivá většina podniků se zemi vyhýbá.

To jsou nepodložené názory, protože v Zambii je mnoho oblastí se snadným přístupem k technologiím a lidé, kteří tam žijí, potřebují nové podniky, za které by utráceli peníze navíc.

Naštěstí si tento vývoj začíná uvědomovat stále více podniků a velký počet z nich pravděpodobně přiletí do země, aby se této aktivity zúčastnil. V současné době patří zambijská ekonomika mezi nejrychleji rostoucí ekonomiky v Africe.

Poskytování Vital Push

Jistě, může to být jen zbožné přání navrhnout, že tým, který obdrží sponzorství, by mohl nastartovat ekonomiku Zambie, a to může být ten případ. I když se jedná o jednorázovou událost a nepředstavuje nic víc než další peníze a podporu pro basketbalovou akademii, je to nepochybně krok správným směrem.

Zpočátku to může začít pomalu, protože jen několik podniků se rozhodlo napodobit 10bet. Ale když se k hnutí rozhodne připojit více organizací a korporací, je možné, že zanedlouho bude mít Zambie pulzující sportovní sektor, který může dokonce konkurovat zemím, jako je Spojené království nebo USA.

Nový sponzoring Bulldogs s 10bet bezpochyby představuje významné zlepšení, a to i s ohledem na celkový zdravotní stav klubu. Dlouhodobé dopady této zkušenosti mohou být navíc extrémně škodlivé pro zambijskou ekonomiku jako celek.

Je snadné podcenit dopad takové zdánlivě nevýznamné změny. Přesto mohou drobné úpravy, jako jsou ty, které jsou popsány v tomto článku, sloužit jako jiskra, která zažehne něco mnohem většího, než jsou oni sami. Je těžké předpovědět, jaký vliv bude mít nový sponzoring 10bet Bulldogs na ekonomiku. Nelze popřít, že jakákoli reforma, byť sebeskromnější, je krokem správným směrem.

Vše o 10Bet Bookmaker

Blue Star Planet Limited, vlastník a provozovatel společnosti, provozuje 10bet od roku 2003. Žádné další sesterské stránky se operátorovi nepodařilo najít; zaměstnanci 10bet se proto již téměř 20 let mohou soustředit pouze na jednu značku.

Webová stránka 10bet má vynikající výsledky za téměř 20 let v oboru a je držitelem licencí ze Švédska, Malty a Velké Británie. Tyto licence jim umožňují legálně přijímat hráče ze široké škály národů, což je výhodné pro každého, kdo uvažuje o hraní se stránkou. I když se to může zdát přehnané, demonstruje to závazek webu udržovat otevřenost a poctivost.

Nejnovější zprávy

Kdo se stane v roce 2023 slavnými baseballové síně?
2022-11-30

Kdo se stane v roce 2023 slavnými baseballové síně?

Novinky