Betsafe spolupracuje s herními inovacemi

Novinky

2022-12-14

Aby bylo možné pokračovat v poskytování služeb Platform & Managed Services, Gaming Innovation Group Inc Skupina Betsson vyjednala prodloužení dlouhodobého partnerství. Partnerství se skládá z celých obchodních operací na několika teritoriích a zákaznického servisu. Smlouva potrvá do roku 2025, a to díky tříletému prodloužení.

Betsafe spolupracuje s herními inovacemi

Po dohodě GiG také představí několik nových rostoucích trhů, což demonstruje schopnost Betsafe rozšířit značky první úrovně na regulované trhy mimo své hlavní trhy.

Jak partnerství pomůže při expanzi

Richard Brown, generální ředitel GiG, řekl, že jsou potěšeni pokračováním spolupráce s Betsson Group v nadcházejících letech. Během několika posledních let přešli na výhradně B2B důraz, což je primární interní cíl. Díky partnerství budou mít podniky Betsson i GiG lepší tržní vyhlídky a budou schopny růst na současných i nových trzích.

GiG bude hrát významnou roli v růstové strategii Betsafe jako poskytovatele platformy. Podle ředitele věří, že GiG může podpořit jejich expanzi na stávající i nové trhy. Gaming Innovation Group si klade za cíl mít svou platformu certifikovanou na obrovském a diverzifikovaném počtu místně regulovaných trhů.

Poskytovatel se snaží být schopen brát silné nadnárodní a místní značky online na těchto rozvíjejících se trzích se špičkovou technologií a nabídkou produktů. K tomu společnost vidí významnou příležitost být rychlý a agilní.

Uvedení značky Betsafe v Coloradu

Prostřednictvím spolupráce s Dostal Alley oznámil Betsson v Coloradu spuštění své mobilní aplikace pro sportovní sázky pod značkou Betsafe. Zákazníci ve státě budou moci sázet na různé sporty a soutěže pomocí aplikace Betsafe, která také nabízí několik sázkových a platební metody

Betsson tvrdil, že byly dokončeny značné regulační a technologické přípravy na spuštění v Coloradu a jeho sázková kancelář také získala akreditaci GLI 33 od Gaming Laboratories International.

Operátor také uvedl, že spuštění své B2C sázkové kanceláře ve státě mu umožní předvést svou vlastní, v USA přizpůsobenou sázkovou kancelář potenciálním a současným operátorům v zemi, a podpoří tam svou B2B strategii.

Jak bude Betsafe řídit regionální operace

Podle prezidenta a výkonného ředitele společnosti Betsson Pontuse Lindwalla otevření exkluzivní sázkové kanceláře v USA znamená významný zlom. Na podporu svých regionálních B2B aktivit založil Betsson kancelář v centru Denveru. Navíc budou její B2C operace řízeny z nového místa.

Podle Lindwalla to zvýší celosvětový dosah společnosti Betsson a dále posílí její cíle v oblasti B2B a B2C při vstupu na nový kontinent. Ocenil úsilí, které produktové a technologické týmy společnosti vynaložily po mnoho měsíců na vytvoření produktu speciálně pro americký trh.

Partnerství s poskytovatelem plateb Nuvei

Aby pomohla švédské herní společnosti Betsson Group dále rozšířit svou online sázkovou kancelář na americkou platební platformu, spojila se společnost Nuvei s bookmakerem. Hráči proto mohou automaticky vkládat peníze na své účty Betsafe ze svých bankovních účtů pomocí okamžitého bankovního převodu společnosti Nuvei. Okamžité výběry, které hráčům umožňují získat své výhry okamžitě a 24 hodin denně na jejich bankovní účty, jsou další výhodou pro hráče.

Integrace se sítí plateb v reálném čase (RTP) The Clearing House umožňuje hráčům prostřednictvím tohoto vztahu okamžitě vkládat finanční prostředky do herní peněženky a vybírat je ze své herní peněženky na jejich bankovní účty. 

Podle firem Nuvei také tokenizuje finanční informace hráčů po dokončení první transakce, což umožňuje platbu jedním kliknutím za vklady a žádosti o výběr. Díky tomuto uspořádání se nyní Betsafe připojuje k rostoucímu počtu sázkových kanceláří, které používají Nuvei pro své platební požadavky.

Podle Philipa Fayera, předsedy a generálního ředitele Nuvei, jsou okamžité, pohodlné vklady a platby v reálném čase nezbytné k uspokojení potřeb amerických hráčů z jejich platforem pro sportovní sázení. Platební procesor začal spolupracovat s některými z nejkritičtějších operátorů na dynamickém herním trhu v USA v roce 2022 a Betsafe do této skupiny nepochybně patří.

Týmy Betsafe s motivačními hrami nabízejí Keňanům FTP

Produktová ředitelka společnosti Betsson Group Ciara Nic Liamová pochválila Incentive Games za to, že patří mezi průkopníky v tomto odvětví. Incentive Games se svými úspěchy při vytváření herních titulů zdarma pro africké trhy podporuje operátory tím, že jim poskytuje nástroj pro levné získávání a udržení uživatelů a zároveň bezpečnou propagaci jejich značek.

Dostupnost free-to-play (FTP) her a placených her virtuální sportovní hry, jako součást této lokalizované strategie, považuje Betsafe za kritickou cestu pro operátora k získávání nových klientů. Podle Johna Gordona, generálního ředitele Incentive Games, je jejich partnerství s Betsson Group a poskytování přizpůsobených bezplatných a placených her pro značku Betsafe vzrušující.

To, že si stockholmská skupina vybrala za partnera pro svůj první africký sportovní sázkový podnik, je důkazem výjimečné práce a přizpůsobené strategie Incentive Games. Poskytovatel má radost z nabízení skutečné hodnoty a touží pomoci jiné herní společnosti při úspěšném spuštění v této oblasti.

Nejnovější zprávy

Mohou sázkové stránky zakázat sázkaře?
2023-01-25

Mohou sázkové stránky zakázat sázkaře?

Novinky