LOOT.BET expanduje na nové trhy

Novinky

2022-08-17

LOOT.BET, pravděpodobně jedna z nejlepších sázkových stránek eSports, se rozrůstá do větších výšin poté, co React Gaming Group získala svou mateřskou společnost Livestream Gaming Inc. Jen několik měsíců po akvizici Livestream Gaming Inc KOŘIST. SÁZKAMateřská společnost React Gaming Group má zájem expandovat na nové trhy.

LOOT.BET expanduje na nové trhy

KOŘIST. Akvizice společnosti BET společností React Gaming Group

React Gaming, dříve známá jako Intema Solutions, je klíčovým hráčem v odvětví eSports. Vlastní a provozuje několik podniků v rámci ekosystému eSports, včetně HypeX.gg, organizace turnajů eSportů a sázkové platformy. Společnost také vlastní Generationz Gaming Entertainment, sázkovou stránku, a tým eSports Team Bloodhounds, oblečení Fortnite. Mezi další společnosti vlastněné React Gaming Group patří Advertiise a TheSMACK.gg.

Nicméně ze všech indicií se nyní hlavní pozornost soustředí na LOOT.BET, vzhledem k tomu, že sázková platforma zaznamenává v posledních letech exponenciální růst. LOOT.BET, který byl založen v roce 2016, se může pochlubit více než 450 000 registrovanými sázkaři a spolupracuje s několika předními organizátory a týmy eSports akcí.

Zájem React Gaming Group o Livestream Gaming a LOOT.BET začal již v roce 2021, kdy kanadská společnost formálně oznámila své záměry. Až v únoru 2022 však React Gaming Group dokončila nákup Livestream Gaming v hodnotě kolem 14,75 milionů $ (10,6 milionů GBP). React Gaming Group přidá 3 miliony dolarů (2,157 mil. £), pokud Livestream dosáhne svých vytyčených cílů.

Není pochyb o tom, že LOOT.BET patří mezi nejrychleji rostoucí sázkové stránky, a to je důvod, proč se dostal pod radar React Gaming Group. V roce 2020 vzrostl objem sázek eSports o 67 % ve srovnání s předchozím rokem, zatímco hráčská základna vzrostla ve stejném roce o 58 %. Pokud jde o příjmy, zprávy naznačovaly, že společnost měla v roce 2020 hrubé příjmy z her ve výši 3,22 milionů dolarů. Toto jsou čísla, která vysvětlují, proč bude LOOT.BET klíčovou v ekosystému eSports React Gaming Group.

Expanze na nové trhy

V době akvizice Livestreamu již LOOT.BET nabízel sázkové trhy ve více než 40 zemích. Ihned po převzetí React Gaming Group společnost ukázala svůj záměr expandovat na novější trhy, nabídku zaměřenou na prosazení LOOT.BET jako celosvětově nejlepší sázkové stránky eSports.

Licence pro online hry Isle of Man

Již v únoru 2022 získala React Gaming Group licenci pro online hraní na ostrově Man a přidala se k herní licenci Curaçao společnosti LOOT.BET. Tato licence nebyla nutně strategií rozšíření; měl usnadnit převzetí Livestream Gaming.

Ale pak je nemožné ignorovat skutečnost, že Manxové mají obrovskou chuť do hazardu, zejména sázení. Podle průzkumu z roku 2017 hraje 76 % Manxů hazardní hry alespoň jednou ročně, zatímco 18,5 % populace hraje online.

Vzhledem k výše zmíněným statistikám bude LOOT.BET na sázkařské scéně na Isle of Man rozhodně pojmem, když vedle kasinových her nabízí sázení eSports a tradiční sázení.

Ontario herní licence

Další výhrou pro LOOT.BET je herní licence Ontaria, která společnosti umožní legálně nabízet služby online hazardních her hráčům v kanadské provincii. Po dlouhé debatě se Ontario rozhodlo spustit legální a regulovaný trh s online hazardními hrami. To znamenalo, že operátoři mohli svobodně zřídit obchod v provincii.

React Gaming Group využila okamžiku a požádala o licenci Alcohol and Gaming Commission of Ontario (AGCO). S otevřeným legálním a regulovaným hazardním trhem bude pro LOOT.BET výhrou také herní licence Ontario. To se týká Kanady, a zejména Ontaria, které má mnoho fanoušků eSporty a eSporty sázení. I když existuje několik dalších operátorů, kterým byly uděleny licence, LOOT.BET bude mít výhodu, protože je to první sázková kancelář eSports.

Vstup na filipínský trh

V nejnovějších zprávách se React Gaming Group snaží proniknout na filipínský trh online hazardu s jednou ze svých společností, Generationz Gaming Entertainment. Dohoda je obchodním modelem sdílení příjmů bílé značky s HHRP, jednou ze čtyř společností s licencí na provoz na Filipínách.

Na základě certifikace LOOT.BET organizací Gaming Laboratories International bude Generationz Gaming Entertainment provozovat platformu LOOT.BET na stránkách HHRP. React Gaming Group pak získá část tržeb generovaných v zemi s více než 100 miliony lidí.

Blížící se vstup React Gaming Group na filipínskou herní scénu bude milníkem ve snaze společnosti zvýšit své příjmy.

Zatímco Ontario, Isle of Man a Filipíny jsou nové trhy, na které se React Gaming Group zaměřuje, očekávejte, že společnost určí několik dalších zemí, kde popularita sázení eSports roste. Společnost potvrdila, že bude replikovat obchodní model white-label s operátory v jiných zemích.

S investicí 6 milionů dolarů po akvizici společnosti LOOTBET, React Gaming Group to myslí vážně a jistě bude rušivou silou v eSports sázení.

Nejnovější zprávy

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů
2022-09-25

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů

Novinky