Mistrovství světa ve fotbale 2022 – Španělsko vs

Novinky

2022-11-26

Eddy Cheung

Jeden z nejočekávanějších zápasů celé skupinové fáze, dvě evropské velmoci, se tuto neděli 26. listopadu střetnou na stadionu Al Bayt, když se impozantní španělská reprezentace utká s německým týmem, který se ocitá ve vážném nebezpečí.

Mistrovství světa ve fotbale 2022 – Španělsko vs

Rozčilení na věky

V prvním kole skupinové fáze se Německo utkalo s japonským týmem, který se prostě odmítl nechat zastrašit německou stranou, která se na papíře zdála být nad jejich síly.

Zatímco Německo začalo vpřed díky 33minutovému trestu Gondogan, Japonsko posunulo věci na další úroveň, prakticky se samo přeměnilo na anime verzi a předvedlo naprosto elektrický displej, aby otočilo skóre a dosáhlo historického vítězství.

Zatímco Němci budou výsledkem jistě zklamáni, nebyli to nezáživní představení jako ty, které předvedli během Ruska 2018, ale spíše špatný případ, kdy nedokončili šance, které si vytvořili. Kdyby byli před brankou více klinicky, není důvod, aby nemohli skončit s velmi pohodlným náskokem, spíše než proti provazům eliminace.

Totální fotbal, totální dominance

Španělsko na rozdíl od německých soupeřů rozhodně nepromarnilo šance, které si vytvořilo, když se střetlo se skromnou středoamerickou stranou Kostariky.

Naděje Kostariky vyrovnat se japonským počinům a vytvořit další rozruch evropského giganta dostala smrtelnou ránu již v 11. minutě, kdy Dani Olmos proklouzl přes obranu a skóroval jako první. O 20 minut později sebrali další 2 míče zevnitř své brány.

Do konce zápasu toto číslo narostlo na skandálních 7 gólů, přičemž Kostarika se nechlubila ani jednou střelou na branku. Jednoduše řečeno, byl to naprostý masakr.

Zatímco Španělsko po celý zápas rozhodně vypadalo zářivě a před brankou bylo prokázáno, že bylo klinické, zobrazení Kostariky bylo tak nezáživné a plné zahanbujících chyb, že je těžké skutečně pochopit, jak velký podíl na skóre bylo způsobeno Španělskem. brilantnost versus kostarická neobratnost.

Kde je ta hodnota?

Zatímco na papíře by člověk neměl vinit, když si myslel, že Španělsko je jasným favoritem, který se dostane dopředu – dokonce i bookmakeři si to myslí v rozporu s 2.4 na ComeOn - tato hra pro Španěly rozhodně nebude procházkou růžovým sadem. 

Vzhledem k tomu, že Německo hraje v tomto zápase o život na mistrovství světa – výhra je téměř vyřadí ze soutěže – můžete očekávat, že do toho dají všechno, aby se vyhnuli trapné havárii 2. po sobě jdoucí skupinové fáze MS.

I když se jedná o velmi těžko předvídatelný zápas, vzhledem k tomu, kolik příležitostí si oba týmy vytvořily během svých předchozích zápasů, mohlo by to rozhodně mít velkou hodnotu 2,5 gólu za 1,75 na Betssonu.

Nejnovější zprávy

Mohou sázkové stránky zakázat sázkaře?
2023-01-25

Mohou sázkové stránky zakázat sázkaře?

Novinky