Možnosti plateb dostupné sázejícím v roce 2022

Novinky

2022-04-27

Online bankovnictví bylo dříve vystaveno obrovské skepsi. Vzhledem k tomu, že v online prostoru bují případy krádeží dat, podvodů a hackerských útoků, bylo podezření v té době nepochybně oprávněné. Při zpětném pohledu fenomenální pokrok v řešení převodu peněz rychle předefinoval online převod peněz.

Možnosti plateb dostupné sázejícím v roce 2022

Od roku 2022 se ukazuje, že online bankovnictví vyniká jako snadný, rychlý a spolehlivý způsob převodu finančních prostředků. Online platební metody nadále nabízejí masivní přínos ve většině oblastí, zejména v odvětví sportovního sázení.

Nejlepší platební metody pro sportovní sázení

Sportovní sázkaři mají při žonglování z čeho vybírat různé online platební metody. Bookmakeri jim nabízejí spoustu platebních metod, ale jen málo z nich vyčnívá z davu. Tento článek zkoumá oblíbené a spolehlivé platební metody poskytované weby pro sportovní sázení, aby přiměl každého sázkaře, který hledá online platební metodu, na rychlost.

Bankovní karty

Bankovní karty jsou mezi sportovními sázkaři velmi oblíbené, což svědčí o tom, že některé klasiky tu zůstanou. Visa a Mastercard jsou dvěma předními světovými vydavateli karet, zejména debetních a kreditních karet. Mezi další pozoruhodné používané bankovní karty patří American Express a Maestro, které jsou oblíbené na amerických a evropských trzích.

Kreditní a debetní karty jsou jednou z nejjednodušších a nejrychlejších metod kasinových vkladů. Vklad na jakékoli internetové stránce sportovního sázení je stejně jednoduchý jako zadání několika údajů o kartě a potvrzení transakce. Zejména použití kreditních karet pro vklady v kasinech může být v některých jurisdikcích omezeno, aby se podpořilo zodpovědné hraní.

Elektronické peněženky

E-peněženky si rychle upevňují své místo jako nejoblíbenější bankovní metoda. Pro začátek je elektronická peněženka v podstatě digitální peněženka, která usnadňuje snadné transakce bez potíží s otevíráním bankovních účtů. Zde je seznam některých dnes nejdůvěryhodnějších elektronických peněženek.

PayPal

PayPal je bezpochyby světovým lídrems více než 390 miliony uživatelů po celém světě. Zejména sportovní sázkaři jej milují pro jeho snadné provádění vkladů a výběrů z online sportovních sázkových účtů. Bez ohledu na to PayPal poskytuje působivou ochranu bankovních údajů a údajů o kartě, protože hraje pouze roli zprostředkovatele.

Neteller

Neteller, další světový lídr v odvětví online bankovnictví, má značnou sledovanost v odvětví sportovního sázení. V současnosti je k dispozici ve více než 200 zemích a pro sázkaře je velmi přitažlivý pro svou rychlost a bezpečnost. Sázkové kanceláře Neteller jsou zvláště přitažlivé pro hráče, kteří oceňují pohodlí a snadnost bankovnictví.

Skrill

Skrill, dříve Moneybookers, je přijímán mnoha weby pro sportovní sázení. Tento online platební obchodník je dostupný ve více než 120 zemích s miliony uživatelů po celém světě. Skrill je zdaleka jednou z nejoblíbenějších bankovních metod v prostředí online hazardních her. Stejně jako PayPal musí uživatelé Skrill propojit svůj účet s příslušným bankovním účtem pro rychlé a snadné vklady.

EcoPayz

EcoPayz nabízí několik finančních produktů. Jeho oddělení elektronické peněženky se těší obrovské oblibě mezi nadšenci do sportovních sázek, zejména těmi, kteří chtějí zachovat soukromí svých bankovních údajů. Nejlepší na tom je, že se zdvojnásobuje jako možnost vkladu i výběru, takže není třeba se registrovat k více platebním metodám.

Předplacené karty

Předplacené karty jsou velmi podobné debetním a kreditním kartám. Na rozdíl od kreditních/debetních karet se předplacené karty doporučují sázkařům, kteří možná nechtějí sdílet své bankovní údaje nebo chtějí mít větší kontrolu nad svými výdaji. Zde jsou některé oblíbené možnosti předplacených karet nabízených v online sázkových kancelářích.

Paysafecard

Paysafecard je v online světě široce podporována. Jeho hlavní předností mezi hráči online sportovního sázení je to, že hráčům šetří břemeno spojené s registrací jejich platebních údajů. Jediné, co hráč potřebuje, je 16místný kód (obvykle zobrazený na kartě) a výběr částky, kterou má vložit.

Astropay

Astropay je přijímána mnoha online sportovními sázkovými weby. Hráči jsou povinni zakoupit si kartu Astropay a zadat kód pouze na výzvu pokladny sázkové kanceláře. Potvrzení platby zabere jen několik sekund, poté budou finanční prostředky okamžitě nahrány na sázkařův účet.

Neosurf

Neosurf funguje na stejném principu jako Paysafecard a Astropay – uživatel si zakoupí předplacenou kartu a na výzvu zadá kód.

Kryptoměny

Kryptoměny rychle předefinují prostředí online her. Většina internetových stránek pro sportovní sázení přijímá metody kryptobankovnictví, s Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Dogecoin a Ripple těší se brzkému vedení, pokud jde o přitažlivost pro sportovní sázkaře. Mezi hlavní důvody obrovského rozšíření kryptoměn na sportovní sázení patří anonymita, nízké poplatky a téměř okamžité transakce.

Rozmanitost platebních metod online kasina může být ohromující. Nicméně sázkaři hrající na online sázkových stránkách licencovaných v renomovaných jurisdikcích mají všechny důvody k tomu, aby platby prováděli s důvěrou. Stačí si vybrat platební metodu podle svých představ a hrát v kasinu, které tuto platební metodu přijímá.

Nejnovější zprávy

Nejlepší průvodce správou vašeho bankrollu pro sportovní sázení
2023-05-17

Nejlepší průvodce správou vašeho bankrollu pro sportovní sázení

Novinky

Propagace kasina

22BET:Až 300 $
Hrát

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
300 dolarů
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close