Nahlédněte do rušného Betssonova roku 2022

Novinky

2022-09-21

Společnost Betsson byla založena v roce 1963 a je jedním z největších jmen v odvětví online hazardních her. Její existence v srdci zábavy již více než pět desetiletí je důkazem, že tato sázková kancelář trvale poskytuje na nejvyšší úrovni.

Nahlédněte do rušného Betssonova roku 2022

Zpočátku kasino, které se specializovalo především na hry na automatech, se Betsson pustil do sportovního sázení online teprve v roce 2005. V současné době sportovní sázení předběhlo oddělení kasin a stalo se hlavní specializací Betssonu. Online sportovní sázkaři zde mají tisíce sázkových trhů a štědré herní pobídky.

Poslední dobou, Betsson dala najevo svůj záměr stát se globálním online sázením. Pokud jsou nedávná partnerství ve sportovním odvětví něčím, čím by se mělo stát, Betsson se zaměřuje na upevnění své pozice mezi nejlepšími světovými platformami pro sportovní sázení.

Jen v roce 2022 tento bookmaker uzavíral masivní obchody s klíčovými hráči v odvětví sportovních sázek. Zde je několik nedávných obchodů společnosti Betsson.

Betsson jmenoval Colo Colo oficiálním sponzorem v roce 2022

Colo Colo, chilský nejvyšší tým, nedávno uzavřel smlouvu s Betssonem jako svým oficiálním sponzorem. Tento krok umožnil společnosti Betsson pokročit v expanzi na jihoamerický trh sportovního sázení, což je v souladu s jejich značkovou strategií partnerství s místními a mezinárodními sportovními orgány.

Před rokem, v roce 2021, měl Betsson docela rušno v Latinské Americe, kde se bookmaker stal oficiálním sponzorem peruánské Ligy 1 a chilského Campeonato de Ascenso. Díky podpoře jihoamerického fotbalu rozšířené o Colo Colo se pozice Betssonu na mezinárodní úrovni pravděpodobně zvýší.

Betsson se stává oficiálním partnerem ženského CONMEBOL Copa America 2022

Od 8. do 30. června bude oficiálním partnerem turnaje Women's CONMEBOL Copa America v Kolumbii Betsson. To dále podtrhuje záměr společnosti Betsson upevnit svou základnu v Jižní Americe, která je inspirována nabídkou společnosti v regionu.

Tento krok přichází po sponzorování mužského CONMEBOL Copa América 2021. Betsson jako exkluzivní partner ženského CONMEBOL Copa America 2022 prokázal svůj záměr zaručit bezpečný a zábavný zážitek ze sázení pro své klienty, zejména ty z Jižní Ameriky.

Betsson spolupracuje s AC Millan's Regional

Po úspěšné sezóně 2021-2022, kdy byl AC Millan korunován šampionem Serie A, uzavřel Betsson dohodu s italskými fotbalovými giganty, podle níž se klub stane jejich oficiálním partnerem pro Latinskou Ameriku. Toto nové partnerství upevňuje svou přítomnost v Latinské Americe, kde se klub těší masivní sledovanosti.

Jako součást dohody bude nyní Betsson využívat exkluzivitu IP IP společnosti AC Millan v rámci regionu, spolu s určitou značkou na webových stránkách AC Millan a na stadionu. Dobrá věc na této dohodě je, že slouží nejen zájmům hlavních hráčů, v tomto případě Betsson a Ac Millan, ale také to, že se fanoušci z regionu budou cítit blíže týmu.

Betsson se stává oficiálním sponzorem EKO

Letošní rally EKO Acropolis se bude konat od 8. do 11. září na olympijském stadionu v Řecku. Svědkem této události budou tisíce diváků. Během vlajkové lodi, pořádané náměstkem ministra sportu, bylo oficiálně oznámeno, že Betsson bude sponzorovat EKO rally již druhým rokem.

Tento krok měl za cíl zvýšit popularitu Betsson v Řecku. Za zmínku však také stojí, že Betsson to vzal také jako příležitost vrátit zemi, vzhledem k tomu, že sázková kancelář má také licenci v Řecku.

Betsson spolupracuje s GoldenRace

GoldenRace podepsal smlouvu s Betssonem. Tato dohoda umožní společnosti Betsson získat exkluzivní práva na poskytování her GoldenRace. Řečtí hráči si nyní mohou užívat virtuální sporty GoldenRace. Toto partnerství přichází v pravý čas, kdy sportovní sázkaři v zemi hledají nové způsoby, jak vsadit na ziskové sporty.

V jejich odhodlání nabízet online sportovním sázkařům čerstvý obsah je toto partnerství připraveno vnést závan čerstvého vzduchu do rozsáhlé nabídky Betsson. Výsledkem je, že jak Betsson, tak GoldenRace udělají obrovský pokrok na řeckém trhu online sportovního sázení, kde společnosti působí s velkým úspěchem.

Proč Betsson?

Většina sportovních sázkařů dnes považuje online sázkaře s mnoha zkušenostmi za bezpečnější než nové startupy. Vzhledem k tomu, že Betsson působí v hazardním průmyslu více než půl století, je tato sázková kancelář nepochybně vhodnou volbou pro každého sázkaře.

Většina dnešních sázkařů se chce připojit k online sportovní sázková stránka která je licencována a regulována. A Betsson je dobře regulovaný bookmaker s licencemi od Malta Gaming Authority a britské komise pro hazardní hry, mimo jiné důvěryhodné jurisdikce. To znamená, že hráči mají jistotu férového a špičkového hazardu

Celkově je Betsson jednou z mála dobře fungujících online sázkových kanceláří, která se ukázala jako extrémně populární. S rozsáhlou sbírkou her a sázkových trhů, konkurenčními kurzy a profesionálním zákaznickým servisem není žádným překvapením, že hráčům nabízí příjemný zážitek.

Nejnovější zprávy

Kdo se stane v roce 2023 slavnými baseballové síně?
2022-11-30

Kdo se stane v roce 2023 slavnými baseballové síně?

Novinky