PalmSlots představuje nové fotbalové akce

Novinky

2022-12-07

Jako nový Liga mistrů UEFA sezona začíná, rychle rostoucí poskytovatel sportovních sázek Palmslots spustil balíček akcí pro nadšence do sázení. Poskytovatel online sázení nabídne 50% bonus jako bezplatné sázky pro všechny vklady do 50 eur (50 USD). V době, kdy se americký dolar směňuje za odpovídající kurz vůči euru, je tato zpráva ještě lepší pro sázkaře používající americkou měnu.

PalmSlots představuje nové fotbalové akce

Promo akce s názvem „Začněte sezónu silným začátkem“ je k dispozici všem hráčům, kteří vkládají na účty Palmslots mezi 1. a 9. zářím 2022. Díky tomu je ideální pro použití během prvního kola skupinových fází elitního evropského fotbalu. soutěž.

Jak získat a použít bonus

Tato promo akce je otevřena všem lidem, kteří jsou způsobilí hrát na Palmslotech (ve většině jurisdikcí 18 let). Bonus se získává zadáním a bonusový kód po provedení vkladu. Bonusový kód je generován automaticky, jakmile sázkař vloží na svůj účet v kasinu. Pokud se tak nestane, hráč by měl před použitím vkladu k provedení jakékoli sázky kontaktovat podporu.

Minimální vklad pro získání bonusu je 20 $. Bonus může jednotlivý hráč uplatnit pouze jednou. Hráči si však musí být vědomi bonusových podmínek. Sázku zdarma lze použít pouze jako celek. Bonus 30 $ proto nelze rozdělit na dvě sázky 15 $ nebo tři $.

Sázku zdarma nelze kombinovat se sázkou za skutečné peníze. Může být také použit pouze na zápasy s kurzem mezi 1,8 a 3,8. Všechny sázky musí být podány před zápasem (žádné sázky ve hře). Sázky podané tímto způsobem se nekvalifikují na výplatu a ani bonus nelze vyměnit za skutečné peníze. Obousměrné trhy jsou při použití nejnovější nabídky omezeny.

Sázkaři budou potěšeni, když se dozví, že jakoukoli výhru z bonusové sázky lze okamžitě vybrat bez dalších požadavků na sázení.

Co znamená akce pro Palmsloty a sázkaře

Podle zdroje sázkového poskytovatele byla promo akce spuštěna, aby byl začátek Ligy mistrů ještě napínavější. Říkají, že udržují výši bonusů v rozumných mezích, protože nadále obhajují zdravé hazardní hry. Vedení Palmslotu vždy trvalo na tom, že sázení by mělo být považováno spíše za volnočasovou aktivitu než za podnik generující příjem.

Pro společnost, která je již dlouho známá hraním v kasinech, je tento nový bonus dalším pokusem prosadit se jako poskytovatel sportovních sázek. Již nyní je jejich katalog sportovních punting nabitý různými disciplínami, včetně rugby, šipek, baseballu, volejbalu, basketbalu, kulečníku a esportů, což je rychle rostoucí senzace.

Skvělá je také šance otestovat reakce fanoušků při přípravě na nadcházející světový pohár FIFA, další příležitost nabídnout fotbalovým nadšencům sázkové trhy.

Pro sázkaře je to další šance, jak udělat vzrušující fázi tohoto sportu ještě napínavější. Je to právě to koření, které potřebují pro duely jako Dinamo Záhřeb vs. Chelsea, Sevilla vs. man City, Celtic vs. Real Madrid, PSG vs. Juventus, Inter Milán vs. Bayern Mnichov a další, které jsou připraveny na první kolo klání. nová sezóna.

Odštěpení pokračujícího bloku

Zatímco nová akce je pro mnohé sázkaře vítaným překvapením, pravidelné sázkaře Palmslots příliš nepřekvapí. Společnost během roku 2022 prokázala konzistentní zavádění propagačních akcí šitých na míru sportovním nadšencům. K dispozici je 100% uvítací bonus, měsíční bonus 50 USD a náhodná bezplatná sázka 25 USD, kterou lze vyhrát kdykoli.

Stejně jako mnoho poskytovatelů online sázení může Palmslot udržovat tyto akce kvůli velkému počtu sázkařů hrajících ze vzdálených míst každou hodinu dne. Společnost byla oslavována mnoha sázkaři a renomovaní recenzenti sázkových stránek za přátelské podmínky spojené s jeho propagací. 

Skvělý web a mnoho sázkových trhů, podpořených jeho reputací kasina, mu umožnily udělat rychlé kroky na trhu sportovních sázek.

Platforma budoucnosti

PalmSlots vedení vyjádřilo svůj cíl vytvořit platformu pro budoucí sázení. Zahrnutí esportů a virtuálního sázení jsou zásadními ukazateli k tomuto cíli. Velkým plusem je také dynamický web, který je neustále vylepšován, aby vyhovoval inovacím a odstranil neefektivitu.

Platforma, kterou vlastní a provozuje společnost NewEra BV, má silnou právní a finanční podporu. Má licence Curacao od Curacao, světově uznávaného regulátora. Je také k dispozici na většině míst po celém světě a na některých místech až přijímá místní měny. Široká škála akceptovaných platebních metod z něj činí pohodlnou sázkovou platformu pro každého sázkaře.

Je dobré si jej zde ponechat pro nejnovější zprávy o sportovním sázení od tohoto a dalších poskytovatelů.

Nejnovější zprávy

Nejlepší průvodce správou vašeho bankrollu pro sportovní sázení
2023-05-17

Nejlepší průvodce správou vašeho bankrollu pro sportovní sázení

Novinky

Propagace kasina

22BET:Až 300 $
Hrát

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
300 dolarů
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close