Rostoucí popularita sázení 1xBet

Novinky

2022-04-20

Není pochyb o tom, že 1xBet je pojmem sportovní sázení online. Stále je to preferovaná sázková stránka pro mnoho sázkařů z různých částí světa. Popularita 1xBet v posledních letech exponenciálně rostla a přitahovala všechny hráče, od fanoušků online sportovního sázení po nadšence do kasin.

Rostoucí popularita sázení 1xBet

Na této stránce se podívejte na některé z důvodů, proč tento bookmaker roste v žebříčku a předstihuje některá známá jména, která jsou v oboru déle. Ještě před tím ale přinášíme přehled této sázkové společnosti.

Asi 1xBet

1xBet, založená v roce 2007, je ruská hazardní společnost s licencí v jurisdikci Curaçao. Nabízí sázkové trhy a kasinové hry ve více než 134 zemích. 1xBet je oceňovaná společnost, která se může pochlubit několika prestižními oceněními, včetně ocenění „Rising Star in Sports Betting Innovation“ na SBC Awards 2018 v Londýně a ocenění „Sports Betting Platform of the Year“ na International Gaming Awards 2020, plus několik další nominace.

Rise to Glory

1xBet je oceněná společnost, ale zůstává kontroverzní sázkovou společností. Kromě toho, že byl v několika zemích zakázán, přilákal dokonce vyšetřování trestných činů. Ale navzdory tomu všemu zůstává jedním z nejlepších sázkařských webů současnosti. Co tedy udržuje 1xBet v chodu?

Široké možnosti sportovního sázení

1xBet je jednou ze sázkových stránek, které pokrývají všechny sporty na celém světě, od známých jmen, jako je fotbal, basketbal, kriket a tenis, až po málo známé, například kabaddi. V každé z těchto her je spousta možností sázení, včetně sázení přímo ve hře, jinak známého jako živé sázení. Pokud jde o události, 1xBet nabízí sázkové trhy pro největší soutěže a turnaje, stejně jako události nižší úrovně.

Kromě skutečných sportovních událostí nabízí 1xBets také virtuální sporty. Toto nejsou skutečné hry. Místo toho jsou simulovány počítači, ale zobrazují oblíbené hry, jako je fotbal, motorsport, koňské dostihy, chrti atd. A konečně, 1xBet nabízí sázení eSports, jeden z nejvyhledávanějších trhů současnosti.

Široké sázkové trhy a vysoké kurzy

Dalším důvodem, proč hráči milují 1xBet, jsou široké sázkové trhy, které společnost nabízí. Sázkové trhy odkazují na všechny možné výsledky v zápase, například vítěz zápasu, celkové součty, handicap atd. Na rozdíl od mnoha sázkových webů s několika trhy je seznam sázkových příležitostí na zápasy 1xBet dlouhý, takže sázkaři nejsou omezený.

Kromě rozsáhlých sázkových trhů Online sázková kancelář 1xBet má jedny z nejvyšších kurzů v okolí. Ze srovnávačů sázkových kurzů a stránky s hodnocením sázkových kanceláří, 1xBet je jednou z online sázkových kanceláří, která hráčům nabízí lepší výnosy. Obvykle platí, že čím vyšší je kurz, tím vyšší jsou výhry.

Fantastické bonusy pro sportovní sázení

Nejvýznamnějším přispěvatelem k úspěchu 1xBet jsou fantastické bonusy na sportovní sázení. Pro začátek se jedná o marketingovou strategii, která odměňuje hráče různými pobídkami na jejich sázkové cestě s 1xBet.

1xBet má pro nové hráče uvítací bonus, který zahrnuje shodu o určité procento z jejich prvního nebo dalšího vkladu. Tento bonus má přilákat nové hráče, aby se připojili k sázkové stránce. Existují také bonusy za opětovné načtení pro stávající hráče. Tyto bonusy také o určité procento odpovídají částce, kterou hráči vložili. Kromě uvítacích a dobíjecích bonusů 1xBet také pravidelně zavádí další promo akce.

Flexibilní bankovní možnosti

Flexibilní bankovní možnosti také vysvětlují, proč popularita 1xBet v posledních několika letech exponenciálně rostla.

Pro začátek mohou hráči používat buď fiat měnu nebo kryptoměnu. Stránka podporuje všechny oblíbené fiat měny, takže bez ohledu na to, odkud hráči pocházejí, existuje měna, kterou znají. Pro ty, kteří chtějí hrát anonymně, tato sázková kancelář přijímá bitcoiny a další kryptoměny.

Dalším plusem jsou rychlé a efektivní vklady a výběry. Existuje spousta online platebních metod, které mohou hráči použít k financování svých účtů. Patří mezi ně kreditní/debetní karty jako Visa a Mastercard a desítky elektronických peněženek.

Výjimečné mobilní sázení

Mobilní sázení je způsob, jak jít v této nové době, kdy jsou hráči neustále venku. Většina sázkařských webů však bohužel nenabízí bezproblémový provoz na mobilních zařízeních, protože jsou přizpůsobeny pro stolní počítače. Dobrá věc na 1xBet je, že poskytuje výjimečný zážitek z mobilního sázení.

Plynulý a responzivní web bookmakera je optimalizován pro mobilní zařízení. co víc? 1xBet je jednou z mála sázkařských stránek s nativními mobilními aplikacemi pro iOS a Android. Sázení na mobilní aplikace je mnohem lepší než webové aplikace, protože aplikace využívají méně dat a jsou intuitivnější.

To je vše, přátelé, některé z klíčových důvodů pro stálý růst 1xBet navzdory všem jeho kontroverzím a trestním vyšetřováním. Kromě výše uvedených faktorů hrají velkou roli obrovské výdaje na reklamy a reklamy, a to jak offline, tak online. Sponzorování špičkových klubů a fotbalových federací včetně Barcelony, Chelsea, Liverpoolu a Serie A také pozitivně ovlivnilo značku.

Nejnovější zprávy

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů
2022-09-25

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů

Novinky