Unibet podepsal dohodu s Ajaxem

Novinky

2022-11-02

Unibet spouští v Nizozemsku

Poté, co mateřská firma Kindred získala licenci k podnikání v Holandsko v květnu, Unibet spustil v červenci. Společnost Kindred ukončila činnost v Nizozemsku před otevřením trhu a připojila se k několika dalším operátorům, kteří udělali totéž, aby vyhověli nizozemským vládním nařízením.

Unibet podepsal dohodu s Ajaxem

Podle Lennarta Kesselse, generálního manažera Kindred v Nizozemsku, to byl neuvěřitelný zážitek, protože Unibet.nl začal fungovat. S týmem byl spokojený, protože na dosažení tohoto cíle tvrdě pracovali. Kessels řekl, že nyní nastal čas poskytovat své služby svým klientům v holandštině a že jsou připraveni je přivítat zpět na své vzrušující nové webové stránce Unibet.nl.

Proces expanze bookmakera v zemi

Generální ředitel Kindred Group Henrik Tjärnström řekl, že se těší na podnikání v Nizozemsku. Země má velký a významný evropský trh s místní licencí a společnost v posledních deseti letech podporuje místní licenční programy.

Byli proto potěšeni, že jejich nedávno udělená licence v Nizozemsku jim umožní aktivně podporovat spravedlivý a udržitelný herní průmysl.

Kromě toho, online sázková kancelář si klade za cíl prohloubit a rozšířit svou roli v nizozemské společnosti. Sázková kancelář touží poskytnout holandským klientům bezpečný, bezpečný a příjemný zážitek z hraní jako součást jejich dlouhodobých cílů a strategie.

Sponzorská smlouva s Ajaxem

Po návratu Unibetu uzavřeli nizozemští fotbaloví giganti Ajax víceletou smlouvu s poskytovatelem online sportovního sázení. K této dohodě se sázková kancelář připojí Partnerství Ajaxu skupina okamžitě. 

Ajax a Unibet budou kromě svého obchodního vztahu spolupracovat na projektech souvisejících s odpovědným hraním, duševním zdravím a prevencí ovlivňování výsledků zápasů. Partnerství přichází poté, co Unibetu bylo v červnu uděleno povolení nabízet online hry v Nizozemsku.

Obchodní ředitel Ajaxu, Menno Geelen, vyjádřil radost své společnosti z toho, že přivítal Unibet jako nového partnera, který je celosvětově známý jako průkopník v oblasti odpovědného hraní. Při jejich spolupráci bude této oblasti věnována zvláštní pozornost. Tím, že poskytuje fanouškům vysoce kvalitní produkty, se Unibet odlišuje od konkurence. Ajax s tím bude pomáhat prostřednictvím společných projektů a obsahu.

Závazek společnosti Unibet k zodpovědnému hraní

V nizozemském sázkovém průmyslu představil Unibet novinku Unibet Dopadový program. Tento program si klade za cíl chránit standardy etického a odpovědného hazardu a zároveň bojovat proti podvodům a korupci při sportovním sázení. Program je zcela zaměřen na financování iniciativ, které soustředí své úsilí na zvýšení odpovědnosti a bezpečnosti v herním průmyslu. Unibet se zaměřil na tři pilíře, aby splnil cíle programu.

Mezi tyto pilíře patří vztahy s European Football for Development Network, charitativní zápas s Telstar a De Graafschap a další zapojení do amatérského sportu. Prostřednictvím této aliance byl Unibet jmenován oficiálním partnerem EFDN v zemi a dohlédne na to, aby tato organizace podporovala ty nejlepší bezpečné metody hazardu.

Přirozeně ne všichni jsou spokojeni s nedávným nárůstem přítomnosti Unibetu v zemi. Generální ředitel Unibet Netherlands Lennart Kessels však vyjádřil nesmírnou hrdost své společnosti, zejména na spolupráci s Ajaxem. V rámci spolupráce budou financovat Unibet Impact. 

Unikátní program Unibet Impact je postaven na partnerství se společenskými organizacemi, profesionální a amatérské sportovní ligya týmy. Cílem Unibet Impact je učinit nizozemskou herní společnost příjemnější a zároveň podporovat bezpečnější a zodpovědnější online herní podnikání.

Amatérské sporty a další viditelnost

Společnost bude financovat 50 týmů v rámci svého závazku podporovat amatérské sporty. V rámci pozitivního posílení značky Unibet v Nizozemsku obdrží týmy, které se přihlásí, přizpůsobená trička, ponožky, šortky a tašky na soupravy. Přes regulovaný herní trh v zemi Unibet rychle roste. Kvůli reregulaci trhu musela odejít dříve, ale v červnu se vrátila.

Unibet se chce soustředit na zodpovědné hraní ohledně duševního zdraví, konkrétně na Ajax. Budou zkoumat přesný tvar, který tomu dají v nadcházejícím období, a zároveň se poučit z iniciativ, které již podpořili po celém světě.

Kindred Group se obecně chce více účastnit národních sportů. Unibet zároveň vstoupil do vztahů s partnery z Telstar a Graafschap, aby zajistil, že bude moci plnit své povinnosti.

Vše o Unibet

Kindred Group, jedna z největších veřejně obchodovaných online hazardních společností na světě s devíti značkami ve svém portfoliu, zahrnuje Unibet, který byl založen v roce 1997. Uživatelé mohou prostřednictvím Unibetu sázet na různé sportovní události a účastnit se exkluzivních online kasinových her.

Stránka poskytuje novým uživatelům uvítací bonus na jejich počáteční vklad. Stránky také navázaly partnerství s několika online platebními společnostmi. Unibet proto svým zákazníkům poskytuje širokou škálu možností vkladů, které mohou využít při provádění vkladů a výběrů peněz.

Visa, MasterCard, Neteller, bankovní převody, Skrill a PayPal jsou některé z dostupných platebních možností. Zejména platforma nabízí kolem 35 sportů, včetně kriketu, baseballu, koňských dostihů, ledního hokeje, politiky, UFC a zimních sportů.

Nejnovější zprávy

Kdo se stane v roce 2023 slavnými baseballové síně?
2022-11-30

Kdo se stane v roce 2023 slavnými baseballové síně?

Novinky