William Hill Incentives Spark Expansion

Novinky

2022-08-24

Inovativní nabídka bezplatných sázek William Hill přináší revoluci v pobídkách ve sportovním hazardu. U nadcházejících soutěží mohou zákazníci sázkové kanceláře obdržet sázku zdarma za pouhé dodržení podmínek bonusu. Nepeněžní sázka zdarma je propagační nabídkou pro kvalifikované držitele účtu, která nemá žádnou peněžní hodnotu. Peněžní výhry ze sázky zdarma jsou však reálné, a proto tato akce přitahuje velkou pozornost.

William Hill Incentives Spark Expansion

S více než 2 miliony zákazníků z nejméně 85 zemí, William Hill nevykazuje žádné známky zpomalení na trhu online sportovního sázení. I když značka nemusí nabízet lukrativní bonusy, její probíhající akce slouží k udržení stávající klientské základny a přilákání nových hráčů.

Sázky zdarma, které jsou zvýrazněny v oblasti nabídky Nastavení účtu společnosti na webu, jsou dobré pouze pro způsobilé sportovní sázky. Značka zvyšuje pobídky v USA, na rozvíjejícím se trhu od té doby, co tamní Nejvyšší soud v roce 2018 legalizoval sportovní sázení. Pojďme prozkoumat, jak prudký růst William Hill ovlivňuje trh se sportovním sázením v hodnotě miliardy dolarů.

Historie William Hill

William Hill má značnou část trhu sportovních sázek. S příjmy přesahujícími 1,3 miliardy USD ročně na trhu v hodnotě více než 9 miliard USD je společnost významným hráčem v online sportovní sázení. William Hill byl zahájen v roce 1934 a několikrát změnil majitele. V roce 1971 společnost získala společnost Sears Holding. V té době byla sázková společnost zodpovědná za nejméně 10 procent zisku společnosti Sears. Nicméně, Sears prodal podnik do roku 1988.

Do roku 2018 online expanze podpořila exponenciální růst společnosti jako jedné z nejlepších online sázkových kanceláří. V roce 2020 převzala společnost Caesars Entertainment kontrolu nad tehdejší veřejnou společností za 2,9 miliardy eur, aby ji v roce 2021 převzala soukromě. V září 2021 Caesars prodal evropskou část podniku 888 za 3 miliardy dolarů a zbývající podnik za 2,2 miliardy dolarů v roce 2020. 2022. Partnerství s Relax Gaming v roce 2021 rozšířilo herní portfolio William Hill přidáním 2000 kasinových her do aplikace a webu značky.

Právní problémy a zákazy

Téměř deset let působil George Howarth jako parlamentní poradce společnosti, která dostávala platbu ve výši 30 000 liber. Během tohoto časového období Howarth předložil rozpočtové položky pro přísnější zdanění sázkových burz. Později opustil roli člena parlamentu v důsledku skandálu s výdaji, ve kterém byli někteří členové obviněni z rozsáhlého zneužívání příspěvků a výdajů.

V roce 2008 britský úřad pro reklamní standardy obvinil William Hill z provozování „společensky nezodpovědné“ reklamy. Příští rok ASA zakázala dodatečnou reklamu distribuovanou společností kvůli obsahu zavádějících informací, které porušovaly „pravdivost“

Velká Británie vs. mezinárodní

Navzdory některým výzvám, kterým společnost čelila během své historie, je William Hill připravena na prudký růst díky inovativnímu katalogu digitálních her, atraktivním pobídkám a rozsáhlé klientské základně. Sázková kancelář nabízí kurzy na soutěže, zápasy a turnaje po celém světě a vychází vstříc nadšencům sportovního sázení.

Web se snadnou navigací zobrazuje oblíbené soutěže a nejlepší sázky pro hráče, kteří se rozhodují, na který zápas vsadit. Web organizuje všechny zápasy podle sportu a umožňuje sledování herních akcí pro živé sázení v reálném čase.

Jako jeden z prvních, kdo se ponořil do sportovního hazardu prostřednictvím mobilní aplikace, se William Hill vyvinul v jednu z nejrušnějších mobilních platforem na trhu. Po letech vylepšování aplikace zrcadlí internetové nabídky značky, které jsou celosvětově oblíbené.

Sporty, na které se dá vsadit

Zákazníci mohou pouze používat sázky zdarma pro způsobilé sportovní sázení a sázková kancelář má na výběr spoustu sportů. S více než 30 sporty v nabídce mají hráči různé možnosti sázení. Od kriketu po kulečník, William Hill nabízí kurzy na tradiční a specializované sporty.
Sportovní možnosti se mohou v jednotlivých zemích lišit v souladu s místními zákony týkajícími se hazardních her. Zde je několik oblíbených sportů, které mohou zákazníci William Hill očekávat.

eSporty

Očekává se, že do roku 2027 dosáhne esporty v tržní hodnotě více než 6 miliard dolarů. Pro hráče tento vyzrálý trh nabízí tisíce konkurenčních sázkových příležitostí měsíčně z celého světa. Sázková kancelář přitahuje eSporty nadšenci nabízením kurzů na oblíbené mezinárodní a regionální zápasy.

Fotbal

Jako jeden z nejoblíbenější sporty ve světě fotbal přitahuje fanoušky, aby sázeli na oblíbené týmy, hráče a výsledky. Sázky na fotbalové sporty ve William Hill se díky posílení spolupráce s konkurencí a konkurenty staly hlavní součástí celosvětové kultury.

Box

V soutěžích odvážných a vtipných vystupují v boxerských zápasech zkušení konkurenti v divokých zápasech, aby viděli, kdo zvítězí. Od žertovné váhy po těžkou váhu, William Hill nabízí přístup k zobrazení zápasů v reálném čase a sázky na to, kdo může vyhrát. Podle odborníků se více než 45 procent sportovních sázek odehrává online. 

Pro fanoušky boxu a jiných sportů je snadný přístup ke sázkovým příležitostem pohodlný i nebezpečný. Výzkum naznačuje, že průnik sázení a technologie může celosvětově zvýšit počet případů závislosti na hazardních hrách.

Nejnovější zprávy

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů
2022-09-25

Velký debut TonyBet v Lotyšsku po investici 1,5 milionu dolarů

Novinky