Recenze bookmakera Parimatch - Bonusy

ParimatchResponsible Gambling
CASINORANK
8.47/10
Bonus20% Cashback
Široký výběr sportovních sázek
Živé výsledky a živé statistiky
Online a živá kasina
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

S důvěrou
Ověřeno
Bezpečné
Široký výběr sportovních sázek
Živé výsledky a živé statistiky
Online a živá kasina
Parimatch
20% Cashback
Deposit methodsMasterCardVisa
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

Bonusy

Bonusy

Stránky s hazardními hrami poskytují a propagují uvítací bonusy a propagační akce, jako by neexistoval žádný zítřek, protože dobře vědí, že je to nejlepší způsob, jak přilákat nové hráče a udržet si klientelu. Vkladové bonusy, cashback bonusy, bonusy ke sázkám zdarma a bonusy k lístkům zdarma jsou jen některé příklady.

Navzdory své výtečnosti jako nejlepší sázkové stránky iGaming nabízí Parimatch hráčům relativně málo propagačních akcí a pobídek. To ukazuje, že web může dosáhnout hodně i bez nabízení pobídek a má šanci expandovat v oblasti bonusů a propagačních akcí.

Sportovní uvítací bonus

Zákazníci, kteří si zaregistrují účet u Parimatch, budou mít, jakmile budou jejich účty aktivovány, možnost vybrat si jeden z několika různých uvítací bonusy společnost poskytuje.

Pro nové klienty je k dispozici jedna nabídka, ze které si mohou vybrat, a my se soustředíme na speciální uvítací sportovní nabídku od společnosti Parimatch. Pokud zvolíte tuto nabídku a vsadíte alespoň 5 EUR, obdržíte dvě sázky zdarma v hodnotě 10 € a bonus 10 €.

Sázky, které se započítávají do kvalifikace, musí mít vklady vyšší než sudé a musí být podány do sedmi dnů po registraci do promo akce. Poté budete mít nárok na bezplatné sázky a bonusové sloty.

Jedna z vašich bezplatných sázek musí být použita na singl s kurzem větším než sudý a druhá musí být použita na akumulátor, který obsahuje alespoň pět různých tipů. Bohužel nemáte úplnou volnost při určování toho, jak utratíte své volné sázky.

Nicméně vzhledem ke všemu se jedná o velkorysou nabídku. Platí jiné podmínky.

Bonus + - Až o 50 % více výher

Každý zákazník Parimatch má přístup k tomuto programu, který mu umožňuje vsadit alespoň na tři události s kurzem 1,3 nebo vyšším. Uvědomte si, že tato akce se vztahuje pouze na sázky uzavřené na air.parimatch.com nebo prostřednictvím mobilní aplikace.

Bonus ke své sázce „Parlay“ získáte, pokud zahrnete alespoň tři výběry ze sázkového tiketu, každý s kurzem minimálně 1,3. Bonusový faktor se zvýší o 2,5 % za každou další událost s kurzem minimálně 1,3, v souladu s úplnými podmínkami.

Další bonusy ze sázkových kanceláří

Udržení pozornosti a zvědavosti klientů ve sázkové kanceláři je pro podnikání zásadní a Parimatch si v tomto ohledu nedělá ostudu nabídkou rozmanitých a zábavných pobídek.

Zákazníci si mohou prohlédnout nejnovější nabídky Parimatch na stránce Propagace, která je přístupná z domovské stránky kliknutím na slovo „Nabídky“ na levé straně stránky. Tato stránka je věnována výhradně tématu propagačních akcí.

Tyto druhy nabídek jsou často pravidelně aktualizovány. Například, když se psala tato recenze na Parimatch, existovaly aktivní propagační akce, ve kterých mohli klienti získat minimální bezrizikovou sázku na koňské dostihy nebo fotbal, ale tyto nabídky brzy vypršely. Po vyčerpání předchozích nabídek budou k dispozici nové.

Parimatch také nabízí promo akci známou jako „Run for Your Money“, ve které mají klienti nárok na vrácení peněz, pokud jejich kůň nemá šanci vyhrát dostih poté, co již začal.

Další propagační sázkaři na koňské dostihy, které mohou využít, je "Best Odds Guaranteed." Pro fotbal však není mnoho možností. Nic moc jiného toho není, ale poskytují něco, čemu se říká „ACCA Insurance“, které kompenzuje sázkaře, pokud některý z výběrů v jejich akumulátoru pěti a více prohraje.

VIP bonusy

Každá z VIP úrovní Parimatch je pouze na pozvání a závisí na hráčově prokázané zdatnosti ve hře. Níže naleznete rozpis čtyř různých VIP úrovní a odpovídajících výhod.

Stříbrná (nejnižší)ZlatoPlatinaDiamant (nejvyšší)
VIP manažerManažerOsobní manažerOsobní manažerOsobní manažer
Limit pro výběrx1,5x2NeomezenýNeomezený
Týdenní cashback5 % (maximálně 5 000 EUR)7 % (maximálně 15 000 EUR)10 %, žádný maximální limit11 %, žádný maximální limit
Odměny za zvýšení úrovně150 €200 €250 €300 €
Narozeninový dárekBonusBonus + dárekBonus + dárekBonus + dárek
Vánoční a sváteční dárkyDárekDárekDárekDárek
Přístup na speciální akcePouze prostřednictvím pozvánkyPouze prostřednictvím pozvánkyPouze prostřednictvím pozvánky

Týdenní cashback se připisuje ve středu. Platí po dobu pěti dnů s požadavkem na sázení x5.

22BET:300 dolarů
Získejte bonus

Pravidla a Podmínky

Nomini
Nomini

Pravidla a Podmínky

Nenechte si ujít tyto bonusy

22BET
22BET
300 dolarů
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Získejte bonus22BET recenze

Pravidla a Podmínky

Close