Nejlepší průvodce sportovním sázením v boxu

Jak sázet

2023-02-08

Eddy Cheung

Existuje a vždy bude oddaná základna fanoušků pro sázení na box. V posledních letech začal rostoucí počet fanoušků bojů aktivně vyhledávat sázkové příležitosti na významné události. Dobrou zprávou je, že je to nyní jednodušší než kdy jindy.

Nejlepší průvodce sportovním sázením v boxu

Pokud se věnujete sportovnímu sázení, měli byste vědět, jak sázet na box. Před uzavřením jakékoli sázky byste se měli seznámit s různými boxerskými trhy, typickými formáty kurzů a užitečnými tipy na sázení. Naučte se také vybírat spolehlivé online sázkové kanceláře. V tomto komplexním průvodci online sázením na box pokryjeme všechny základy.

Jak si vybrat bojovníka, na kterého vsadit

Nejlepší strategie sázení na box doporučujeme počítat se statistikami a analyzovat minulé boje.

Sázky na box dnes musí brát v úvahu tyto proměnné více než kdy předtím. Pokud chcete dělat inteligentní projekce o boxerském zápase, musíte mít podrobné znalosti obou bojovníků.

Výzkum boxerů patří mezi nejlepší tipy na sázení na box pro nováčky. Na internetu můžete najít mnoho užitečných informací, které lze použít k vytvoření prvotřídní strategie sázení na box. Zde je několik klíčových bodů, které je třeba si zapamatovat.

 • Úspěchy: Co přesně nosí do ringu? Je tento boxer mistrem světa nebo nadějným boxerem? Je jejich postavení u IBF, WBA, WBC a WBO vysoké?
 • Délka kariéry: Je to kdysi skvělý boxer, který se vleče, nebo dychtivý mladý tygr připravený vrhnout se? Boxer, který toho hodně prožil, se obvykle vzdá čerstvějším a zdatnějším soupeřům.
 • Záznam zápasu: Historie bojovníka je odrazem jejich cesty. Ale co je důležitější, odhaluje, zda porazili někoho pozoruhodného nebo pouze rozmačkali krabice s ovocem, aby se dostali tam, kde jsou dnes.
 • životní styl: Vyhýbat se boxerům, kteří mají tendenci přibírat na váze mezi zápasy nebo žít párty životní styl, je často dobrý nápad. Měli byste jít za bojovníkem, který vypadá nejdisciplinovaněji a nejčistěji.
 • Utrpěné poškození: Byl boxer několikrát zastaven? Otáčejí se po knockoutové prohře nebo sérii odstávek? Boxer může vykazovat známky ztráty moxie.
 • Věk a pokles: Ve většině případů se výkon boxera s přibývajícím věkem snižuje. Může se to stát náhle, ale nejčastěji se hromadí pomalu. Naučte se rozpoznat úpadek bojovníka analýzou jeho síly a poškození z minulých zápasů**.**

Jak fungují kurzy na box

Většina sázkařských webů zobrazuje kurzy na box různými způsoby, například v americkém, desítkovém a zlomkovém formátu. Sázení na box s desetinným kurzem je snadné, protože vyšší ceny znamenají vyšší výplaty. Vyšší desetinné kurzy na box znamenají, že k akci je méně pravděpodobné.

Boxing Moneyline kurzy jsou také vyjádřeny jako zlomky, takže jsou snadno pochopitelné. Tyto kurzy jen ukazují, kolik můžete vyhrát v porovnání s tím, kolik vsadíte.

Než zjistíte, jak číst americké kurzy, musíte se podívat na označující před číslem. Symbol plus představuje smolař, zatímco záporné znaménko představuje favorita.

Nejlepší místa pro sázení na box vám umožní vybrat si z těchto tří způsobů, jak ukázat kurzy.

Jak najít boxera, na kterého si vsadit

Pokud vás zajímá, co je nejdůležitějším krokem při zjišťování jak sázet na box můžete vsadit na svého oblíbeného boxera, ale někdy nemusí být jasným vítězem. Zde je rychlý průvodce nejlepší strategií sázení na box, abyste si vybrali bojovníka, na kterého chcete vsadit.

 • Využijte výhodu víry v dosah: Boxer s větším dosahem téměř vždy udeří více a dostane méně zásahů. Zjištění toho na začátku zápasu vám může pomoci vyhrát při sázení na boxerské zápasy.
 • Nebezpečí hladových bojovníků: Podporovat více poháněného bojovníka může být moudrým rozhodnutím. Až budete vymýšlet, jak vsadit na box, přemýšlejte o tom, který bojovník to chce mnohem víc.
 • Hazard založený na slabostech: Každý bojovník má nějakou zranitelnost. Jejich slabinou může být například rychlost. Znalost slabých stránek každého uchazeče může zvýšit vaše šance.
 • Podpořte Southpaw: Pokud mají dva bojovníci podobné styly, možná se vyplatí vsadit na Southpaw at nejlepší online sázkové kanceláře. Výzkum ukazuje, že Southpaw boxeři mají vyšší míru vítězství než jejich ortodoxní protějšky.

Jaké jsou oblíbené sázky, které můžete v boxu uzavřít?

Jsou to sázky na peněžní linii, sázky na kola, nad/pod kola a sázky na prop nejčastější sázky při sázení na box. O těchto sázkách byste se měli dozvědět dříve, než uzavřete svou první v boxerském zápase. Kromě toho vám nabídneme několik tipů na sázení na box, které vám pomohou orientovat se na těchto trzích pomocí několika příkladů.

Sázky na absolutního vítěze/vítěze zápasu

Když navštívíte web, který přijímá sázky na bojových nocích, prvním typem sázky, se kterým se setkáte, je „přímá sázka“, nazývaná také „sázka na zápas“. Pomocí této sázky si musíte vybrat, který boxer vyhraje boxerský zápas. 

Například v boxerské soutěži s Floydem Mayweatherem a Conorem McGregorem jste mohli vsadit, že Floyd vyhraje úplně. Zatímco profesionální boxerské zápasy někdy vedou k rozdělené remíze, protože je to mimořádně neobvyklé, tato možnost často chybí na sázkových serverech na box. Ve velké většině bojů o titul nebo zápasů o titul mistra světa je jasný vítěz.

Nad/Pod kola

Sázky, jako je tato, jsou ve světě profesionálního sázení na box běžné. Nemusíte předpovídat přesný počet kol, ale musíte deklarovat, jak dlouho bude zápas trvat méně nebo více než tento počet.

Například v zápase mezi Pacquiaem a Moorem může sázková kancelář poskytnout kurzy na více než 7,5 kola nebo pod 7,5. Sázející v boxu, kteří zvolili „Konec“, předpokládají, že celkový počet kol překročí 1,30, protože zápas skončí přesně na hranici 7,5 kola (1:30 osmého kola). 

Sázení na kolo – body, knock-outy, zastavení

Sázející si mohou vybrat kolo, ve kterém si myslí, že hlavní zápasy skončí, tím, že vsadí na „kolo“. Budete si také moci zvolit počet kol pro každý souboj. Tento typ sázky na kolo vám umožňuje vybrat si vítěznou stranu, i když většina platforem pro živé sázení nevyžaduje, abyste dělali obě tyto předpovědi.

Sázet lze také na počet bodů, které bude mít každý hráč po rozhodujícím zápase. Jedná se o relativně bezpečný trh, na který lze sázet, protože většinu zápasů rozhoduje skóre 10-9 mezi rozhodčími.

Zastavení a vyřazení jsou skvělé možnosti sázení, které jsou jedinečné pro box a MMA. Sázky na technický knockout a stop stop se vyplatí, pokud soutěž skončí jedním z těchto způsobů.

Cesta Vítězství

Bookmakeři také obvykle nechávají hráče vsadit na to, kdo vyhraje a jakými prostředky, když sázejí na box. Šance jsou vyšší, takže by to neměl být váš debutový hazard v boxu, ale je to možnost v online sázkových kancelářích. Má však pověst extrémně ziskové. 

Při sázení na trh „způsob vítězství“ v online sázkových kancelářích budete většinou muset vybrat vítěze určitého zápasu. Zde jsou všechny možné způsoby, jak předpovědět vítězství:

 • Diskvalifikace
 • Rozhodnutí soudců
 • Knokaut
 • Technické rozhodnutí
 • Technický knockout

Závěrečné myšlenky

Když nyní víte, jak sázet na box a jaké druhy sázek jsou k dispozici, je dalším krokem nalezení dobré sázkové kanceláře, do které můžete umístit své sázky na box. Abychom vám pomohli najít ideální místo pro sázení na box, věnovali jsme tomu celou stránku. Vyberte si jednu a budete na dobré cestě stát se vyřazeným boxerským hazardním hráčem.

Nejnovější zprávy

Top 3 uvítací bonusy pro sportovní sázení pro platby Visa/Mastercard
2023-08-02

Top 3 uvítací bonusy pro sportovní sázení pro platby Visa/Mastercard

Novinky