Football Odds

Fotbal, nebo v Severní Americe známý jako fotbal, je celosvětově nejpopulárnějším sportem. Vzhledem k tomu je fotbal také nejoblíbenější, pokud jde o sportovní sázení. Mezinárodní turnaje jako FIFA World Cup, Euro, Copa America a UEFA Champions League patří k nejsledovanějším sportovním událostem na světě, což je činí velmi atraktivními pro sportovní sázení.

Stejný je to případ anglické Premier League, německé Bundesligy, italské Serie A, španělské La Ligy a francouzské Ligue One, které jsou považovány za pět nejlepších lig v Evropě.

Jak číst fotbalové sázkové kurzy?

Jak číst fotbalové sázkové kurzy?

Fotbal je jedním z mála sportů, kde hra může skončit bez vítěze, pokud nejde o vyřazovací fázi na velkých turnajích, jako je např světový pohár FIFA. To znamená, že na fotbalový zápas existují tři peněžní kurzy – tým 1 vyhraje, remíza a tým 2 vyhraje.

Fotbalové kurzy jsou uvedeny pro základní hrací dobu a ve vyřazovacích turnajích, jako je FA Cup nebo ve vyřazovací fázi turnaje, jako je mistrovství světa ve fotbale, jsou také kurzy na vítěze utkání, který postoupí. dále.

Jak číst fotbalové sázkové kurzy?
Vše o fotbalových kurzech, sázkových řadách a spreadech

Vše o fotbalových kurzech, sázkových řadách a spreadech

Jeden z základní pravidla fotbalové hry je, že je rozdělena na dvě 45minutové poloviny. To znamená, že normální fotbalový zápas trvá 90 minut plus přestávka, kterou rozhodčí v případě potřeby udělí.

Pokud se jedná o vyřazovací fázi turnaje nebo vyřazovací turnaj a zápas skončí nerozhodně, hrají se dvě prodloužení po 15 minutách. Pokud je skóre stále nerozhodné, pak o vítězi rozhoduje penaltový rozstřel.

Fotbalové kurzy

Fotbalové kurzy jsou vypisovány na základní hrací dobu 90 minut. Na rozdíl od většiny sportů se kurzy na fotbalové peníze skládají ze tří možností – tým 1 vyhraje, remíza a tým 2 vyhraje.

Pokud je jeden z týmů zjevným favoritem na základě kvality týmu, výhody domácího hřiště, nedávné formy, zprávy o zranění a dalších faktorů, šance na výhru tohoto týmu jsou mnohem nižší než šance na výhru druhého týmu. V těchto případech je kurz na remízu někde mezi kurzem pro oba týmy.

V případech, kdy jsou týmy blízko vzhledem ke své kvalitě a dalším faktorům, jsou šance na výhru každého týmu velmi blízké. V takovém případě jsou šance na remízu vyšší než šance na výhru jakéhokoli týmu.

Vše o fotbalových kurzech, sázkových řadách a spreadech
Fotbal se šíří

Fotbal se šíří

Vzhledem k tomu, že fotbal je hra s nízkým skóre, je sázení na fotbalové spready nebo handicapy méně populární než sázení na peněžní hranici. Přesto existují možnosti sázení s spready, které se většinou pohybují mezi 0,5 a 2,5.

Pokud tedy chcete vsadit na konkrétní tým, že vyhraje o -1,5, znamená to, že aby vyhrál tuto sázku, bude muset tým, který jste podpořili, vyhrát rozdílem alespoň dvou gólů. Pokud jste vsadili na +1,5 pro tým, pak tento tým musí vyhrát nebo neprohrát o více než jeden gól, aby byla vaše sázka vítězná.

V případě, že jste vsadili na -1 pro tým a tento tým vyhraje přesně o jeden gól, bude vaše sázka zrušena a vrátíte peníze, které jste vložili.

Znalost všech těchto podrobností vám poskytne více možností, na které sázky, a rozhodně více zábavy při sledování hry.

Fotbal se šíří
Vysvětlení sázkových řad na fotbal

Vysvětlení sázkových řad na fotbal

Fotbal je sport, ve kterém je mezi sázkaři nejoblíbenější moneyline neboli tipování vítěze v dané hře.

Kromě moneyline je mezi sázkaři, kteří preferují fotbalové sázení online, další nejoblíbenější branková čára nebo nad/pod. Fotbal je sport s nízkým skórováním, a proto každý vstřelený gól znamená velký rozdíl.

Základní branková čára ve fotbale je nastavena na 2,5 branky a hráči si mohou vybrat možnosti nad a pod. Nejlepší fotbalové online sázkové kanceláře také nabízejí mnoho různých brankových čar, které se zdají rozumné. Proto můžete vidět možnosti pro jakýkoli okraj od 0,5 do 7,5.

Dalším specifickým faktem pro fotbalové sázení, pokud jde o brankovou čáru, je to, že online sázení na fotbal nabízí řadu brankových čar, které vám umožňují předpovídat minimální i maximální vstřelené branky v dané hře. Tyto možnosti zahrnují 0-1 góly, 0-3, 0-4, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 3-6, 4-6 atd.

Znalost všech těchto podrobností vám dá šanci vybrat si tu nejlepší možnost, zvláště když se nemůžete rozhodnout, který tým je blíže výhře.

Vysvětlení sázkových řad na fotbal
Jak najít nejlepší fotbalové sázkové kurzy

Jak najít nejlepší fotbalové sázkové kurzy

Dobrá věc, pokud raději sázíte na fotbalové zápasy, je fakt, že tuny her jsou doslova každý den. Fotbal se hraje po celém světě a zápasy jsou naplánovány nepřetržitě.

Pokud přemýšlíte, jak sázet na fotbal a jak vsadit na nejlepší možné fotbalové sázkové řady, musíte porovnat daný kurz na linii, na kterou chcete vsadit.

Většina fotbalových sázkových kanceláří online nabízí téměř každou ligu na světě a při porovnávání kurzů je velmi důležité ověřit si kurzy u sázkových kanceláří ze země, ve které se daná hra hraje, zejména pokud se jedná o soutěž nižší úrovně.

Pokud jde o fotbal, místní sázkové kanceláře většinou znají skutečnosti, které mohou daný kurz výrazně ovlivnit, což se hned tak neprojeví na kurzech fotbalové online sázkové kanceláře. Je důležité porovnat kurzy pro konkrétní hru dané více bookmakery, protože kurzy se mohou lišit a budete mít šanci vybrat si tu, která je pro vás nejlepší.

Jak najít nejlepší fotbalové sázkové kurzy
Nejlepší online sázkové stránky pro fotbalové kurzy

Nejlepší online sázkové stránky pro fotbalové kurzy

Neexistuje doslova žádná online sázková kancelář, která by nenabízela fotbalové kurzy, a proto si musíte vybrat tu nejlepší pro vás, která nabízí nejlepší fotbalové sázkové kurzy. Porovnání kurzů a linií má jistě vliv na pravděpodobnost, že vaše sázka bude výherní, a také na výši peněz, které byste za svou výhru dostali.

Důrazně doporučujeme vyzkoušet fotbalové sázkové kurzy u 1xBet, Betwinner, 22bet, Gunsbet a dalších nejlepších online sázkových kanceláří.

Porovnání kurzů pro možnost, na kterou chcete vsadit, je zásadní pro umístění nejvyšší možné sázky. Dalším důležitým detailem, kterému musíte věnovat pozornost, než vsadíte, je směr pohybu určitých kurzů u konkrétní sázkové kanceláře.

Některé fotbalové sázkové kanceláře online označí směr, kterým se určité fotbalové kurzy pohybují, pomocí šipky nahoru nebo dolů nebo pomocí zelené a červené barvy, přičemž zelená znamená, že kurzy klesají, a červená znamená, že rostou.

Když porovnáte kurzy peněžní linie na vítěze konkrétní hry, rozdíl nemusí být dostatečně velký, aby způsobil významný rozdíl. Ale pokud jde o nad/pod čáry, mohou existovat kurzy, které se velmi liší.

Nejlepší online sázkové stránky pro fotbalové kurzy
Tipy a triky pro fotbalové sázkové kurzy

Tipy a triky pro fotbalové sázkové kurzy

Kurzy, které přitahují pohledy většiny fotbalových sázkařů, jsou nízké pro favority, kteří nejsou příliš nízké na to, aby se o nich hrálo. Většina sázkařů sází formou přednostních sázek se 3-8 hrami s nízkými kurzy na favorita na výhru.

Když začnete se sportovním sázením, vypadá to jako výherní možnost, ale jakmile tuto strategii vyzkoušíte, uvědomíte si, že ne všechny nízké kurzy jsou ve skutečnosti ty výherní.

Hledání kurzů, které nejsou nízké, a týmu, na který chcete vsadit, je stále pravděpodobně lepší. Pravděpodobnost výhry sázky nebo přednosti je v podstatě stejná jako nejnižší kurz, ale případná výhra by byla vyšší.

Pokud jste sázkaři, kteří chtějí sázet na smolné hráče, pak je porovnání fotbalových kurzů ještě důležitější. Existují online sázkové kanceláře jejichž šance na výhru smolaře jsou vysoké, ale omezené, a existují i takové, kde jsou kurzy na výhru smolaře nebetyčně vysoké.

Porovnání těchto kurzů je vysoce doporučeno, protože to znamená velký rozdíl v potenciální výherní částce.

Tipy a triky pro fotbalové sázkové kurzy