Online sázení na IIHF Mistrovství světa

Třetí divize zahrnuje dvě skupiny po deseti týmech. Postupuje se obdobně jako v ostatních divizích. Divize IV byla vytvořena pro Mistrovství světa v ledním hokeji mužů 2020 a je nejnižší úrovní Mistrovství světa IIHF.

Organizací soutěže je pověřena Mezinárodní federace ledního hokeje. Od roku 1977 mohou všichni profesionální i amatérští hráči soutěžit na mistrovství světa. Pozoruhodně se tato soutěž odehrává během play-off Stanley Cupu v NHL. Hráči NHL jsou proto obvykle způsobilí pouze tehdy, když se jejich tým nekvalifikuje do play-off NHL nebo byl vyřazen ze Stanley Cupu.

Jaký je prize pool pro tento turnaj?

IIHF obvykle odměny nezveřejňuje. Zlaté, stříbrné a bronzové medaile jsou uděleny týmům v prvních třech. Nejlepší týmy na mistrovství světa mužů získávají finanční odměny od IIHF. Podle tisku vyhrálo Švédsko, vítěz z roku 2017, celkem něco přes 1,5 milionu dolarů. Federace vezmou většinu peněz a použijí je na financování růstu a vývoje hry.

Část peněz je však rozdělena mezi hráče. Většinu času představitelé federace neupřesní, o kolik. Tým se pak rozhodne, jak to rozdělí. Navíc vlády jednotlivých zemí mohou svým týmům udělit bonusy. Typ ceny medaile a jejich čísla obvykle určují částku, kterou týmy obdrží.

Historie mistrovství světa IIFFO ledním hokejiJak sázet na mistrovství světa IIHF
Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
Historie mistrovství světa IIFF

Historie mistrovství světa IIFF

V roce 1930 soutěžilo v první akci dvanáct národů. Byl pořádán jako samostatná výstava. Následující rok se jedenáct týmů utkalo v sérii kvalifikací, které měly určit země, které budou bojovat o medaile. Tyto medaile byly rozdány v závislosti na konečném umístění týmů v kole ocenění.

V současné době má každoroční akce ve skupině šampionátu šestnáct zemí. Mistrovské týmy se utkají v úvodním kole. Poté se nejlepších osm týmů utká v baráži o medaile. Vítězný tým je vyhlášen vítězem turnaje. V průběhu let došlo v soutěži k několika úpravám předpisů. Tato událost viděla Kanada získat rekordních 51 medailí. To je nejvíc, co kdy která země vyhrála.

Historie mistrovství světa IIFF
O ledním hokeji

O ledním hokeji

Na ledové ploše soutěží dva týmy po šesti bruslařích. Hráči se snaží nasměrovat malý gumový kotouč nebo puk do soupeřovy branky. Hráči používají hákové nebo šikmé hole. Koná se na ledové ploše o rozměrech 85 stop x 200 stop. Každý tým se skládá z pěti jednotlivců. Za každý tým hrají tři útočníci, dva obránci a jeden brankář. Cílem hráče je vstřelit co nejvíce gólů po boku svých spoluhráčů. Musí také bránit své brankové pásmo, aby zabránili soupeři skórovat.

Proč je mistrovství světa IIHF populární?

Turnaj svou akcí patří mezi nejvýznamnější sportovní akce. Lední hokej je jediný sport, ve kterém se akce téměř nikdy nezastaví. Sem tam se ozve pár hvizdů, ale hra se rychle obnoví. Hokejisté kombinují svou rychlost a obratnost a zároveň zůstávají vzpřímeni na obří kostce ledu.

Rozhodčí nebo rozhodčí obvykle určují většinu zápasů v jiných hlavních sportech. V hokeji to tak do určité míry je, ale hráči mají jinou kapacitu řídit hru jinak. Díky významným zásahům nebo bitvám mohou hráči hru nabít nebo ji zpomalit. Obecně platí, že soutěžící v tomto sportu mají plnou kontrolu nad hrou. To je pro fanoušky mnohem zajímavější.

Proč je tento turnaj oblíbený pro sázení?

Napínavý turnaj pokrývá většina špičkových bookmakerů a médií. Během her jsou všichni hráči v tomto sportu rychlý. Jen málo sportů se může rovnat tempu tohoto turnaje. Mezi fanoušky není čas na rozptylování, protože se neustále něco děje. V případě, že mrknou, mohou přijít o vzrušující okamžik. Týmy také musí nejprve projít koly náročných kvalifikačních her. Hráči mají také před turnajem obvykle měsíce těžkých zápasů základní části.

O ledním hokeji
Jak sázet na mistrovství světa IIHF

Jak sázet na mistrovství světa IIHF

Jednotlivci by se měli ujistit, že pro sázení na tento sportovní turnaj pracují s renomovanými weby. Výběr důvěryhodný online sportovní sázkové stránky zajišťuje bezpečnost uživatelů a zároveň jim poskytuje jednoduchou a efektivní platformu, se kterou se snadno manévruje. Hráči si musí zaregistrovat účet a financovat jej, aby mohli uzavřít sázku u jakéhokoli operátora.

Jaká je nejlepší strategie?

Vítězové zápasů jsou tou nejlepší cestou vsadit na tento turnaj. Kanada byla vždy favoritem mnoha předchozích akcí. Nejlepší strategií pro uživatele je však nejprve provést průzkum. Špičkovým týmům mohou z různých důvodů chybět klíčoví hráči. Tím by mohla být ovlivněna jejich šance na výhru, přestože byli uvedeni jako favorité.

Kromě toho mohou hráči v tomto turnaji sázet na přímé trhy. To znamená, že sázkaři sázejí na vítěze celé soutěže, nikoli na jediné střetnutí. Tyto sázky lze uzavřít před soutěží a zůstanou otevřené, dokud nebude turnaj dokončen.

Další oblíbené sázky zahrnují prop sázky a nabídky. Díky tomu hráči předpovídají počet gólů, které tým vstřelí. To může být nad nebo pod konkrétním číslem. Případně to může být pro konkrétního hráče. Útočící týmy se nejlépe hodí do sekce overs. Ty obranné jsou ideální pro sázení pod.

Jak sázet na mistrovství světa IIHF
About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
About

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda