NCAA March Madness

Na seznamu každoročních velkých basketbalových událostí je jen málo více významných událostí než turnaj v basketbalu mužů divize I NCAA. Hovorově se mu také říká březnové šílenství. Na těchto turnajích se účastní 68 největších univerzitních basketbalových týmů. Jednotlivé vyřazovací hry se používají k určení nejlepšího týmu. Provozuje je National Collegiate Athletic Association.

Jak název napovídá, konají se každoročně v březnu. Hráči budou muset počkat až do tohoto ročního období, než online sázkové společnosti otevřou trhy pro tuto událost.

Vše, co potřebujete vědět o sázení na NCAA March Madness

Vše, co potřebujete vědět o sázení na NCAA March Madness

Pro tyto hry neexistuje jediné místo. Stejně jako ostatní velké basketbalové ligy jsou rozmístěny v různých městech po celých Spojených státech. Existuje prize pool ve výši 170 milionů dolarů, z nichž každá škola divize I obdrží část. Pokud se jim bude dařit během březnových turnajů Madness, jejich podíl na tomto fondu se může zvýšit.

Ti, kteří tento sport neznají, mohou považovat vysokoškolský basketbal za poněkud amatérský. V posledních desetiletích však sportovní týmy v NCAA učinily z této události důležité datum v kalendáři profesionálního basketbalu.

Webové stránky sázkových kanceláří online po celém světě analyzují výkon týmů, aby určily jejich šance na dosažení jedničky.

Vše, co potřebujete vědět o sázení na NCAA March Madness
Vše, co potřebujete vědět o basketbalu

Vše, co potřebujete vědět o basketbalu

Basketbal je jednou z největších forem populární sporty. Během zápasů o tyto turnaje proti sobě soutěží dva týmy. V každém týmu je pět hráčů. Hlavním cílem je střílet co nejvíce basketbalové míče co nejvíce do obruče soupeřova týmu.

Zároveň musí hráči bránit vlastní obruč před útoky. Standardní koš z pole přinese týmu dva body. Pokud se tak stane, když je za tříbodovou čarou, budou uděleny tři.

Fauly jsou klíčovým aspektem basketbalových turnajů. Když nastanou, hodiny se zastaví. Tým, který byl faulován, může vystřelit řadu volných střel. Každý z nich stojí za bod. Na konci hry je vítězem prohlášen tým, který získal nejvyšší počet bodů. Během sportovní akce obvykle postupují do další fáze.

Někdy budou oba týmy remízovat. Pokud tomu tak je, jedná se o standardní regulaci pro přesčasy. Míč se pohybuje odskakováním při běhu. Toto je známé jako driblování. Hráči v útoku mohou využívat širokou škálu různých typů střel.

Vše, co potřebujete vědět o basketbalu
Proč je NCAA March Madness populární pro sázení?

Proč je NCAA March Madness populární pro sázení?

Lidé mohou být překvapeni, jaké úrovně popularity dosahují vysokoškolské basketbalové akce, jako je March Madness. Ve skutečnosti soupeří s NBA. Existuje mnoho důvodů, proč sázkové kanceláře věnují NCAA tak velkou pozornost.

Je větší šance, že se na vrchol dostane více týmů. To je v kontrastu s NBA kde je reálně pouze pět oblíbených bookmakerů.

Hráči NCAA se musí prokázat v každé hře. Nejsou vypláceny vysoké částky poskytované profesionálům. Výsledkem je, že každý basketbalový zápas, kterého se účastní, vyžaduje, aby předvedli svou úroveň dovedností.

Hazardní hráči mohou své sázky založit na skutečnosti, že každý účastník hraje podle svých nejvyšších schopností. To také poněkud usnadňuje určení nejlepší tým.

Mnoho fanoušků tohoto sportu považuje March Madness za „skutečný basketbal“, protože byl neposkvrněný korporátním vměšováním. Konkurenti mají zjevně vášeň pro hru samotnou, spíše než aby jednoduše dosáhli úrovně slávy nebo dostávali zaplaceno. To je hlavní důvod, proč jsou turnaje NCAA tak vysoké. Pomáhá tomu hlasité povzbuzování fanoušků.

Proč je NCAA March Madness populární pro sázení?
Jak vsadit na NCAA March Madness

Jak vsadit na NCAA March Madness

Pokud chce hráč jednoduchý typ sázky, mohl by umístit sázky na peněžní linii. To může zahrnovat výběr převažujícího týmu a také to, za kolik peněžních bodů vyhrají. Jak osoba vrství svůj typ sázky, potenciální výplaty se často zvyšují. Kompromisem však je, že se šance sníží.

Četné stránky online sázkových kanceláří umožňují uživatelům zahrnout do svých sázek statistiky zápasů. Ty mohou zahrnovat trojukazatele, bloky a doskoky. Mnoho hráčů si rádo vybírá potenciálního MVP pro jednotlivé hry March Madness.

Parlay sázka umožňuje přidat několik týmů do jedné jediné sázky. Maximum je obvykle osm týmů. Jejich součet musí pokrýt rozptyl bodů zápasu. Čím nižší počet týmů, tím větší šance na výhru bude. Pokud je vybráno osm, může být kurz až 150/1. I když se výplata může zdát lákavá, je vysoce nepravděpodobné, že se předpovědi naplní.

Basketbalové turnaje jako March Madness jsou ideální pro sázení na futures. Sázkař si vybere jeden tým, o kterém věří, že se nakonec stane jedničkou. Je důležité vzít v úvahu aktuální statistiky a minulé výkony. Specializované sázkové kanceláře mohou nabízet exotičtější typy sázek.

Jak vsadit na NCAA March Madness
Nejlepší sázkové stránky NCAA March Madness za 2022

Nejlepší sázkové stránky NCAA March Madness za 2022

Basketbal je v komunitách online sázkařů extrémně populární. Na některých stránkách sázkových kanceláří je na druhém místě za fotbalem. S takovou prevalencí může být pro první sázkaře obtížné vybrat si slušné značky. Pokud jde o sázení na basketbal, vynikají tři weby. První je William Hill. Když začnou šampionáty NCAA, tato stránka nabídne řadu lákavých trhů.

V minulosti byl William Hill známý především svými kamennými bookmakery. V poslední době se přesunul online. Uspořádání jejich stránek je ve svém designu zjednodušené, což uživatelům usnadňuje rychlé sázky na basketbal.

Alternativně by mohl hráč využít 888 Sport pro sázení na březnové mistrovství Madness. Celkově jeho stránky zaškrtávají všechna důležitá políčka. Nabízí dobré zabezpečení, spoustu bankovních metod, různé typy sázek a přátelskou zákaznickou podporu. 888 Sport osloví lidi, kteří hledají solidní sázkovou kancelář. Další možností je Mr Play.

Jako značka je méně známá než William Hill a 888 Sport. Navzdory tomu se platforma vlastněná společností Aspire Global ukázala jako velmi oblíbená u fanoušků basketbalu. Obsahuje sledování zápasů a sázení přímo ve hře.

Nejlepší sázkové stránky NCAA March Madness za 2022
Historie NCAA March Madness

Historie NCAA March Madness

V roce 2011 televizní stanice CBS Sports přejmenovala mužský basketbalový turnaj divize I NCAA na „March Madness“. V důsledku toho by někteří sportovní fanoušci mohli předpokládat, že tato událost je jen něco málo přes deset let stará.

Jeho historie je však mnohem bohatší. Ve skutečnosti jeho počátky sahají až do roku 1852. Univerzity jako Yale a Harvard se navzájem vyzývaly na veslařské závody. Koncem 19. století se to rozšířilo na další sporty včetně basketbalu.

Na počátku 20. století došlo k tlaku na vytvoření organizace zaměřené na změnu pravidel univerzitního sportu a zvýšení bezpečnosti. V roce 1905 byla založena Meziuniverzitní atletická asociace Spojených států (IAAUS). Jeho název byl změněn na NCAA v roce 1910.

NCAA vytvořila řadu pravidel pro basketbal během 20. století. Došlo k nárůstu jak členské základny, tak počtu mistrovských soutěží. Byly uzavřeny dohody se sítěmi na vysílání těchto her. V důsledku toho je mohlo sledovat a vsadit si na ně více hráčů.

To vedlo k tomu, že šampionáty NCAA (a March Madness zvláště) se staly velmi známými. Organizace má nyní roční čisté příjmy v desítkách milionů dolarů.

Historie NCAA March Madness