NFL

January 4, 2023

Sázkaři na fotbalové kurzy NFL by měli vědět

Jakub Svoboda
WriterJakub SvobodaWriter

I když existují kurzy nad/pod a bodové rozpětí, fotbalové kurzy NFL se nezastaví jen u nich. Existuje mnoho dalších způsobů, jak sázet na NFL, včetně moneyline, sázkových řad v první a druhé polovině a futures. 

Sázkaři na fotbalové kurzy NFL by měli vědět

Navíc vhazování zábavných sázek ve stylu fantasy a živých sázek (které umožňují hráčům sázet na další hru a na kurzy, které se neustále mění po celou dobu hry) dále podtrhuje skutečnost, že NFL představuje pro sázkaře celý svět příležitostí. Tento průvodce zkoumá některé z nejpopulárnějších kurzů NFL, které najdete na sázkové stránky online.

Kurzy peněžní linie

NFL sázení na peněžní hranici stále získává na významu, protože stále více sázkařů začíná chápat hodnotu tohoto typu sázek, zejména pokud jde o sázení long na rány. Moneyline je nepochybně nejjednodušší NFL sázka, kterou může kdokoli podat, protože sázkař jednoduše vybírá tým, který zápas vyhraje. není třeba předvídat body, které budou zaznamenány. 

Šťáva je jediné číslo, na které se sázkař musí zaměřit, kde kladná hodnota značí smolař a záporná znamená favorita.

Například, pokud si sázkař vybere favorita -120 v sázce na peněžní linii, musí riskovat 120 $, aby vyhrál 100 $. Na druhou stranu, sázení na smolného +120 znamená, že člověk musí riskovat 100 USD, aby vyhrál 120 USD, pokud smolař vyhraje rovnou nahoru. Ve většině případů mají sázky na peněžní linii lepší hodnotu; mohou přinést výraznější výnosy s menším rizikem. 

I když jsou vzácné, existují zápasy, kdy jsou oběma stranám přiřazeny záporné kurzy na peněžní linii. Tým s nižší postavou je v tomto případě považován za favorita.

Point Spread Odds

Kdo by neměl rád starou dobrou sázku na spread NFL? NFL šíření sázkové kurzy jsou nejen oblíbené pro začátečníky a zkušené sázkaře, ale jsou také králem, pokud jde o sázení online sportovní sázení. Častým omylem je, že sázkové kanceláře nastavují kurz na bodové rozpětí jako předpokládanou hranici vítězství. Místo toho je to číslo, které bookmakeři předpokládají, že by bylo dobrou rovnováhou mezi sázkaři, kteří chtějí vsadit na svého favorita, a těmi, kteří chtějí umístit své peníze na smolného hráče.

Například záporná hodnota (-11,5) uvedená u týmu znamená, že mnoho bodů je ve prospěch týmu. Proto, aby určil, zda tým vyhrál zápas, měl by sázkař odečíst 11,5 bodu ze skóre týmu. 

Naopak kladná hodnota ve stejné hře (+11,5) znamená, že smolař má náskok 11,5 bodu. Při sázení NFL musí favorizovaný tým s kurzem vyhrát alespoň o 12 bodů, aby pokryl spread. Smolař může stále prohrávat o 11 bodů, ale stále má pokrytý spread.

Jedna věc, která stojí za zmínku, je, že zápasy NFL nejsou přesně nepředvídatelné. Bodové rozpětí má vyvážit a udělat věci pro sázkaře zajímavé v případech, kdy je jeden tým silně favorizován. ''Odečtením'' bodů od lichého favorita a ''přičtením'' je psovi, bodové rozpětí povzbudí sázkaře, aby sázeli na obě strany, i když je zápas velmi nevyrovnaný.

Kurz nad/pod (celkem)

Sázení Over/Under je další oblíbený způsob, jak investovat hry NFL. Také známé jako Totals, sázení na nad/pod úroveň vyžaduje, aby sázkař vsadil na to, zda konečné skóre překročí nebo zůstane pod číslem stanoveným sázkovými kancelářemi. Pokud někdo vsadí na méně než 37,5, v podstatě předpovídá obrannou bitvu a že přestupky budou bojovat. Sázka na více než 37,5 znamená, že sázkař předpovídá, že hra skončí s vysokým skóre.

Sázení na celkové sázení se stalo ve hrách NFL přiměřeně populární, zejména když je spread velmi úzký. Nicméně je to také dobrá volba, pokud matchup ukazuje na konkrétní herní styl. Zejména povětrnostní podmínky, jako jsou nízké teploty, vítr a déšť, mohou být významnými faktory, které mohou ovlivnit celkový počet.

Futures Odds

NFL futures umožňují sázkovým fanatikům sázet s dostatečným předstihem na významné události NFL v průběhu sezóny. Budoucí kurzy NFL se zaměřují jak na týmové úspěchy, tak na ocenění jednotlivých hráčů. Od offseason to preseason, NFL sázkaři mohou sázet na několik aspektů, včetně NFC šampiona, Super Bowl vítěz a týmy, které postoupí do play off. Pokud jde o individuální ocenění, sázkaři mohou vsadit na Defenzivního nováčka roku, Ofenzivního nováčka roku a Nejužitečnějšího hráče.

Jak se říká, čas je při sázkách na futures všechno. Čím dříve vsadíte, tím vyšší jsou výnosy, pokud se jejich předpověď stane správnou. Futures odds však nejsou pro netrpělivé hráče. Místo toho potřebuje lidi, kteří jsou připraveni vsadit a trpělivě čekat na výsledek, což může trvat až několik měsíců.

Prop Bets

Spíše než na výsledky zápasů se Prop sázky zaměřují hlavně na konkrétní události v rámci zápasu NFL. Existuje spousta sázkových příležitostí, na které lze vsadit, včetně hráče, který vstřelí první touchdown a zda bude mít zápas jistotu.

About the author
Jakub Svoboda
Jakub Svoboda
O

S bystrým porozuměním hraní a hlubokou láskou ke svým českým kořenům Jakub mění krajinu online casinových průvodců tím, že do nich vnáší místní kouzlo a univerzální půvab. Jeho zručná lokalizace přináší srdce České republiky na obrazovku každého hráče.

Send email
More posts by Jakub Svoboda
undefined is not available in your country. Please try:

Nejnovější zprávy

Pozvedněte svou sázkovou hru: Zasvěcené tipy a nejnovější statistiky
2024-06-08

Pozvedněte svou sázkovou hru: Zasvěcené tipy a nejnovější statistiky

Novinky