PGA Tour

PGA Tour zahrnuje velkou většinu významných golfových akcí v USA. Většina her je součástí vlajkové výroční série. Mezi další akce patří PGA Tour Champions (která se zaměřuje na golfisty starší 50 let) a turné pro nekvalifikované profesionály zvané Korn Ferry. PGA Tour není jen název herní série. Je to také nezisková organizace, která akce pořádá.

Pokud existuje profesionální zápas mezi dvěma nebo více mužskými šampiony, pak obvykle spadá pod zastřešení PGA. Většina z nich se odehrává ve Spojených státech. Hry se však hrály také ve Velké Británii, Kanadě, Mexiku, Jižní Koreji a Japonsku.

Vše, co potřebujete vědět o PGA Golf Tour

Vše, co potřebujete vědět o PGA Golf Tour

V moderní sezóně se prize pooly zvýšily až na 427 milionů dolarů. Toto je rozloženo mezi různé série. Šest z nich rozdá 20 milionů dolarů nejlepšímu hráči. Golfista, kterému se podaří vystoupat do čela žebříčku na Players Championship, může vyhrát 25 milionů dolarů.

Díky těmto vysokým sázkám přitahují hry ty nejlepší golfové sportovce. To vedlo k tomu, že se PGA Tour stala významnou událostí pro tento sport. Internetové stránky sázkových kanceláří obvykle uvede řadu trhů.

Vše, co potřebujete vědět o PGA Golf Tour
Vše, co potřebujete vědět o golfovém sázení

Vše, co potřebujete vědět o golfovém sázení

Přestože online sázení je silně spojen s golfem, tento sport existoval dlouho před vytvořením bookmakerů. Je to staletí stará klubová a míčová hra, ve které musí hráč používat různé typy holí. Hlavním cílem je procházet s míčem řadou drah, z nichž každá končí jamkou. Vítězové golfových šampionátů to musí udělat a přitom udělat co nejméně úderů holí.

Je důležité, aby se online hazardní hráči seznámili s rozdíly mezi všemi vysoce profilované turnaje. Zatímco základní základy zůstanou stejné, budou existovat jemné nuance v bodových systémech, diskvalifikacích a povaze kurzů. Online bookmakeri často upřednostňují konkrétní hráče kvůli jejich znalostem v charakteristických golfových ligách.

Hřiště používaná v turnajích mívají 9 nebo 18 samostatných jamek. Budou mít odpaliště a hraniční značky. Online hazardní hráči by si měli uvědomit, že obtížnost hřiště lze posuzovat podle úrovně trávy.

Rovnější hřiště budou preferovat zkušení putteři. Online sázková kancelář by také mohla využít viditelnost k určení, jak těžké/snadné je hřiště. Může být ovlivněn počasím, jako je mlha, déšť nebo dokonce sníh.

Vše, co potřebujete vědět o golfovém sázení
Proč je PGA Golf Tour populární pro sázení?

Proč je PGA Golf Tour populární pro sázení?

Golf sahá až do 15. století ve Skotsku. V průběhu staletí tento sport rostl na popularitě. V důsledku toho jsou tyto typy turnajů přitažlivé pro fanoušky sportovního sázení. Má velmi loajální přízeň lidí z celého světa. I když je PGA zaměřena na americký golf, větší turnaje si dokážou získat mezinárodní sledovanost.

Sportovní televizní kanály vysílají zápasy živě. To umožňuje hráči analyzovat a aktualizovat svou sázku v reálném čase.

PGA Tour získala na významu mimo specializované sportovní kruhy. A to díky účasti velkých jmen, jako je Tiger Woods. Profesionální golfisté často dosáhnou takové úrovně slávy, která z nich dělá méně sportovní osobnost a více celebritu.

Díky tomu se akce stane populárnější u běžného publika. Ve skutečnosti je pro některé lidi PGA jedinou sportovní událostí, kterou každoročně sledují.

V závislosti na typu sázky mohou být kurzy na sázení na hru PGA docela slušné. Šance na výhru se také může zvýšit, čím více her sázkař sleduje. Proto tato forma hazardu odměňuje ty, kteří se rádi dívají na golf pravidelně.

Proč je PGA Golf Tour populární pro sázení?
Jak sázet na PGA Golf Tour

Jak sázet na PGA Golf Tour

Pokud sázkař doufá ve velkou výplatu, pak svou sázku obvykle založí na předpovědi vítěze turnaje. To lze zjistit analýzou výkonu golfisty na různých hřištích a za různých povětrnostních podmínek.

PGA je hlavní událostí v rámci golfové komunity. Stránky sázkových kanceláří proto umožní hráčům sázet mnoha různými způsoby.

Je běžné, že lidé předpovídají během zápasů mezi hráči a hráči. Hlavním problémem je, že pravděpodobně budou muset riskovat vyšší částku pro šanci na malou výplatu. PGA se skládá z několika kol. Sázku je možné založit na tom, kdo bude vůdcem konkrétního kola. To vyžaduje dobré znalosti účastníků golfu.

Je také možné zvolit národnost šampiona PGA. Jedná se o specializovaný typ sázek, ale nabízí jej mnoho společností sázkových kanceláří. Někdy hazardní hráči upřednostňují sázku, která obsahuje mnoho různých výsledků. Pokud se všechny splní, obdrží výplatu. Vzhledem k tomu, že se jedná o jeden ze specifičtějších typů sázení, má větší riziko. Na druhou stranu může vítězům poskytnout i lepší výplaty.

Jak sázet na PGA Golf Tour
Nejlepší sázkové stránky PGA Golf Tour v 2022

Nejlepší sázkové stránky PGA Golf Tour v 2022

Gambleři mají z čeho vybírat, pokud jde o počet sázkových kanceláří, které se starají o tento turnaj. Pokud sázkaři hledají slušné bonusy na golfových zápasech, mohou se rozhodnout pro 888 Casino. To představuje bonusy bez vkladu, denní jackpoty a režim stahování.

BetVictor je další oblíbenou volbou. Nabízí širokou škálu neobvyklých typů, jako jsou americké, evropské, britské, čínské a indonéské styly. Tato všestrannost je spojena se skvělými výplatami při sázkách s vysokými kurzy. Jejich stránky jsou také ctěné pro své uživatelské rozhraní.

Unibet se kdysi zaměřoval na gamblery sídlící v Evropě. Nedávno se však rozšířil, aby uspokojil americké golfové fanoušky. Působí ve státech Indiana, Virginia, New Jersey a Pennsylvania. V nadcházejících letech se zdá pravděpodobné, že na tuto stránku bude mít přístup ještě více oblastí Spojených států.

Pokud si lidé chtějí zahrát na PGA Tour prostřednictvím novějšího bookmakera, pak je ideální 22Bet. Od svého založení v roce 2018 exponenciálně rostla. Jakmile tento turnaj začne, jejich trhy mají tendenci obsahovat více možností zaměřených na golf. Umožňují uživatelům hrát hazardní hry prostřednictvím řady tradičních a moderní platební metody.

Nejlepší sázkové stránky PGA Golf Tour v 2022
Historie PGA Golf Tour

Historie PGA Golf Tour

Před vytvořením PGA již existovalo mnoho prestižních golfových turnajů. Od roku 1916 do roku 1929 bylo PGA neformální turné s plány řady různých golfových organizací. To se změnilo, když se objevil výbor nazvaný PGA Tournament Bureau. Jeho účelem bylo pořádat celoroční zápasy.

PGA se stala jedním z největších golfových šampionátů v 60. letech. Stalo se tak díky rozšířenému televiznímu pokrytí turnaje. Zvýšené příjmy však způsobily třenice mezi golfisty a organizátory. To vedlo v roce 1968 k vytvoření nového subjektu, který je nyní moderní PGA Tour.

V tomto období vznikla autonomní divize hráčů. Výsledkem je, že profesionální golfisté mají nyní větší slovo při rozhodování činovníků PGA. V roce 1975 byl název organizace oficiálně uznán jako PGA Tour. V roce 1978 bylo ženám povoleno soutěžit v akcích PGA.

V průběhu druhé poloviny dvacátého století se organizace stala jedním z nejpozoruhodnějších jmen v profesionálním golfu. Během svého vzestupu komunita sportovních hazardních her pokračovala v otevírání trhů založených na PGA Tour. Sázkové možnosti pro turnaj se rozšířily díky vzniku online sázkových kanceláří.

Historie PGA Golf Tour