The Triple Crown

Ti, kteří rádi používají webové stránky pro online sportovní sázení, si všimnou, že koňské dostihy zaujímají většinu sázkových trhů. Tento druh sportu je oblíbený u lidí po celém světě. Spíše než aby spadala pod jeden závodní deštník, Triple Crown ve skutečnosti obsahuje tři odlišné koňské závody s oddělenými organizátory. Jedná se o Kentucky Derby, Preakness Stakes a Belmont Stakes. Koná se každoročně mezi květnem a červnem.

Milovníci koňských dostihů považují Triple Crown za nejvyšší výzvu pro plnokrevníky. Celkové prize pooly pro Belmont a Preakness Stakes jsou 1,5 milionu $ každý. Kentucky Derby má tuto částku, kterou lze rozdělit mezi žokeje. V roce 2020 byl vítěz Belmont Stakes oceněn 800 000 $.

Vše, co potřebujete vědět o Triple Crown

Vše, co potřebujete vědět o Triple Crown

Pouze 13 koní dokázalo vyhrát všechny tři dostihy v historii Triple Crown. Je to jeden z nejnáročnějších výkonů v tomto druhu sportu. The Kentucky Derby je ze všech tří událostí nejvýznamnější.

Stalo se důležitým aspektem nejen dostihových lig, ale také sportovní kultury jako celku. Počet způsobilých koní je omezen. Účast na všech třech dostizích bude stát majitele koní 15 000 dolarů.

Vše, co potřebujete vědět o Triple Crown
Proč je trojkoruna populární pro sázení?

Proč je trojkoruna populární pro sázení?

Triple Crown je vrcholem amerických dostihových turnajů. Zahrnuje tři nejikoničtější výzvy ve sportu. Koně, kteří soutěží, zahrnují nejatletičtější a nejvýkonnější dostupné exempláře. Kromě toho Triple Crown nutí žokeje dolaďovat své jezdecké dovednosti. Pokud hazardní hráče baví koňské dostihy, pak bude tato událost velmi přitažlivá.

Vzhledem k tomu, že koně jsou veřejnosti dobře známí, umožňuje sázkařům zkoumat, jak dobře si vedli v dřívějších dostizích. To je užitečné, pokud jde o umístění sázky s online sázková kancelář. Pokud člověk využije svůj vhled, zvýší to jeho šance na správnou předpověď.

Cílem každé sázky je dosáhnout výplaty. Sázky Triple Crown odměňují ty, kteří mají znalosti o sportu a jeho účastnících.

Sluší se také říci, že Trojkoruna je společenská událost. Je zde kladen důraz na divácký zážitek. Sdílí tyto podobnosti s jinými dostihovými turnaji, jako je Grand National. Při živém sledování jednoho ze tří dostihů je běžné, že lidé vytáhnou své telefony a vstoupí na online sázkové stránky.

Proč je trojkoruna populární pro sázení?
Vše, co potřebujete vědět o koňských dostizích

Vše, co potřebujete vědět o koňských dostizích

Koňské dostihy je jedním z nejstarších sportů vůbec. Nikdo nezná přesnou dobu, kdy byl vytvořen. Je to dáno tím, že koně byli domestikováni již v pravěku. V průběhu staletí docházelo ke změnám typů kurzů a pravidel. Pokroku bylo dosaženo také v bezpečnostní výbavě.

Celková koncepce dostihů se však nezměnila. Na dvou nebo více z těchto zvířat jezdí žokejové, kteří se pokoušejí ovládat jejich směr a rychlost. Trať může obsahovat překážky a skoky. Kůň, který dorazí do cíle jako první, je vyhlášen vítězem.

Hlavní výjimkou je, pokud žokej sesedl. Někdy akce umožní soutěžit pouze určitým plemenům. K určení způsobilosti lze také použít věk koně.

Při sázení na dostihové turnaje online je běžné, že lidé uzavírají sázky na obě strany. To znamená, že i když zvíře nepřijde na prvním místě, může dojít k výplatě, dokud se umístí. Částka vyhraných peněz klesá, čím dále se kůň dostane na žebříčku. Sázení na každý způsob se stalo v kultuře koňských dostihů velmi převládající formou hazardu.

Vše, co potřebujete vědět o koňských dostizích
Jak sázet na trojkorunu

Jak sázet na trojkorunu

Je těžké najít web pro sportovní sázení, který by se nezabýval koňskými dostihy. Tyto typy událostí se staly průmyslovým standardem pro sázkové společnosti.

Vzhledem k tomu, že Triple Crown obsahuje tři slavné rasy, velké množství bookmakerů pro ni nabídne možnosti sázek. Pokud dotyčný chce co nejpřímější možnou zkušenost, mohl by rovnou vsadit. To znamená vybrat jednoho potenciálního vítěze.

Existuje také mnohem více neobvyklých možností, které můžete vyzkoušet. Pokud tak učiníte, zlepší se zážitek z hazardních her. Například místo výběru jednoho koně mohl sázkař předpovědět tři nejlepší hráče. Toto je známé jako sázka Trifecta. Bude to vyžadovat předpovídání, v jakém pořadí nakonec skončí.

Sázky Exacta a Superfecta zahrnují výběr dvou nebo čtyř nejlepších koní. To druhé bude těžké vyhrát. V důsledku toho jsou výplaty ve srovnání s přímými sázkami poměrně vysoké.

The sázkové kurzy pro každého koně jsou uvedeny zlomkem. Čím vyšší číslo, tím větší výplata. Šance na výhru koně se však sníží. Hazardní hráči si musí vybrat takovou, která dosáhne správné rovnováhy mezi potenciálem skončit jako první a dostatečně slušnou výplatou. Mezi faktory ovlivňující šance patří ústní sdělení, typ trati a počasí.

Jak sázet na trojkorunu
Nejlepší sázkové stránky s trojkorunou v 2022

Nejlepší sázkové stránky s trojkorunou v 2022

Weby sázkových kanceláří spolu neustále soutěží, aby nalákaly více zákazníků. Dělají to tak, že nabízejí nejlepší možné kurzy a bonusy. Než se spokojíte s jednou konkrétní sázkovou kanceláří, vyplatí se nakupovat. Několik značek vyniká díky svým oceněním, letům služby a silné pověsti.

Maltský bookmaker Unibet je dobrým příkladem. Od svého založení v roce 1999 se stal jedním z nejoblíbenější sporty sázkových kanceláří na trhu. Živé sázení je cennou funkcí, pokud si uživatelé přejí změnit svou sázku Triple Crown v průběhu závodu.

10bet stojí za zvážení kvůli jeho rozmanitosti typů sázek. Jejich stránka také nabízí konkurenční kurzy na dostihy. Ty jsou k dispozici v amerických, evropských a britských formátech. Stránka 10bet dosáhla kladných recenzí díky svému intuitivnímu a uživatelsky přívětivému rozhraní.

22Bet je novější sázková kancelář ideální pro fanoušky sázení na dostihové šampionáty, jako je Triple Crown. Jejich primárním zaměřením jsou hazardní hráči sídlící v evropských zemích. Stále se však rozšiřují. Zatímco 22Bet existuje teprve od roku 2018, jeho stránka již dokázala zaujmout dlouhodobé sázkaře.

Nejlepší sázkové stránky s trojkorunou v 2022
Historie trojkoruny

Historie trojkoruny

Pokud by se nováček podíval na seznam dostihových turnajů, pravděpodobně by poznal Trojkorunu. Je to proto, že se v průběhu let stal jedním z největších sportovních šampionátů v USA. Rasy, které tvoří tuto událost, existovaly dávno předtím, než se jméno Triple Crown dostalo do popředí zájmu.

Spisovatel Charles Hatton s ní přišel v roce 1930. V průběhu let se pořadí, ve kterém se běžely tři dostihy, měnilo. V roce 1969 bylo rozhodnuto uspořádat je všechny v rozmezí pěti týdnů. Díky tomu mohou moderní hráči předvídat vítězného koně a čekat něco málo přes měsíc, aby zjistili, zda je to úspěšná sázka.

I když jsou hříbata i klisny povoleny do Triple Crown, klisny nikdy nevyhrály všechny tři rasy. Soutěžit mohou i valaši. Ani jim se však zatím nepodařilo získat trofej. V roce 2003 se valach Funny Cide dokázal prosadit na prvním místě v Derby a Preakness.

Při sázení na dostihové turnaje, jako je Triple Crown, sázkaři historicky upřednostňovali hříbata. Když byl vytvořen internet, vedlo to ke vzniku internetových stránek pro sportovní sázení. Koňské dostihy jsou hlavním sportem, který najdete v nepřeberném množství katalogů bookmakerů.

Historie trojkoruny