Dostihové závody sázení

Dostihy jsou často nazývány sportem králů. Je to jeden z nejpopulárnějších sportů na světě, na který se dá sázet, a sahá do historie napříč téměř každou civilizací. Elegance těchto obrovských, mocných zvířat porazí srdce každého člověka. Od té doby se objevilo mnoho variací, včetně psích dostihů a dokonce i prasat, ale ve světě sázení kralují koně.

V dnešní době, kdy je online sázení tak široce dostupné, byste jen těžko hledali sportovní knihu, která nenabízí koňské dostihy jako sport, na který se dá vsadit. Nejlepší část? Vždy existuje závod, na který se dá vsadit kdykoli během dne v některé části světa!

Dostihové závody sázení
Základy sázení na dostihy

Základy sázení na dostihy

Dostihy jsou všeobecně známé jako sport králů. Jako jeden z nejslavnějších sportů na světě, na který se dá sázet, sahá do historie napříč téměř každou civilizací.

Elegance těchto obřích, mocných zvířat bije srdce každého člověka. Od té doby došlo k mnoha interpretacím, jako jsou psí dostihy a dostihy prasat. Přesto koně kralují především, pokud jde o svět sázení.

V dnešní době by sázkař jen těžko hledal sportovní sázku, která nenabízí koňské dostihy jako sport, na který by se dalo sázet s tak široce dostupným online sázením. Možná se divíte, co je na tom nejlepší? No, vždy existuje závod, na který se dá vsadit kdekoli a kdykoli v některé části světa!

Základy sázení na dostihy
Co je sázení na koňské dostihy?

Co je sázení na koňské dostihy?

Sázení na koňské dostihy se datuje do staletí a je jednou z nejstarších forem sportu a hazardních her, které člověk zná. Říká se, že sázení koní v dostizích začalo ve Spojeném království v roce 1600 a od té doby je pro gamblery stálicí.

Koňské dostihy se konají na všech kontinentech a dokonce se konají i v některé země kde je hazard zakázán. Jak to může být pravda? Některé jurisdikce považují sázení na dostih za parimutuel sázku, což znamená, že hráči sázejí na umístění tří nejlepších koní.

Sázení na dostihy je dnes stále jedním z nejoblíbenějších způsobů sázení na sport. Sázet na dostihové události jako Trojkoruny nebo Kentucky Derby jsou nejlepší příležitostí pro nové i pro zkušené sázkaře. Koňské dostihy nebyly nikdy tak dostupné než se zvýšeným využíváním online sázkových kanceláří.

Virtuální koňské dostihy pořádají online sázkové kanceláře, skládající se z pole počítačem generovaných a řízených koní. Zatímco hráči nyní mohou vsadit z mobilního telefonu nebo počítače, dostihy jsou vždy sportem, který si nejlépe vychutnáte osobně.

Co je sázení na koňské dostihy?
Jak sázet na dostihy

Jak sázet na dostihy

Sázení na dostihy může být tak přímočaré nebo složité, jak si hráč vybere. Nejjednodušší sázka se nazývá přímá sázka a je to, když hráč vybere vítěze závodu. Intenzivní sázení na dostihy přichází, když hráč začne sázet na exotické sázky, jako je sázka trifecta. To je, když hráč vybere tři nejlepší koně v pořadí, ve kterém skončí.

K dispozici je také sázka exclusivea, kde hráč vybere dva nejlepší koně v pořadí, v jakém skončí. Kromě toho existuje sázka superfecta, kde hráč vybere čtyři nejlepší koně v pořadí. Vzhledem k tomu, jak náročné a vzácné je pro sázkaře trefit tyto exotické sázky, jsou výplaty mnohem vyšší než přímé sázky.

Online sázení výrazně posílilo odvětví sázení na dostihy. Rozšířil se do mnoha částí světa a stal se tak trochu vstupním bodem pro sportovní sázkaře. Kromě toho sloupce s tipy na sportovní sázení pro koňské dostihy lákají úžasné čtenáře.

Aby mohl hráč vsadit, stačí najít online sázková stránka která na svém trhu nabízí koňské dostihy. Poté si hráči mohou otevřít a načíst sázkový účet a okamžitě začít sázet.

Zde je rozpis sázení:

  1. Zaregistrujte se na sázkařské stránce, která nabízí sázení na dostihy, a proveďte vklad.
  2. Vyberte dostihovou událost, na kterou si chcete vsadit.
  3. Vyberte si dostih, na který chcete vsadit.
  4. Vyberte výši vkladu.
  5. Vsaďte si.

Sázení na dostihy je pro sázející skvělý způsob, jak se zapojit do sportovní ligy. Koňské dostihy jsou rychlé, s mnoha možnostmi sázek. Sázející mohou vsadit na vítězné koně, nejrychlejší běžecké časy a mnoho dalšího.

Jak sázet na dostihy
Výpočet sázkových kurzů na koňské dostihy

Výpočet sázkových kurzů na koňské dostihy

Zde je jednoduchý rozpis: Kurzy pro sázení jsou pravděpodobnost, že se nějaká událost stane. Pokud je pravděpodobné, že k něčemu dojde (např. oblíbený kůň vyhraje), má nižší kurz a sázkařům přináší mizivé výnosy. Šance jsou určeny mnoha faktory, jako je forma koně, nové podpisy, zranění a další.

Kurzy obecně odhadují a poskytují sázkové kanceláře. Sázející dokončují své volby pouze na základě vyšetření nebo vytříbené intuice. Kurzy na určitý zápas se mohou během týdne nebo jednotky změnit.

Online sázení na koňské dostihy je jedinečné, pokud jde o zveřejněné kurzy. Na rozdíl od případů, kdy bookmakeři poskytují bodový rozptyl amerického fotbalu a basketbalu, sázky na dostihy se většinou zaměřují na vítěze dostihů.

Výpočet sázkových kurzů na koňské dostihy
Spočítejte si kurzy koňských sázek jako profík

Spočítejte si kurzy koňských sázek jako profík

Kurzy jsou poskytovány před začátkem závodu a jsou obvykle prezentovány jako zlomek; čím vyšší je kurz, tím větší je výplata. Například zveřejněný kurz na vítězství koně A v dostihu je ½ a sázkař vsadí 10,00 $. Řekněme, že kůň A vyhraje závod; poté sázející obdrží výplatu 15 USD.

Tyto pravděpodobnosti jsou zveřejněny před závodem a před startem závodu se často výrazně nemění. Aspekty, které ovlivňují zveřejněné kurzy koňských dostihů jsou typicky ústní a drby týkající se určitého koně.

Mezi další prvky patří deštivé klima na venkovní dráze. Zatímco někteří koně zvládají kluzké stopy, jiní ne. Typ stopy může také zohledňovat pravděpodobnost určitého koně. Tyto kurzy se však většinou v den závodu nemění!

Pokud je pravděpodobné, že tým vyhraje, ale pak se jeho hvězdný hráč během tréninku zraní, jeho šance se upraví. Ti, kteří chtějí vsadit, tak učiní po sdílení nových kurzů. Ti, kteří dříve vsadili, si sázky ponechávají.

Kurzy se mohou mezi sázkovými weby lišit, takže sázející si musí udělat průzkum. Rozdíl je však zřídka významný, pokud hráč nesází jmění.

Spočítejte si kurzy koňských sázek jako profík
Faktory pro kurzy v koňských dostizích

Faktory pro kurzy v koňských dostizích

Existuje mnoho faktorů, které ovlivňují pravděpodobnost koňských dostihů. Sázející musí vzít v úvahu minulou výkonnost jednotlivých koní. Fanoušci sázení na koňské dostihy se mohou podívat na statistiky online, aby zjistili, zda jim jejich preferovaný kůň může přinést velké peníze. Měl kůň v poslední době sérii porážek? Jak se jeden kůň vyrovná své konkurenci? Jak si vedou zvláště v poslední době?

Je také třeba zvážit délku okruhu. Pokud jde o sázení na koně, měli by fanoušci také poznamenat, že koňské dostihy se obvykle konají na tratích dlouhých několik kilometrů. To může ovlivnit, jak může kůň dostih obstát, což znamená, zda se zastaví a půjde si pro vítězství na konci, nebo se pokusí držet první místo od začátku. Plány tedy může ovlivnit mnoho faktorů.

Závody zvířat, konkrétně koně a dostihy chrtů, není jen o síle a přesnosti zvířete. Například trenér koní také hraje důležitou roli v kurzech závodu. Koně trénovaní zkušenými trenéry mají vždy větší šanci na výhru. Kromě toho musí sázející zvážit také rodinnou linii koně a to, jak to může ovlivnit jeho výkon.

Faktory pro kurzy v koňských dostizích
Další faktory sázení na koně, na které si dát pozor

Další faktory sázení na koně, na které si dát pozor

Věk a kondice soutěžícího koně také ovlivňují šance, stejně jako to dělají lidé. Například přidání nových koní do sestavy, kteří jsou mladí a v nejlepších letech, často stlačí favority v pořadí klování.

Pozitivní na koních v dostizích je, že nepotřebují příliš dlouhé přestávky mezi dostihy, což jim umožňuje zúčastnit se více. To znamená, že sázkaři mohou nastavit více sázek na konkrétní koně a přitom mají konzistentní formu.

Pokud se sázkař chce dostat trochu hlouběji, musí se podívat do formy koně. Některé z nástrojů používaných pro výběr předpovědí koňských dostihů zahrnují virtuální prediktor, formulář běžce a ukazatele, které lze studovat, abyste umístili správné kurzy.

Analýza běžecké formy je zásadní a zvláštní pozornost by měla být věnována časům, které koně dosahují na podobné vzdálenosti. Důraz by měl být kladen i na jejich konečné umístění v analyzovaných závodech.

Vzhledem k tomu, jak rychle tyto závody probíhají od začátku do konce, nejsou ve hře k dispozici žádné sázky. To znamená, že sázení na absolutního vítěze je obvykle metodou sázení, které se většina hráčů bude držet. Sázející si ale také mohou vsadit, jak dlouho si myslí, že dostih potrvá, na jaké pozici se konkrétní kůň umístí a zda některý z koní může zakopnout.

Hlavní ze všech informací je stránka s výsledky koní dne. To sázkařům sděluje, jak se koním v daný den daří, a umožňuje hráčům činit nejaktuálnější možnosti sázení. Je to také důležitá informace o tom, kde jsou horké pasti konkrétní dráhy, což naznačuje, kde může být kůň tažen. To umožňuje zúžit pole a vybrat vítěze snadněji.

Další faktory sázení na koně, na které si dát pozor
Nesázejte na Hype

Nesázejte na Hype

Protože jsou dostihy horce oblíbeným sázkařským sportem, je pro sázkaře snadné sázet na jiného lepšího v domnění, že pokud na tento sport sází, musí znát detaily. Není tomu však vždy tak.

Je důležité, aby sázkaři získali vlastní znalosti o hře a aktuálním zápase a neřídili se tím, co může dav spekulovat. Jen proto, že publikum může povzbuzovat jedno jméno, neznamená, že to je ten, kdo zápas vyhraje.

Klíčové věci

  • S vědomím, že absolutní vítěz je jedním z jediných stylů sázení, proveďte průzkum
  • Nesázejte na smolařku; držet se šampionů
  • Pokud se závod koná venku, zvažte, jakou roli může hrát počasí pro výkon koně
Nesázejte na Hype