Recenze bookmakera William Hill

Age Limit
William Hill
William Hill is not available in your country. Please try:
Způsoby vkladu
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

William Hill

Proč hrát ve William Hills?

William Hills je dnes jednou z nejznámějších hazardních společností. Mají kombinaci fyzických umístění a rozsáhlé online přítomnosti, což klientům umožňuje využívat jejich služby, jak uzná za vhodné. Tato dynamika je patrná na webu, kde si konzervativní, ale uživatelsky přívětivý design webu zachovává svůj klasický smysl pro styl. To je dodatek k mnoha vynikajícím promo akcím, které dokazují, že své moderní konkurenty a standardy berou vážně.

Vytratil se ale lesk William Hills časem? Nebo i nadále dostávají nejvíce sázek? Chcete-li to zjistit, pokračujte ve čtení naší recenze.

William Hills, někdy známý jako „Home of Betting“, je jednou z nejstarších značek herního průmyslu. Poskytuje několik funkcí sázení, tisíce živých událostí každý měsíc a denně širokou škálu alternativ sportovního sázení, to vše s konkurenčními kurzy.

Světově proslulá značka William Hills je na webových stránkách účinně zastoupena. Někteří mohou namítat, že tento design je příliš konzervativní, zejména s převážně bílým barevným schématem webu. Nicméně, protože William Hills má téměř 90 let, věříme, že klasický styl se k této estetice skvěle hodí.

O

S historií sahající až do roku 1934 byl William Hills svědkem významné expanze v herním průmyslu. Kromě jejich dlouhověkosti je neuvěřitelné, jak se celou tu dobu udrželi v první linii.

William Hills a rozmach moderního sportu jsou nerozlučně spjaty. Jak se soutěžní sporty v poválečném období staly populárnějšími, tak se staly populární dostupnost sportovních sázkových zařízení. O nic víc než sázkové kanceláře William Hills, které se nyní staly běžnou součástí klíčových míst ve Spojeném království.

Po celá desetiletí, kdykoli se koná sportovní událost, můžete očekávat, že místní obchod William Hills bude plný. Tato tradice žije i v dnešním internetovém klimatu, přičemž William Hills Sports nabízí nejlepší možnosti online sportovního sázení.

Maloobchodní a online sázkové kanceláře William Hills ve Spojených státech byly přejmenovány na Caesars po akvizici William Hills společností Caesars za 3,7 miliardy dolarů 22. dubna 2021. Kromě změny názvu by měl produkt zůstat v podstatě beze změny.

Celkově je William Hills skvělá sázkařská stránka, která ponechává jen malý prostor pro kritiku. Zaškrtává všechna políčka s množstvím profesionálně vyvinutých funkcí, které osloví začínající i zkušené hráče. 

Neudělujeme William Hills plný počet bodů kvůli několika drobným chybám tu a tam; výhody společnosti však tyto drobné nedostatky daleko převažují. Bez váhání doporučujeme William Hills každému, kdo uvažuje o zahájení své sázkové cesty – nebo jednoduše o vyzkoušení jiné sázkové kanceláře.

Hry

Jak jistě víte, William Hills nabízí opravdu velkolepou řadu sportovní sázení možnosti. Pokud vás napadne nějaký sport, najdete ho zde. K dispozici je cyklistika, stolní tenis, kulečník, automobilové závody, lední hokej, koňské dostihy, chrti, fotbal a rugby. 

Navíc se k nim připojují e-sporty a dokonce i nesportovní alternativy sázení, jako je politika a sázky na výsledky televizních pořadů. A rozmanitost obsahu je rozsáhlá, s úžasným počtem dostupných lig. To znamená, že můžete sázet na své oblíbené sporty kdekoli, ať už je to La Liga nebo NFL.

Zobrazit všechny hry, které můžete hrát u William Hill

Výběry

Obdržet své výhry je téměř stejně vzrušující jako vidět svůj oblíbený tým nebo hráče vyhrát šampionát. Nyní, když jste vsadili správný poměr, přijali bonusové riziko a vybudovali si zdravý zůstatek na účtu, je čas vyplatit své zisky. Mnoho nových hráčů má obavy z výběru hotovosti z William Hillss, jakmile to bude možné.

Proces výběru je srovnatelný s procesem vkladu. Pojďme si tedy projít, co musíte splnit.

Mějte na paměti, že postup odstoupení od smlouvy může trvat déle. Může to trvat od jednoho dne do sedmi pracovních dnů. Stejnou platební metodu musíte použít také při vkládání a výběru peněz.

Podpěra, Podpora

William Hills je bezkonkurenční služby zákazníkům a pokyny k používání stránky; možnosti jeho podpory jsou vynikající.

Tato pomoc je nabízena v různých jazycích (ideální pro nadnárodní provozovatele online hazardních her). Na help desk se můžete obrátit prostřednictvím telefonu, živého chatu, e-mailu a dokonce i kanálů sociálních médií, jako je Twitter. A veškerá tato pomoc je k dispozici 24 hodin denně, sedm dní v týdnu, včetně svátků.

Tato stránka navíc obsahuje rozsáhlou oblast FAQ, takže možná ani nebudete muset někoho volat o pomoc při používání služby. Pokud s online sázením začínáte, hned po přihlášení stojí za to si přečíst sekci FAQ týkající se finančních otázek týkajících se předpisů pro sportovní hazardní hry.

Bonusy

Stejně jako u mnoha sázkařských webů, když se zaregistrujete u William Hills, můžete očekávat hojnost zaváděcí bonusy a nabídky.

William Hills je známý pro svůj velký výběr nabídek a bezplatných sázek. Při procházení webu jsme objevili stránku věnovanou dostupným promo akcím.

Nemůžeme pokrýt všechny, proto jsme vybrali několik speciálů, které jsou podle nás typické pro to, co je nabízeno. Mějte však na paměti, že propagace mohou být časově závislé a často se mění. V důsledku toho pro vás nemusí být propagace, které zde uvádíme, přístupné v závislosti na tom, kdy stránky používáte. 

Také mějte na paměti, že ne všechny podmínky jsou podrobně popsány zde, ale lze je v plném rozsahu zobrazit na webových stránkách.

Účet

Před použitím webu William Hills si sázkaři musí nejprve zaregistrovat účet. Jak se přihlásit je jedním z nejčastěji požadovaných témat potenciálními klienty William Hills.

Toto je počáteční fáze každé webové stránky, která nabízí sportovní sázení. Technika je přímočará a skládá se z několika fází, které musí sázkaři dokončit.

Většina hráčů může mít také další problémy nebo otázky týkající se jejich účtů. Často je příčinou největšího znepokojení mezi hazardními hráči. Způsoby registrace účtu a další otázky související s účtem jsou uvedeny zde. Každá je přímočará a její dokončení zabere jen pár minut.

Jazyky

Před konečným výběrem je důležité zvážit výhody a nevýhody používání online kasina, které je kompatibilní s jazyk, který znáte.

Existují případy, kdy Překladač Google není přesný. Je možné, že vaše nedostatečné znalosti nebo porozumění vám budou bránit v pochopení podmínek, splnění sázkových kritérií nebo v kontaktu s péčí o zákazníky. V důsledku toho je nutné hrát v online kasinu, které nabízí hry v jazyce, který vám nejvíce vyhovuje.

Protože William Hills je k dispozici ve více než 20 různých zemích, společnost upravila své webové stránky tak, aby tyto jazyky podporovaly. Sázející z celého světa mohou soutěžit na rovných hracích plochách, protože webová stránka je dostupná v tak široké škále jazyků.

Mobilní, Pohybliví

The William Hills Sports Aplikace pro mobilní sázení je jednou z nejrychlejších, nejúplnějších a funkcemi nabitých dostupných aplikací, což lze očekávat od jedné z velkých online sázkových kanceláří.

Aplikaci si mohou stáhnout uživatelé Android a iPhone s operačním systémem 5.0 nebo vyšším. Aplikaci však mohou používat pouze uživatelé iPhone s iOS 9.0 nebo vyšším.

Během našeho hodnocení jsme navíc zjistili, že aplikace je konzistentní na obou platformách (Android a iOS). Kromě toho je přechod z nativního mobilního webu William Hills celkem bezproblémový.

Nejnavštěvovanější stránky, jako jsou koňské dostihy, fotbal, americký fotbal, ruleta, blackjack a živé kasino, jsou všechny snadno dostupné prostřednictvím rychlých odkazů na domovské obrazovce.

Získáte přístup k interní rozhlasové stanici William Hills, která vám umožní získat odborný názor, náhled a analýzu událostí dne. Toto je služba, která je exkluzivní pro William Hills.

Předčasnou platbu můžete provést, zatímco akce stále probíhá, pokud využijete funkce Vyplacení a Částečné vyplacení, které vám zpřístupňuje aplikace William Hills.

Země

Díky svému jasnému designu a dlouhodobému dědictví přitahuje William Hills sázkaře ze všech prostředí, od začátečníků po zkušené profesionály.

Většina míst má přístup ke službám sportovního sázení William Hills. Některá místa však nemusí mít z různých důvodů přístup na web. William Hills přísně dodržuje tato nařízení pro klienty a společnost.

Sestavili jsme seznam zemí, kde je sportovní sázení nezákonné nebo povolené ve William Hills.

Bezpečnostní

Vzhledem k tomu, že William Hills je tak známá webová stránka, nemělo by být překvapivé zjistit, že využívá nejmodernější bezpečnostní opatření.

  • Gibraltar Gambling Commission je regulační orgán William Hills a United Kingdom Gambling Commission je organizace, která vydala společnosti licenci. To znamená, že herní software William Hills podléhá svévolnému testování a společnost je povinna dodržovat všechny etické požadavky stanovené těmito úřady.
  • William Hills je navíc členem Independent Betting Adjudication Service (IBAS), což znamená, že její klienti mají přístup ke službě řešení sporů IBAS, pokud nesouhlasí se společností.
  • Provozování stovek tradičních kamenných sázkových kanceláří William Hills ve Spojeném království a Irsku je dalším faktorem, který přispívá k pověsti společnosti z hlediska spolehlivosti a spokojenosti zákazníků.
  • Informace na webu William Hills jsou pro maximální bezpečnost šifrovány 128bitovou technologií SSL.
  • Kromě toho William Hills využívá pro zpracování finančních transakcí uznávané přední online transakční společnosti, což přidává další stupeň ochrany online finančním transakcím zákazníků.

Tipy A Triky

Přestože sázení na sport může být zábavné, s využitím William Hills je zážitek mnohem příjemnější, bezpečnější a přínosnější. Tyto tipy a triky mohou sázkařům pomoci vytěžit ze svých zkušeností maximum.

Faq

Zákazníci William Hills často kladou tyto otázky před, během a po uzavření sázky.

Odpovědné Hraní

Profesionální hráči existují, ale jsou extrémně vzácní. Pro mnoho lidí by to nemělo být považováno za zdroj příjmu. Nesázejte více, než si můžete dovolit prohrát. Vyhněte se hazardu s hotovostí, na kterou se spoléháte při placení nájemného a dalších náležitostí, jako jsou účty a jídlo.

Závislost na hazardních hrách je často výsledkem potřeby lidí vyhrávat. Když prohrají, může je to povzbudit k ještě větší zoufalosti získat své peníze zpět, což vede k ještě většímu hazardu. To se může snadno vymknout kontrole a způsobit mnoho bolesti a utrpení.

Abyste neudělali stejnou chybu, musíte nejprve přijmout porážku. Stále si můžete užívat hazardních her, i když prohrajete, pokud jste na prohry připraveni a jste ochotni utrácet peníze za zábavu. Když si myslíte, že prohrajete, je mnohem příjemnější vyhrát.

Vklady

Alternativy sázek na vklad, které poskytuje William Hills, se mohou stát od státu výrazně lišit, ale stále zahrnují obecně přijatelné možnosti. Pokud jde o výběry, vaše možnosti jsou omezené. Pokud je to možné, použití stejné metody pro výběr, jakou jste použili pro vklad, povede k nejhladší a nejjednodušší transakci.

Většina hlavních kreditních a debetních karet, elektronické peněženky, internetové bankovnictví, hotovostní poukázky, předplacené karty a dokonce i hotovostní převody prostřednictvím bankovních vkladů – to vše jsou akceptované platební metody William Hills. V následujících tabulkách najdete informace o tom, jak provádět vklady a vybírat peníze.

Partnerský Program

Jeden z nejkomplexnějších affiliate programů, William Hills Affiliates Program, umožňuje uživatelům inzerovat deset různých značek. Poskytují jednu pokerovou hernu, jednu online sázkovou kancelář, dvě bingo herny a šest různých online kasin. 

Se všemi těmito značkami budete mít spoustu možností pro váš provoz. Přesto, protože nepovolují hráče ze Spojených států, budou tyto značky užitečné pouze pro hráče mimo Spojené státy.

Total score9.0
Klady
+ Historická sázková kancelář
+ Neomezené výběry

Stručná fakta o kasinu

Year foundedYear founded: 1998
BonusyBonusy (5)
Bonus za dobití konta
Dorovnávací bonus
High-roller bonus
Uvítací bonusVkladový bonus
HryHry (35)
All Bets Blackjack
Baccarat
BaseballBasketbal
Bingo
Blackjack
BoxE-sporty
First Person Baccarat
Fotbal
French Roulette Gold
GolfHandballIce HockeyKriket
Live Macau Squeeze Baccarat William Hill
Live Texas Holdem Bonus
Macau Squeeze Baccarat
Motorsports
Pai Gow
Poker
PolitikaRugby
Ruleta
Sic Bo
Snooker
Soiree Blackjack
Sportovní sázky
Sporty
Sázení na fotbal
UFC
Video Poker
Volleyball
Výherní automaty
Šipky
JazykyJazyky (7)
angličtina
francouzština
italština
japonština
němčina
polština
švédština
MěnyMěny (11)
amerických dolarů
australských dolarů
britských liber
dánských korun
eur
hongkongských dolarů
japonských jenů
kanadských dolarů
singapurských dolarů
švédských korun
švýcarských franků
SoftwareSoftware (14)
Blueprint Gaming
GTS
Genesis Gaming
IGT (WagerWorks)
Jadestone
Microgaming
NetEnt
Nyx Interactive
Play'n GO
Push Gaming
Quickspin
Relax Gaming
Skillzzgaming
Thunderkick
ZeměZemě (7)
Irsko
Japonsko
Kanada
Německo
Spojené království
Švédsko
Švýcarsko
Způsoby výběruZpůsoby výběru (9)
Bankovní převod
Cheque
ClickandBuy
Neteller
PayPal
Skrill
Visa
William Hill cash direct
instaDebit