Bezpečné platební metody pro sázení

Při online sázení je výběr správné sázkové kanceláře a průzkum kurzů zásadní. Ještě důležitější je ale výběr vhodné platební metody. Spolehlivé platební metody umožňují sázejícím rychle, snadno a bezpečně vybírat a vkládat finanční prostředky.

Naštěstí je většina legálních sázkových kanceláří zaplavena různými bankovními metodami, ze kterých si můžete vybrat. Nicméně, obrovské množství alternativ může být pro zelené ruce ohromující. Podívejte se tedy na naše hodnocené platební metody pro sázení níže a najděte tu, která vám nejlépe vyhovuje.

Visa

Visa je již dlouho jednou z nejlepších možností, pokud jde o platební služby kdekoli na světě. Pomáhají milionům klientů zpracovat miliardy transakcí každý rok, protože téměř všechny webové stránky přijímají Visa jako platební metodu – včetně sázkových webů.

Zobrazit více
MasterCard

Mastercard byla vždy oblíbenou volbou, pokud jde o financování sázkových účtů. Většina sázkových webů nabízí více možností vkladu, ale debetní a kreditní karty jsou vždy nejoblíbenější a nejčastěji přijímané – jako Mastercard. Některé finanční instituce stále nesprávně drží nebo zakazují transakce, takže při používání karty Mastercard je vždy dobré mít pro případ zálohování.

Zobrazit více
PayPal

Paypal, který existuje již více než 20 let, je jednou z – ne-li nejoblíbenější platební metodou pro lidi na celém světě. Tento elektronický finanční systém je jednoduché a snadno použitelné řešení pro každého, kdo chce bezpečný a bezpečný způsob vkládání, výběru a převodu peněz online. PayPal dnes používá více než 30 milionů obchodníků a mnoho z nich jsou sázkové stránky. Tato možnost platby se snadno používá, je bezpečná a většina kasin a webů pro online sportovní sázení nabízí PayPal jako způsob vkladu a výběru.

Zobrazit více
Paysafe Card

Paysafecard byla vždy spojována s online sázením a je tomu tak dodnes. Sázející, kteří někdy uzavřeli online sázku, se již pravděpodobně setkali s Paysafecard nebo ji jednou použili. Všichni sázející, bez ohledu na odbornost nebo herní preference, se těšili z anonymity, kterou jim předplacené poukázky poskytují.

Zobrazit více
Apple Pay

Apple Pay je oblíbená digitální peněženka a mobilní platební služba nabízená společností Apple Inc. Tato platební metoda je dostupná pouze na zařízeních vyrobených a prodávaných společností Apple Inc., jako jsou iPhone, iPad, Apple Watch a notebooky Mac. Funguje také pouze v prohlížeči Safari. Navzdory těmto omezením používání je Apple Pay stále oblíbenou platební metodou, zejména mezi sázkaři.

Zobrazit více
Neteller

Neteller je platební metoda, která je velmi populární po celém světě. Tato platební metoda je vysoce důvěryhodná mezi obchodníky i sázkaři a je kompatibilní s většinou sázkařských webů po celém světě. Neteller je velmi populární mezi online kasiny a weby pro sportovní sázení jako bezpečný způsob vkladu a mnoho hráčů využívá tuto službu k vkládání a výběru svých peněz.

Zobrazit více
Skrill

Skrill je platební metoda, která je velmi oblíbená mezi sázkaři i sázkařskými weby. Skrill byl založen v roce 2001 a od té doby si získal na popularitě. Dnes mnoho online sázkových webů přijímá Skrill, protože je to jedno z nejlepších platebních řešení pro sázení. Při výběru stránky, na kterou chcete sázet, je důležité, aby si sázející vybrali sázkovou kancelář, která akceptuje jejich preferovanou platební možnost.

Zobrazit více
Credit Cards

Úvěrové společnosti používají robustní bezpečnostní protokoly pro převody směřované na online sázkové stránky. Osobní údaje a bankovní údaje jsou šifrovány pomocí vysoce kvalitního protokolu SSL, takže k nim nemá přístup žádná třetí strana ani hacker. Většina úvěrových společností vydává karty online, i když zákazníci mohou žádosti podávat osobně. Karta by měla být hotová za několik dní.

Zobrazit více

American Express

Možnosti platby dostupné sázejícím v 2024
2023-11-17

Možnosti platby dostupné sázejícím v 2024

V minulosti se online bankovnictví setkalo s velkou skepsí kvůli případům krádeže dat, podvodů a hackování v online prostoru. S výrazným pokrokem v řešení převodu peněz se však online bankovnictví stalo snadným, rychlým a spolehlivým způsobem převodu finančních prostředků. Od 2024 se objevila jako preferovaný způsob platby v mnoha odvětvích, zejména ve sportovním sázení. Online platební metody významně přispěly k růstu těchto odvětví.

Top 3 uvítací bonusy pro sportovní sázení pro platby Visa/Mastercard
2023-08-02

Top 3 uvítací bonusy pro sportovní sázení pro platby Visa/Mastercard

Při hledání sázkové kanceláře, do které se zapojíte, je důležité zvážit možnosti platby a dostupné uvítací nabídky. Naštěstí většina sázkových kanceláří nabízí platby debetními/kreditními kartami prostřednictvím Mastercard nebo Visa. Ještě lepší je, že po vložení finančních prostředků a v některých případech po provedení své první skutečné peněžní sázky získáte bonus ze sázkové kanceláře.

William Hill zakazuje kreditní karty v Irsku
2022-06-01

William Hill zakazuje kreditní karty v Irsku

V Irsku není používání kreditních karet při hazardních hrách přesně zakázáno, ale neustále se od něj odrazuje. Několik vyšetřování však ukázalo, jak několik online sázkových kanceláří nadále podporuje sázky na kreditní karty prostřednictvím svých aplikací. Někteří z těch, o kterých se říká, že se vyhýbají sázkám na kreditní karty, tak mohou učinit prostřednictvím aplikací, jako je Revolut a Apple Pay.

Lukas Müller
ExpertLukas MüllerExpert
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Jaké jsou nejbezpečnější platební metody sázení?

Jaké jsou nejbezpečnější platební metody sázení?

Mezi nejoblíbenější metody patří kreditní/debetní karty, bankovní převody a možnosti elektronické peněženky, jako je PayPal Skrill, Neteller atd. Některé sázkové kanceláře dokonce umožňují sázejícím financovat a vybírat platby prostřednictvím kryptoměny jako bitcoin, litecoin, dogecoin a další.

Ale před výběrem metod vkladu sázkových kanceláří je důležité zajistit, aby byly chráněny bezpečnostním zámkem, zejména v případě elektronických peněženek. V tomto případě by metoda online bankovnictví měla být šifrována SSL, aby byla zajištěna nepřetržitá ochrana důležitých finančních dat.

Bezpečná platební metoda online sázení by také měla mít licenci od renomované finanční instituce. Další část pojednává o tomto konceptu více.

Jaké jsou nejbezpečnější platební metody sázení?
Jak si vybrat bankovní metodu pro sázení

Jak si vybrat bankovní metodu pro sázení

Vzhledem k tomu, že online sázení zahrnuje skutečné peníze, je nezbytné zajistit, aby platební metoda zaškrtla všechna políčka, abyste si mohli vychutnat hladký bankovní zážitek. Níže uvádíme několik nápadů, které je třeba pamatovat při výběru způsobu online sázení:

Bezpečnost a zabezpečení: Spolehlivá platební metoda musí mít licenci od právní finanční instituce, aby ji mohla zvážit. Například PayPal a Skrill mají licence od ministerstva finančních služeb státu New York. Na druhé straně FCA (Financial Conduct Authority) reguluje společnost Neteller. Transakce tedy provádějte pouze s licencovanými a SSL šifrovanými platebními službami.

Trvání transakce: Dnes jsou vklady u nejlepších online sázkových kanceláří téměř okamžité. Při vyplácení peněz však může být vše jinak. Dobrým příkladem jsou kreditní/debetní karty, které umožňují okamžité vklady, ale výběry mohou trvat až 5 pracovních dnů. Zpracování plateb může také chvíli trvat bankovní převody. Vyberte si proto nejrychlejší bankovní metodu, abyste se vyhnuli frustracím a zpožděním.

Transakční poplatek: Zde je další oblast, kde bankovní převody a debetní/kreditní karty zaostávají za elektronickými peněženkami. Metody online bankovnictví často vyžadují malou provizi za usnadnění převodů, na rozdíl od bankovních převodů, které účtují nemalé poplatky. Většina elektronických peněženek si například nebude účtovat nic za vklad peněz na účet sázkové kanceláře. Pamatujte však, že náklady se liší v závislosti na bankovní metodě.

Platební bonusy: Většina sázkových kanceláří nabízí bonusy tyto dny. Ještě lepší je, že sázkaři mohou získat odměnu od bookmakera za vklad pomocí specifických metod. Je proto moudré navštívit stránku vkladu a zjistit, co je v nabídce. Nevybírejte však metodu, která vydělává bonus za vklad a zároveň účtuje nemalé transakční poplatky.

Podpěra, podpora: Někdy může sportovní bookmaker úspěšně zpracovat výhry, ale uvízne někde v systému platební metody. Může to být způsobeno neúplným ověřením ID nebo jinými technickými problémy. Ale s pohotovým týmem podpory jsou tyto problémy vyřešeny rychle. Podpora by měla být dostupná prostřednictvím živého chatu, i když e-mailová a telefonická podpora bude stačit.

Dostupnost: Nakonec je důležité před vložením peněz zjistit, zda je platební metoda ve vaší zemi legálně dostupná. Chcete-li to vědět, navštivte stránku smluvních podmínek platební metody, kde najdete všechny způsobilé země. Pamatujte, že některé umožňují pouze vklady v některých zemích.

Jak si vybrat bankovní metodu pro sázení
Jak provést vklad

Jak provést vklad

Vložení peněz do sázkové kanceláře se může začátečníkovi zdát jednoduché. Možnosti jako Neteller, PayPal, Paysafecard, Skrill a kryptoměny jsou u většiny bookmakerů samozřejmostí.

Někdy však mohou být vklady odmítnuty. Ještě horší je, že většina nových hráčů jednoduše neví, jak převádět prostředky na své sázkařské účty. Ale nezoufejte, protože se správným průvodcem je vše docela jednoduché. Následuj tyto kroky:

Vytvořte si účet sportovní sázkové kanceláře vyplněním poskytnutého elektronického formuláře. Požadované informace mohou zahrnovat jméno, adresu, telefonní číslo, e-mail a další. Nezapomeňte neposkytovat falešné údaje, protože to může být během výběrů nákladné.

Po úspěšném otevření účtu mohou některé sázkové kanceláře vyžadovat, aby si jej sázející aktivovali zadáním kódu. Kód je obvykle zaslán na uvedený e-mail nebo telefonní číslo.

Po úspěšném založení účtu navštivte platební stránku sázkové kanceláře, zvolte bezpečnou platební metodu a propojte bankovní účet. Nyní proveďte zálohu. Ve většině případů bude uvítací bonus okamžitě připsán na sázkařský účet spolu s vloženými penězi.

Může sázková kancelář odmítnout kreditní kartu? Ano, i když to není tak úplně chyba hráče nebo bookmakera. V některých zemích jsou hazardní hry s kreditními kartami nezákonné.

Dobrým příkladem je Spojené království, kde UKGC loni zakázalo hazardní hry s kreditními kartami. Zatímco důvody, proč tak činí, jsou nejasné, většina licencovaných bookmakerů nemá jinou možnost, než vyhovět. Co ale nevědí je, že bankovnictví pomocí elektronických peněženek je ještě mnohem rychlejší.

Jak provést vklad
Jak hrát online s PayPal

Jak hrát online s PayPal

Pokud jde o nejlepší platební možnosti online sázení, jen málokdo se může rovnat PayPalu, pokud jde o popularitu. To je Protože online sázení s PayPal umožňuje okamžité vklady a výběryv závislosti na provozovateli sázkové kanceláře.

PayPal je také pravděpodobně nejbezpečnější metodou online bankovnictví. Společnost používá velmi důležité šifrování SSL (Secure Socket Layer) k ochraně uživatelských informací a finančních prostředků před online podvodníky. Není ani divu, že PayPal spolupracuje pouze se spolehlivými online sázkovými kancelářemi.

To znamená, že nejjednodušší způsob, jak financovat účet sportovních sázek přes PayPal, je použít stávající zůstatek. Pokud však žádný není, pokračujte v financování účtu kliknutím na Peněženka > Převést peníze a poté přidejte peníze do svého zůstatku na PayPal prostřednictvím bankovního účtu.

Uživatelé mohou dokonce financovat svůj zůstatek na PayPal prostřednictvím jiného účtu PayPal. V každém případě se částka projeví okamžitě.

Pamatujte však, že PayPal účtuje poplatek 2,9 % za vklad peněz pomocí debetní/kreditní karty. Také online sázení přes PayPal není způsobilé ve většině států v USA. Navíc někteří bookmakeri vylučují vklady přes PayPal z bonusových akcí.

Nyní je to další pádný důvod, proč si před vložením čehokoli pozorně přečíst stránku podmínek uvítacího bonusu.

Jak hrát online s PayPal
Jak provést výběr

Jak provést výběr

Pokud jde o bezpečné výběry, všechny legální sázkové kanceláře fungují podobně.

Stručně řečeno to znamená, že všichni sázející musí před provedením svých prvních výběrů projít procesem KYC (Know Your Customer). Nebojte se však, protože tento proces je poměrně jednoduchý a rychlý.

Sázková kancelář si vyžádá důležité dokumenty, jako je státem vydaný průkaz totožnosti/pas s fotografií a nedávný účet za energie nebo kopie bankovního výpisu. V případě vyúčtování energií, na dokladu musí být jasně uvedeno jméno a adresa bydliště sázejícího.

Většina sázkových kanceláří si také vyžádá účet za energie ne starší než šest měsíců od požadovaného data. A další věc, někteří mohou naplánovat videochat, aby se ujistili, že sázkař je skutečným vlastníkem účtu.

Poté, co sázková stránka přijme dokumenty a ověří ID sázejícího, lze nyní výběry rychle zpracovat. Upozorňujeme však, že některé sázkové stránky mohou vyžadovat, aby sázkaři používali stejnou bankovní metodu pro vklady a výběry.

Také trvání transakce a poplatky se liší v závislosti na sázkové stránce a způsobu platby.

Jak provést výběr
Nejlepší bankovní možnosti pro online sázení

Nejlepší bankovní možnosti pro online sázení

Za předpokladu, že jste si právě otevřeli účet sázkové kanceláře a jste připraveni provést vklad. I když to zní docela jednoduše, výběr nejlepší platební metody může být překvapivým problémem. Naštěstí zde není nouze o bankovní metody nejlepší sázkové kanceláře v roce 2022.

Takže pokud jste v takové situaci, nebojte se, protože odborníci na BettingRanker vás pokryli. Tato stránka uvádí nejoblíbenější a nejspolehlivější bankovní metody pro všechny online sázkaře.

Před hodnocením a schválením na této stránce však odborníci tráví čas u každé bankovní metody online sázení. Také shromažďují co nejvíce informací o hráčských zkušenostech.

Tým se skládá z ostřílených sportovních hráčů, kteří přesně vědí, co hledat v platební metodě sázení. Neúnavně pracují na tom, aby vám poskytli nejkomplexnější recenze platebních možností sázení.

Nejlepší bankovní možnosti pro online sázení
Jak kontrolujeme platební možnosti

Jak kontrolujeme platební možnosti

Aniž byste ztráceli mnoho času, níže jsou některá zaškrtávací políčka, která musí platební metoda zaškrtnout, než bude zvážena ke kontrole na BettingRanker:

  • Přístupnost: Všechny bankovní možnosti uvedené na této stránce jsou dostupné ve většině jurisdikcí pro sportovní sázení. Zohledňují se také další technické detaily, jako je přijímaná měna a funkční jazyky.
  • Bezpečnostní: Bezpečnost peněz je pro každého seriózního sportovního sázkaře nanejvýš důležitá. Všechny zde recenzované bankovní metody jako takové mají certifikáty SSL (Secure Socket Layer) a licence od právních finančních úřadů.
  • Popularita mezi poskytovateli: Aby tým oddělil zrno od plev, snaží se ručně vybrat ty nejpoužívanější možnosti na většině webových stránek s online sázením. Jak již možná víte, nejoblíbenější bankovní možnosti jsou také nejbezpečnější a cenově dostupné.
  • Zákaznická podpora: Pokud se vyskytne problém, platební možnost musí být schopna jej co nejrychleji vyřešit. Proto tým vzal v úvahu faktory, jako je schopnost podpory reagovat, jazyk, mechanismy a spokojenost sázkaře.
  • Rychlost transakce: Všichni sázející jsou rádi, když jsou jejich výhry vyplaceny co nejdříve. Také vklady by se měly po připsání okamžitě projevit na účtu sázejícího. Z těchto důvodů tým kontroluje pouze nejrychlejší a nejspolehlivější platební možnosti. Není třeba používat bankovní metodu, jejíž výplata trvá déle než týden.
  • Transakční poplatek: Počítá se každý cent, který si bankovní metoda vezme z výběrů a vkladů hráčů. Ujistěte se tedy, že zvolená bankovní metoda zpracovává platby za dostupné sazby, jako je ta, která je zde uvedena.
  • Online recenze: Kromě vlastní hloubkové analýzy tým zvažuje také uživatelské recenze. Pouze prostřednictvím uživatelských recenzí mohou sázkaři poznat nejbezpečnější a nejefektivnější platební metody sázení.
Jak kontrolujeme platební možnosti
Zodpovědné hraní

Zodpovědné hraní

Hazardní hry mají být zábavné, a proto je nejdůležitější hrát zodpovědně. Ale udělat to se snadněji řekne, než udělá.

Většina sázkařů se často zaplete do zábavní stránky věcí, které zapomínají na své společenské povinnosti. Vyhněte se tomu tak, že si na sázení vyhradíte čas a peníze.

Bankroll na hazardní hry lze rozdělit na denní, týdenní nebo měsíční limity. Samozřejmě by to měly být peníze, o které můžete pohodlně přijít a bez kterých můžete žít. Stručně řečeno, nesázejte, pokud máte účty za dům, zdravotní pojištění a další životně důležité finanční závazky.

Kromě toho nepokračujte v hazardních hrách, i když vám bohové sázení nejsou nakloněni. Ve skutečnosti toto pravidlo protíná dobré i špatné dny. Chytří hráči vědí, že hazard je otázkou štěstí, bez ohledu na to, jaké hráčské dovednosti máte po ruce.

Aby se vyhnuli ztrátě celého bankrollu v jediné sázce, snížili tito hráči své ztráty po několika špatných výsledcích. Někteří také přestanou hrát poté, co naberou určité procento svého bankrollu. To je jediný způsob, jak vyhrát u bookmakera. Takže hrajte na jistotu a bavte se.

Zodpovědné hraní