Nejlepší bookmakeři přijímající Apple Pay

Apple Pay je oblíbená digitální peněženka a mobilní platební služba nabízená společností Apple Inc. Tato platební metoda je dostupná pouze na zařízeních vyrobených a prodávaných společností Apple Inc., jako jsou iPhone, iPad, Apple Watch a notebooky Mac. Funguje také pouze v prohlížeči Safari. Navzdory těmto omezením používání je Apple Pay stále oblíbenou platební metodou, zejména mezi sázkaři.

Služba Apple Pay se používá mezinárodně, což z ní dělá šikovnou možnost pro sázkaře online sportovního sázení, kteří preferují hazardní hry v mezinárodních online kasinech nebo hodně cestují. Uživatelé Apple Pay však musí pro použití této metody vkladu připojit své kreditní nebo debetní karty. Existuje také možnost financování peněženky Apple Pay pomocí Apple Cash.

Nejlepší bookmakeři přijímající Apple Pay
Jak provést vklad pomocí Apple PayJak provést výběr pomocí Apple PayMožnosti zákaznické podpory Apple Pay
Jak provést vklad pomocí Apple Pay

Jak provést vklad pomocí Apple Pay

Financování účtu online kasina pomocí Apple Pay je docela jednoduché. Proces má mnoho podobností s tím, který následoval při používání oblíbených možností platby elektronickou peněženkou, s hlavním rozdílem, že uživatelé potřebují zařízení Apple k autorizaci všech transakcí. Sázkaři musí potvrdit, že online kasino má Apple Pay jako jednu z nich uvedené možnosti platby před zahájením procesu vkladu.

Online hráč by se měl přihlásit k preferovanému účtu online kasina, aby mohl používat Apple Pay. Noví sázkaři bez aktivních online sázková kancelář účty si mohou vytvořit nový účet provedením příslušných kroků požadovaných vybraným kasinem.

Dále musí sázející přejít na stránku bankovnictví nebo pokladny a kliknout na seznam možností vkladu v sekci platby. Ze seznamu platebních metod by měli hráči potvrdit, zda sázková kancelář podporuje Apple Pay. Pokud je tato platební metoda k dispozici, hráč může pokračovat a vyplnit částku, kterou chce vložit, a provést tento vklad pomocí Apple Pay.

Pokud jsou všechny podrobnosti správné, přehrávač ověří transakci pomocí zařízení Apple pomocí hesla, Touch ID nebo Face ID.

Denní limity vkladů

Minimální částka, kterou mohou sázkaři vložit pomocí Apple Pay, je 1 $. Většina online sázkových kanceláří však obvykle nastavuje minimální výši vkladu na 5 USD. Apple Pay neomezuje maximální částku, kterou může sázkař vložit. Sázkaři však mají svobodu zvolit si preferovaný limit pro všechny transakce. Sázkaři mohou dokonce přizpůsobit limity pro konkrétní online kasina tak, aby to neovlivnilo používání služby pro jiné transakce, které s kasiny nesouvisejí.

Mobilní vklady

Prakticky všechna online kasina, která nabízejí Apple Pay jako platební možnost, umožňují sázejícím provádět vklady pomocí svých chytrých telefonů. Jediný háček je v tom, že mobilní vklady lze provádět pouze pomocí iPhone.

Jak provést vklad pomocí Apple Pay
Jak provést výběr pomocí Apple Pay

Jak provést výběr pomocí Apple Pay

Apple Pay aktuálně nepodporuje výběry ze sázkové kanceláře. To platí také pro hráče, kteří využili tuto platební možnost k načtení prostředků na své účty sázkové kanceláře. V důsledku toho jsou uživatelé nuceni hledat alternativní platební možnosti mezi těmi, které jsou uvedeny v kasinu. Bohužel to může být pro většinu sázkařů trochu nepohodlné. Rozsah výhod, které Apple Pay nabízí jako možnost vkladu do online kasina, však tento „nedostatek výběru“ obvykle vyrovnává.

Při výběru alternativní možnosti výběru by sázkaři měli zvážit několik faktorů, aby zajistili co nejlepší uživatelskou zkušenost. Příklady faktorů, které je třeba vzít v úvahu, jsou doby zpracování výběru, zabezpečení, mobilní služby, limity výběru, poplatky za výběr a pohodlí přístupu.

Bezpečnost a zabezpečení v Apple Pay

Apple Pay patří mezi nejbezpečnější a nejbezpečnější platební možnosti, které mohou sázkaři použít pro vkládání peněz na své účty v online kasinu. Je to kvůli mnoha pokročilým funkcím zabezpečení, které nabízí, z nichž některé jsou zvýrazněny níže.

Dvoufaktorová autentizace

Apple Pay přidává další vrstvu zabezpečení pomocí funkce dvoufaktorové autentizace. To znamená, že sázkaři musí schvalovat všechny transakce pomocí svých mobilních zařízení. Ověření transakcí lze provádět pouze prostřednictvím zařízení Apple, která jsou také známá jako jedny z nejbezpečnějších mobilních zařízení na trhu.

Tokenizace

Apple Pay používá ke zpracování všech transakcí metodu tokenizace. Tokenizace je spolehlivý bezpečnostní systém, kde je vytvořen unikátní jednorázový zašifrovaný kód, který se používá k autorizaci transakce. Uživatelé nemusí poskytovat své číslo účtu ani osobní údaje, což zajišťuje bezpečnost.

Zakázat funkci

Apple Pay také umožňuje uživatelům deaktivovat své účty prostřednictvím systému iCloud. To se může hodit vždy, když jsou uživatelé podezřelí ohledně stavu zabezpečení svých účtů, například když ztratí svá zařízení Apple.

Na co si dát pozor

I přes všechny bezpečnostní funkce mohou uživatelé Apple Pay stále čelit případným útokům hackerů. Úspěšné hackování je obvykle způsobeno zranitelnostmi vytvořenými uživateli, jako je používání nebezpečných připojení k internetu nebo napadení zařízení malwarem.

Jak provést výběr pomocí Apple Pay
Možnosti zákaznické podpory Apple Pay

Možnosti zákaznické podpory Apple Pay

Telefon

Jedním snadným a efektivním způsobem přístupu k zákaznické podpoře Apple Pay je telefon. Existuje mnoho telefonních čísel podpory pro různé regiony a země po celém světě. Doba odezvy se v různých regionech a zemích liší.

Aplikace podpory Apple

Uživatelé Apple Pay si také mohou stáhnout aplikaci Apple Support App, která uživatelům pomáhá najít řešení jejich problémů. Aplikace má také funkci chatu, která uživatelům umožňuje chatovat s odborníky na dotazy nebo provádět rezervace oprav.

Komunity podpory společnosti Apple

Apple má několik komunit podpory, kde mohou uživatelé této platební metody klást otázky, hledat odpovědi a globálně se spojit s ostatními uživateli Apple Pay. Většina komunit podpory společnosti Apple je poměrně aktivní a je již plná mnoha informací.

Self-Help AI

Apple má na stránce nápovědy na svém oficiálním webu systém, který využívá umělou inteligenci k pomoci uživatelům Apple Pay. Pro použití systému musí uživatelé odpovědět na některé otázky týkající se jejich problémů a systém pro ně najde správná řešení.

Sociální média

Uživatelé Apple Pay mohou také najít řešení svých dotazů na běžných sociálních sítích. Učinit tak je stejně snadné jako položit otázky na příspěvky na sociálních sítích publikované společností Apple. Odpovědi mohou pocházet od zástupců této platební možnosti nebo od jiných uživatelů, kteří si prohlížejí dotazy a mají řešení. Uživatelé by si však měli uvědomit, že při hledání zákaznické podpory na sociálních sítích neexistují žádné záruky, že dostanou odpověď.

Možnosti zákaznické podpory Apple Pay