Nejlepší bookmakeři přijímající Bank transfer

Bankovní převody jsou dnes mnohými považovány za zastaralý způsob provádění plateb. Většina bank však udělala obrovský pokrok v modernizaci svých služeb. Rychlost transakcí je například v mnoha případech téměř okamžitá. Platby jsou také bezpečné, soukromé a zabezpečené. Z těchto důvodů jsou bankovní převody stále oblíbenými platebními metodami na sázkařských webech. Starší hráči je preferují, protože jsou na ně také více zvyklí. Rozkošná je také jednoduchost transakcí.

Nejlepší bookmakeři přijímající Bank transfer
Jak provést vklad prostřednictvím bankovního převoduJak provést výběr bankovním převodem

Pokud máte v úmyslu používat bankovní převod jako způsob vedení svého sázkařského účtu, neměli byste se cítit nedostatečně. Vychutnáte si většinu výhod, které uživatelé digitálních plateb získají, a pravděpodobně i několik dalších, jako je nízké riziko kompromitace vašich údajů.

Section icon
Jak provést vklad prostřednictvím bankovního převodu

Jak provést vklad prostřednictvím bankovního převodu

Svůj sázkařský účet můžete propojit přímo s bankou. Nezapomeňte, že pokud provádíte vklad bankovním převodem, musíte zadat všechny údaje potřebné pro správné provedení transakce.

To zahrnuje vaše jméno, číslo účtu a třídicí kód bankovního účtu, na který chcete vložit prostředky. Chcete-li provést transakci bankovním převodem, postupujte podle následujících kroků.

  1. Přihlaste se ke svému sázkařskému účtu
  2. Klikněte na tlačítko "Vložit" v pravé horní části obrazovky platformy
  3. Zadejte své platební údaje a zkontrolujte jejich správnost
  4. Stiskněte „Provést vklad.
  5. Pokračujte v potvrzení transakce
  6. Váš vklad byl proveden na váš sázkařský účet

Při provádění transakce prostřednictvím banky nezapomeňte uvést všechny podstatné údaje. To zahrnuje vaši e-mailovou adresu, jméno, číslo účtu a třídicí kód. Některé banky mají dynamické poplatky za mezinárodní transakce, které se mění podle toho, do čeho a z čeho peníze převádíte. Tomu se můžete vyhnout použitím banky se sídlem v zemi vašeho bydliště.

Denní limit vkladu na většině sázkařských webů je až 2 000 $. To však lze po několika úspěšných transakcích zvýšit.

Bankovní převod nebo bankovní převod je a bezpečný způsob platby. Lze to také provést z domova i na cestách pomocí smartphonu, tabletu nebo notebooku. U vkladů je tato metoda téměř stejně rychlá jako digitální převody.

Jak provést vklad prostřednictvím bankovního převodu
Jak provést výběr bankovním převodem

Jak provést výběr bankovním převodem

Sázková kancelář nemůže jen tak připsat na váš účet částku, kterou chcete v mžiku vybrat. Poté, co zahájíte výběr, musí počkat na potvrzení platby bankou. Při použití této metody k výběru prostředků se před kliknutím na „Potvrdit výběr“ znovu ujistěte, že jsou vaše údaje správné. To pomůže vyhnout se zpožděním nebo chybám během zpracování.

Postup je stejný jako při vkladu. Jediný rozdíl je v tom, že v tomto případě musíte stisknout "Vybrat" místo "Vložit". Zadejte také údaje o svém bankovním účtu a dokončete výběr podle pokynů.

Obvykle trvá dva až tři pracovní dny, než obdržíte potvrzení od vaší banky, že prostředky byly vloženy. Denní limit výběru se liší od jedné sázkové stránky do jiné a ze země do země. Limit závisí také na předpisech vaší banky.

Platné jsou pouze bankovní převody ze stejného jména, jako je váš účet, a neměly by způsobit žádné zpoždění nebo problémy. I když možná budete chtít zůstat při registraci na svém webu v anonymitě, může to způsobit problémy během transakcí.

Jak již bylo zmíněno dříve, pomocí mobilního telefonu můžete provádět vklady a výběry bankovním převodem. Mnoho bank umožňuje provádět transakce prostřednictvím prohlížeče, zatímco jiné mají speciální aplikace, které platby ještě usnadňují.

Jak provést výběr bankovním převodem