Nejlepší bookmakeři přijímající Barion

Hráči, kteří chtějí přejít z kamenných kasin na online kasina, zvažují dvě věci. Jedním z nich je nalezení nejlepšího online kasina, ve kterém lze hrát, a druhým jsou dostupné možnosti platby v online kasinu. Barion Payment je elektronická peněženka, která nabízí platby online kasinům. Sídlem společnosti je Budapešť, Maďarsko.

Možnost platby přichází s jedinečnými funkcemi. Umožňuje špičkovým online kasinům, které přijímají tuto metodu, nabízet hráčům předplatné a měsíční služby. Uživatelé mohou platit jediným kliknutím. Obvykle není potřeba pokaždé absolvovat celý platební proces. Kromě toho elektronická platební služba Barion umožňuje hráčům rychle a bezpečně vkládat pomocí kreditní karty nebo předplaceného zůstatku.

Nejlepší bookmakeři přijímající Barion
Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Jak provést vklad u Barion

Jak provést vklad u Barion

Poskytovatel služeb, Barion Payment Zrt., je banka regulovaná Maďarskou národní bankou a jí schválená.

Vkládání finančních prostředků u Barion je příjemné a přímočaré. Hráči musí nejprve najít online sázkovou kancelář, která přijímá platby Barion. Chcete-li začít, uživatelé si musí vytvořit účet Barion. Jedná se o jednoduchý postup. Služba je v současné době dostupná v několika evropských zemích.

Barion's Payments přijímá čtyři měny. Uživatelé si mohou otevřít samostatné účty v EUR, USD, HUF a CZK. Díky těmto měnám je pro hráče ideální hrát u nejlepších online bookmakerů po celém světě.

Hráči si nejprve vyberou Bariona jako svého způsob platby u online sázkových kanceláří. Zde budou mít svobodu výběru elektronické peněženky nebo předplacené karty. Uživatelé poté zadají požadovanou částku vkladu. S kartami je proces přímočarý. Možnost eWallet přesměruje uživatele na webovou stránku Barion. Poté se přihlásí ke svému účtu eWallet a potvrdí transakci. Ale bez ohledu na výběr v použití, finanční prostředky se projeví okamžitě po potvrzení transakce.

Jak provést vklad u Barion
Omezení země, poplatky a limity vkladů

Omezení země, poplatky a limity vkladů

Nejoblíbenější regiony využívající Barion jsou Maďarsko a jeho sousedních států. Ale s pohodlím, které tato možnost platby nabízí hráčům online sázkových kanceláří, se pravděpodobně rozšíří po celé Evropě. Sázkaři by také měli mít zájem jednat s Barionem v online kasinech. Důvodem je, že i když je tato metoda dostupná v několika zemích, ne každá online sázková kancelář její platby přijímá.

Barion si za tuto službu účtuje expresní poplatek ve výši 1 %. Existují minimální limity pro transakce, které může uživatel provádět na stránkách online sázení. Většina limitů se týká ověření účtu Barion. Proto by to mělo být pro plně ověřené uživatele to nejmenší. Online kasina mohou mít také své limity; hráči by si to měli nejprve ověřit u nich.

Omezení země, poplatky a limity vkladů
Jak provést výběr s Barionem

Jak provést výběr s Barionem

Pokud je Barion k dispozici jako způsob vkladu u bookmakera, je téměř zaručeno, že jej uživatelé využijí k výběru. Proces výběru peněz ze sportovní sázkové kanceláře Barion je podobný jako při vkladu. Hráči musí přejít na stránku Pokladna sázkové kanceláře a vybrat Barion jako způsob výběru.

Poté zadají částku k výběru a potvrdí transakci. Případně mohou jako možnost výběru využít své poskytnuté předplacené karty. Hráči se mohou kdykoli rychle stáhnout pomocí svých telefonů.

Jak provést výběr s Barionem
Jaký je limit výběru u sázkových kanceláří Barion?

Jaký je limit výběru u sázkových kanceláří Barion?

Za prvé, pokud se osoba připojí k Barionu a poskytne pouze své jméno a heslo, bude zařazena do kategorie „waiver“. To znamená, že jejich současná celková částka nesmí přesáhnout 45 000 HUF, tedy zhruba 120 USD. Kromě toho budou moci peněženku používat každý měsíc pouze do výše tohoto limitu. Dalším omezením je, že uživatel nemůže na této úrovni posílat peníze ostatním. Také mohou vybrat celkem pouze 260 000 HUF, zhruba 800 USD.

Uživatelé se dostanou na jednoduchou úroveň due diligence, pokud hráč vyplní celý datový list při registraci nebo později v nabídce Moje peněženka/Profil. Na této úrovni nesmí celkový zůstatek uživatelů Barion překročit 300 000 HUF, přibližně 900 USD. Mohou také vybrat pouze 260 000 HUF, přibližně 800 USD.

Konečná úroveň normální due diligence, NDD, zcela odstraňuje jakákoli omezení. Uživatelé mohou pomocí Peněženky Barion sledovat jakákoli nepředvídaná omezení. Pro odemknutí této úrovně musí být uživatelé plně ověřeni. Je to nejúčinnější pro high rollery u online sázkových kanceláří.

Jaký je limit výběru u sázkových kanceláří Barion?
Bezpečnost a zabezpečení v Barionu

Bezpečnost a zabezpečení v Barionu

Barion je licencovaný vydavatel elektronických peněz. Prostřednictvím pasu je licence platná v celé EU a Evropském hospodářském prostoru. Vývojové a provozní procesy jsou dobře zdokumentovány a sledovány úřady na základě dobře známých zákonných kritérií.

Každý online bookmaker používá při každé uskutečněné transakci šifrování SSL. Úroveň zabezpečení je podobná jako u největších světových bank a finančních institucí a všech renomovaných internetových obchodů, aby bylo zajištěno, že finanční a osobní údaje budou vždy uchovány v soukromí.

Servery Barion navíc chrání 2048bitové šifrování TLS společnosti Comodo. Je však moudré, aby hráči vždy před pokračováním zkontrolovali, zda používají správné informace o bankovní kartě nebo heslo pro platbu na jejich zabezpečeném serveru Barion. Když společnost Barion Payment Inc. rozpozná platbu a adresu plátce, ikona zabezpečení v prohlížeči zezelená.

Barion má certifikát PCI DSS, který vyžaduje společnost zabývající se bankovními kartami pro zpracování vhodných údajů o bankovních kartách. Zabezpečení serverů Barion bylo zavedeno v souladu s ustanoveními maďarské národní banky Magyar Nemzeti Bank.

Bezpečnost a zabezpečení v Barionu
Možnosti zákaznické podpory Barion

Možnosti zákaznické podpory Barion

Hráči mají k dispozici několik online platebních metod. Mnoho poskytovatelů plateb nabízí podobné platební služby. Proto je zákaznický servis v Barionu velmi důležitý pro udržení uživatelů. Podpora je snadno dostupná a na první místo kladou potřeby uživatelů.

Rychle pomáhají každému uživateli, který má potíže s vklady nebo výběry. Pro uživatele je k dispozici široká škála možností. Nejúčinnější je však přes jejich službu volání. Cokoli, co vyžaduje naléhavou pozornost, by mělo být sděleno telefonicky. Případně jim uživatelé mohou poslat e-mail. Obvykle odpoví do 2 hodin poté, co uživatel odešle e-mailový dotaz.

Barion tak nadále ukazuje svůj závazek vůči každému ze svých zákazníků. Zákaznická podpora společnosti Barion je pro uživatele významná pro plynulý platební proces. Efektivní zákaznická podpora zajišťuje uživatelům dostupnost, kdykoli potřebují pomoc.

Barion má aktivní stránky sociálních médií pro interakci se svými zákazníky. Obvykle se služby podpory zpracování kreditních karet ukáží jako extrémně důležité kvůli možným komplikacím s kreditními nebo debetními kartami. Může jít o chybné umístění karty nebo o případ webové stránky online sázkové kanceláře to odmítá.

Kontaktní kanály

Možnosti zákaznické podpory Barion