Nejlepší bookmakeři přijímající Bitcoin

Bitcoin (₿) je digitální kryptoměna, která je relativně novou technologií. Bitcoin se rychle stal jednou z nejpopulárnějších kryptoměn akceptovaných na stránkách sportovních sázek. Ačkoli je použití bitcoinu opravdu pohodlné, transakce může být o něco pomalejší než některé jiné metody. Nemusíte se o to ani vteřinu starat, protože hráči a bookmakeři jsou na krátké zpoždění připraveni.

Nejlepší bookmakeři přijímající Bitcoin
Nejlepší online kasina přijímající kryptoměny - bitcoiny

Nejlepší online kasina přijímající kryptoměny - bitcoiny

Odvětví online hazardních her zaznamenalo svůj slušný podíl inovací. Stejně jako si lidé zvykají na nové technologie, jako je mobilní telefon a živé sázení, hazardní hry o kryptoměny už se dostává do titulků.

Dnes sázkaři mohou hazardní hry na špičkových sázkařských webech pomocí digitálních mincí, jako je bitcoin (BTC). Takže pro ty, kteří chtějí začít s hazardními hrami BTC, je toto nejlepší průvodce. Existuje také několik užitečných návrhů o nejlepších stránkách s bitcoiny s hazardními hrami.

Nejlepší online kasina přijímající kryptoměny - bitcoiny
Jak provést vklad pomocí bitcoinů

Jak provést vklad pomocí bitcoinů

Bitcoin je relativně nový způsob platby, která byla uvedena na trh v roce 2009. Ale i přes to je tato digitální měna běžná u těch nejlepších sázkových kanceláří. Stačí navštívit sázkovou kancelář, přejít do sekce „platby“ a mezi možnostmi uvidíte Bitcoin.

Před sázením s BTC je ale nutností vytvořit si bitcoinovou peněženku. Peněženky fungují jako bankovní účet ve světě digitálních plateb. Zde zákazníci nakupují a prodávají mince a dokonce platí za služby. Některé populární bitcoinové peněženky zahrnují Coinbase, Exodus a Electrum. Hráči mohou také směňovat měny FIAT s bitcoiny pomocí standardních elektronických peněženek, jako jsou Neteller a Skrill.

Je důležité si uvědomit, že bitcoinové peněženky vyžadují, aby uživatelé před nákupem coinů dokončili krátký proces ověření ID. Obvykle požadují kopii státem vydaného průkazu totožnosti/řidičského průkazu a doklad o bydlišti. Postupujte podle jednoduchých pokynů a zvládnete to za pár minut. Poté použijte svůj propojený bankovní účet nebo kreditní/debetní kartu k nákupu bitcoinů.

Jak provést vklad pomocí bitcoinů
Jak hrát online s bitcoiny

Jak hrát online s bitcoiny

Poté, co dostanete nějaké mince do peněženky, je čas financovat účet bookmakera. Opět je proces rychlý a přímočarý. Stačí si otevřít účet sázkové kanceláře a zkopírovat adresu BTC. Nyní přejděte do peněženky BTC a převeďte nějaké mince do sázkové kanceláře vložením adresy příjemce.

Vklady jsou obvykle okamžité. Všimněte si také, že bitcoinové sázkové kanceláře vyžadují minimální registrační údaje. To znamená, že hráči mohou zůstat v anonymitě i v zemích, kde je hazard nelegální.

Mezitím, bonusy za vklad jsou docela běžné mezi bitcoinové sázkové kanceláře. Tyto odměny přicházejí hlavně ve formě procenta dorovnání za počáteční vklad. Cílem je povzbudit sázkaře, aby častěji sázeli pomocí bitcoinů. Sázková kancelář i hráč mají velký prospěch z rychlých a přeshraničních bitcoinových plateb.

Jak hrát online s bitcoiny
Jak provést výběr pomocí bitcoinů

Jak provést výběr pomocí bitcoinů

Toto je nejšťavnatější část tohoto průvodce. Za předpokladu, že jste po sázení s bitcoiny dosáhli slušné výhry. V takovém případě budete chtít peníze vybrat co nejdříve. Chcete-li to provést, musíte nejprve přesunout mince od bookmakera do peněženky. Jednoduše se přihlaste do peněženky a zkopírujte adresu.

Poté přejděte k pokladně sázkové kanceláře a zvolte výběr prostřednictvím bitcoinů. Zobrazí se pole pro vložení adresy peněženky a zadání částky výběru. Výběry většinou trvají kolem 30 minut až 1 hodiny.

Jakmile budou coiny vloženy do peněženky BTC, budete je muset vybrat v měně FIAT. To může být buď USD nebo EUR, v závislosti na vaší jurisdikci. Začnete tím, že převedete bitcoiny na vybranou měnu, než provedete výplatu přes propojený bankovní účet. Většina bitcoinových peněženek bohužel nepodporuje výběry prostřednictvím kreditních/debetních karet.

Poznámka: Při výběru bitcoinů z bookmakera do peněženky je účtován poplatek za usnadnění. Ale na druhé straně je poplatek mnohem nižší, než jaký si účtují standardní platební metody.

Jak provést výběr pomocí bitcoinů
Bezpečnost a zabezpečení v bitcoinech

Bezpečnost a zabezpečení v bitcoinech

Je tedy sázení na bitcoiny bezpečné a bezpečné? Je veřejným tajemstvím, že bitcoinové transakce jsou anonymní. Jak již bylo řečeno, bitcoinové sázkové kanceláře nepožadují důležité finanční informace, jako je identifikační číslo a podrobnosti o bankovním účtu.

Pokud tedy nezveřejníte svou bitcoinovou adresu, nikdo, včetně nejpokročilejších hackerů, nemůže sledovat vaše prostředky. Toto je rozhodně vynikající technologie pro ty, kteří chtějí své online hazardní aktivity utajit.

Ale to, že jsou bitcoinové transakce anonymní, neznamená, že byste měli hrát kdekoli. Jednoduše řečeno, bezpečnost vašich digitálních mincí je také vaší odpovědností.

Jde o to, hrát vždy u licencovaného a regulovaného bookmakera, jako jsou ti, kteří jsou zde uvedeni. Ujistěte se, že sázková kancelář má licenci od zákonného místního nebo mezinárodního hlídacího psa. Celkově vzato se bitcoinoví hráči nemají čeho bát, pokud sázejí na schválené webové stránce.

Něco o volatilitě bitcoinu

Jedna věc, kterou musí bitcoinoví obchodníci a hráči sledovat, je volatilita. Pro každého dlouhodobého gamblera bude náročné praktikovat bankroll management s nestálou povahou bitcoinů. Například v roce 2021 Bitcoin zaznamenal extrémní výkyvy.

Ještě v dubnu BTC letěl vysoko a obchodoval se za 64 000 $ za coin. O měsíc později se obchodovala pod 30 000 USD, než se v říjnu vrátila zpět k původnímu kurzu. Takže si nekupujte náklaďák s nadějí, že zabijete.

Bezpečnost a zabezpečení v bitcoinech
Možnosti zákaznické podpory bitcoinů

Možnosti zákaznické podpory bitcoinů

Hráči často čelí složitým výzvám při provádění transakcí BTC. Mohou to být dotazy na transakční poplatky, phishingové weby, nesprávné platby a tak dále. Vzhledem ke všem těmto výzvám je běžné se ptát, zda Bitcoin nabízí zákaznickou podporu.

Bitcoin bohužel neposkytuje centralizovaný servis, kde sázkaři volají a mluví s podporou. To se od anonymní platební metody hodně očekává.

Ale přesto mohou hráči mluvit se svými poskytovateli bitcoinových peněženek o jakýchkoli dotazech, které mohou mít. Většina z nich odpoví na otázky týkající se těžby BTC, směnných kurzů, sledování plateb a dalších.

Kromě toho se hráči mohou připojit k mnoha online bitcoinovým komunitám a získat zkušenosti z první ruky od ostatních uživatelů. Skvělým příkladem je BitcoinTalk, kde se uživatelé bitcoinů scházejí, aby diskutovali o těžbě a inovacích v tomto odvětví.

Možnosti zákaznické podpory bitcoinů