Nejlepší bookmakeři přijímající Credit Cards

Úvěrové společnosti používají robustní bezpečnostní protokoly pro převody směřované na online sázkové stránky. Osobní údaje a bankovní údaje jsou šifrovány pomocí vysoce kvalitního protokolu SSL, takže k nim nemá přístup žádná třetí strana ani hacker. Většina úvěrových společností vydává karty online, i když zákazníci mohou žádosti podávat osobně. Karta by měla být hotová za několik dní.

Někteří poskytovatelé provádějí před vydáním kontrolu kreditu. Výdělkový potenciál klienta se používá k výpočtu, kolik úvěru si může dovolit splatit.

Nejlepší bookmakeři přijímající Credit Cards
Jak provést vklad kreditní kartouJe možné propojit kreditní kartu s bankovním účtem?Jak provést výběr kreditní kartouMohu vybrat na mobilu?
Jak provést vklad kreditní kartou

Jak provést vklad kreditní kartou

Vkládání peněz na webu online sázení je rychlý, pokud je kreditní karta platná a připravená k použití.

Sázkaři to mohou dělat prostřednictvím svých chytrých telefonů a tabletů, protože téměř všechny herní weby jsou vhodné pro mobily. Zde je podrobný návod, jak používat kreditní kartu k načtení sázkařského účtu.

  • Otevřete si účet u sázkové stránky
  • Při registraci je zákazník požádán o osobní údaje a údaje o své kreditní kartě, které si stránka pamatuje při jakékoli transakci. Názvy by se měly shodovat, aby bylo snadné ověření
  • Přejděte na stránku bankovnictví a klikněte na jednu z dostupných možností kreditní karty
  • Vyplňte částku, kterou chcete vložit
  • Potvrďte transakci zadáním CVV (tři čísla na zadní straně karty)

Vklady kreditní kartou jsou okamžité a většina provozovatelů sázek přijímá jakoukoli částku od 10 USD. Maximální částka, kterou lze vsadit, závisí na stavu kreditu držitele karty.

Jak provést vklad kreditní kartou
Je možné propojit kreditní kartu s bankovním účtem?

Je možné propojit kreditní kartu s bankovním účtem?

Kreditní karty nejsou spojeny s bankovními účty. Používají se především pro online transakce a zákazníkovi jsou fakturovány měsíčně. Vydavatel karty není bankovní instituce, ale spolupracuje s bankami při poskytování úvěru.

Je možné propojit kreditní kartu s bankovním účtem?
Jak provést výběr kreditní kartou

Jak provést výběr kreditní kartou

I když výběry kreditní kartou nejsou tak populární jako vklady, příslušné kroky jsou jednoduché. Víza jsou nejpoužívanější možností. Schválení výplaty může poskytovateli sázek trvat až 48 hodin.

Po schválení může hráč očekávat, že bude mít peníze na svých kreditních kartách během následujících tří až pěti pracovních dnů. Proces výběru je následující:

  • Otevřete kartu výplaty/výběru na stránce bankovnictví
  • Vyberte si správnou kreditní kartu pro výběr
  • Uveďte částku peněz, která se má vybrat, s ohledem na transakční limity sázkové stránky
  • Potvrďte osobní údaje. Jméno na sázkové platformě by se mělo shodovat se jménem kreditní karty
  • Klikněte na „potvrdit“ nebo na podobné tlačítko

Některé webové stránky pro sportovní sázení umožňují denní výběry v rozmezí od 10 do 50 000 USD. Operátoři mohou ve vzácných případech účtovat některé poplatky.

Jak provést výběr kreditní kartou
Mohu vybrat na mobilu?

Mohu vybrat na mobilu?

Moderní sázkové stránky vycházejí vstříc mobilním uživatelům, takže často přicházejí ve dvou verzích: verze pro stolní počítače a softwarová aplikace. Pokud operátor nemá aplikaci, sázkaři si mohou uložit zástupce webu do svých mobilních prohlížečů.

Výběry kreditní kartou jsou možné na mobilu, ať už hráč preferuje aplikaci nebo flash režim.

Mohu vybrat na mobilu?