Nejlepší bookmakeři přijímající Dogecoin

V posledních několika letech se krypto platby staly prominentními v online sázení. Zejména dogecoin se rychle stává preferovanou platební metodou a většina bookmakerů jej přidává na svůj seznam preferovaných platebních metod. Díky velkému množství sázkařských webů, které přijímají dogecoiny, je k dispozici každému, kdo má zájem o použití této platební metody při sázení.

Stránky s online sázením, které přijímají platby dogecoiny, zaznamenaly masivní nárůst své uživatelské základny, což je pravděpodobně způsobeno pohodlím, které tato platební metoda nabízí. Ještě lepší je, že Dogecoin, stejně jako většina kryptoměn, zůstává v bezpečí.

Nejlepší bookmakeři přijímající Dogecoin
O dogecoinových sportovních sázkách

O dogecoinových sportovních sázkách

Význam dogecoinu v sázkovém průmyslu v posledních letech roste. Tato kryptoměna způsob platby existuje od 8. prosince 2013. Dogecoin se sídlem v Seattlu, Washington, Spojené státy americké, byl vytvořen dvěma softwarovými inženýry, Billy Marcusem a Jacksonem Palmerem, který v té době představoval populární meme.

Zatímco původně vznikl jako parodie na meme DOGE, Dogecoin se po svém vzniku rozjel a od té doby se mezi bookmakery prosadil. Část jeho úspěchu je ukotvena ve skutečnosti, že využívá technologii šifrování blockchain a těší se neomezené nabídce.

Spojené státy, které byly svědky neuvěřitelného boomu v roce 2021, kdy získaly nejvyšší popularitu v kryptoprostoru, jsou celosvětově považovány za nejvíce pro-dogecoinový národ. I když se také těší značné oblibě ve většině zemí, podle indexu přijetí kryptoměn společnosti Finder se tato platební metoda kryptoměn těší v průměru 18,5 % na zemi.

O dogecoinových sportovních sázkách
Jak provést vklad pomocí dogecoinu

Jak provést vklad pomocí dogecoinu

Dogecoin bookmakery umožňují sázejícím financovat své účty pomocí krypto sázení. Sportovní sázkaři mohou vložit tolik dogecoinů, kolik chtějí, přičemž většina internetových sázkařských webů nemá žádný limit na počet mincí, které může hráč vložit.

Chcete-li začít, hráči by se měli zaregistrovat v dogecoinovém kasinu a vybrat si tuto kryptoměnu jako preferovaný způsob platby.

Dogecoin lze použít v několika krypto kasinech. Proces vkladu pro online sázení s Dogecoinem by měl být relativně snadný, zejména pro každého, kdo má předchozí zkušenosti s používáním kryptoměn.

Jak provést vklad pomocí dogecoinu
Používání dogecoinů v online sázkových kancelářích

Používání dogecoinů v online sázkových kancelářích

Před provedením vkladu dogecoinů na jakoukoli sázkovou platformu musí mít hráč v peněžence požadované množství žetonů DOGE. Zde je několik kroků, které je třeba dodržet při vkládání tokenů DOGE na sportovní sázkový účet.

 • Přihlaste se do dogecoinového kasina
 • Zkopírujte adresu poskytnutou bookmakerem
 • Přejděte do kryptopeněženky s coiny DOGE, klikněte na funkci odeslání a vložte adresu zkopírovanou výše
 • Zadejte částku, kterou chcete převést
 • Potvrďte transakci

Hráči mohou také použít svůj mobilní telefon k naskenování QR kódu a potvrzení transakce. V obou případech by proces neměl trvat déle než 60 sekund. Jsou však chvíle, kdy jsou transakce rychlejší nebo pomalejší, v závislosti na provozu v síti.

Používání dogecoinů v online sázkových kancelářích
Limity vkladů dogecoinů

Limity vkladů dogecoinů

Stojí za zmínku, že většina dogecoinových kasin má relativně vysoké limity minimálního vkladu. Když se podíváme na horní limity, jak již bylo zmíněno dříve, většina sázkových kanceláří na dogecoiny nemá maximální výši vkladu, což ho činí zvláště zajímavým pro high rollery.

Zatímco většina online sportovní sázkové stránky nenabízejí maximální limity vkladu, vždy je vhodné podívat se na podmínky, jak vkládat s Dogecoinem.

Limity vkladů dogecoinů
Jak provést výběr pomocí dogecoinu

Jak provést výběr pomocí dogecoinu

Hráči, kteří hledají způsob, jak vsadit na své oblíbené sportovní události, by nepochybně měli zvážit použití dogecoinů bez obav z vysokých poplatků za zpracování a pomalého zpracování výběrů. Dogecoin slibuje superrychlé výběry, nulové nebo minimální transakční poplatky a špičkové bezpečnostní funkce jako většina kasin.

Proces výběru při hraní v dogecoinovém kasinu by měl být stejně propracovaný jako proces vkladu. V ideálním případě proces výběru zahrnuje odebrání prostředků z webové stránky pro online sázení do nějaké externí peněženky, jako je adresa pevné peněženky, směnárna nebo mobilní peněženka.

Zde je několik kroků, které je třeba dodržet při výběru dogecoinů ze sázkové kanceláře:

 • Na stránce dogecoinového kasina přejděte do peněženky a klikněte na tlačítko „Vybrat“
 • Vyberte peněženku Dogecoin uvedenou v poli „vybrat z“
 • Vyberte již existující adresu nebo přidejte novou adresu pro výběr. Stojí za zmínku, že uživatelé musí zajistit výběr na správnou adresu, aby nedošlo ke ztrátě finančních prostředků.
 • Zadejte částku, kterou chcete vybrat
 • Klikněte na ikonu stažení recenze
 • Po úspěšné kontrole se na obrazovce objeví výzva k potvrzení, která uživateli umožní dokončit proces výběru kliknutím na ikonu „vybrat“.

Většina stránek pro sportovní sázení má navíc podrobné pokyny, jak provádět výběry, což zajišťuje, že hráči zůstanou dobře vedeni každým krokem. A v případě jakéhokoli dotazu je vždy k dispozici zástupce zákazníka, který hráče navede.

Limity výběru a doby zpracování

Významnou výhodou hraní u dogecoinového sázkového online bookmakera je, že obvykle neexistují žádné limity na výběr. To znamená, že hráči si mohou vybrat libovolnou částku bez obav z limitů. Většina online kasin Dogecoin navíc nabízí „okamžité“ výběry, které trvají 24 hodin nebo méně a často během minut, v závislosti na podmínkách bookmakera.

Jak provést výběr pomocí dogecoinu
Klady a zápory dogecoinu

Klady a zápory dogecoinu

Jako většina platebních metod má i Dogecoin svůj spravedlivý podíl na trefách a chybách. Ale, jak se očekávalo, klady daleko převažují nad zápory, což přesvědčuje většinu uživatelů, aby dnes sázeli s mincemi DOGE. Zde je přehled některých výhod a nevýhod Dogecoinu ve sportovním sázení.

Profesionálové

 • Nabízí rychlé a snadné transakce
 • Poskytuje neomezené výběry
 • Nabízí maximálně bezpečné a vysoce zabezpečené transakce, stejně jako ostatní krypto platební metody
 • Dogecoin nabízí 24/7 zákaznickou podporu, obvykle dostupnou prostřednictvím živého chatu.

Nevýhody

 • Pokud jde o nevýhody online sportovního sázení Dogecoin, neexistují prakticky žádné. Ale stejně jako u většiny kryptoměn je jedinou skutečnou výzvou to, že hodnoty neustále kolísají.
Klady a zápory dogecoinu
Proces otevření účtu Dogecoin

Proces otevření účtu Dogecoin

Dogecoinový účet nebo peněženka je v podstatě digitální prostor, kde mohou uživatelé ukládat, přijímat nebo odesílat dogecoiny. Pro otevření účtu Dogecoin by uživatelé měli postupovat podle následujících kroků.

 • Krok 1: Vyberte si dogecoinovou peněženku. Zde má uživatel nebo hráč dvě možnosti, jádro MultiDoge nebo Dogecoin.
 • Krok 2: Bez ohledu na možnost zvolenou v kroku 1 si stáhněte a nainstalujte aplikaci Dogecoin do svého zařízení. Uživatelé počítačů mohou proces dokončit také z oficiálních stránek Dogecoinu.
 • Krok 3: Otevřete aplikaci Dogecoin peněženka a ověřte svou dogecoinovou adresu.
 • Krok 4: Získejte nějaké dogecoiny

Tyto tři kroky by měly stačit k dokončení procesu otevření účtu. Po úspěšném procesu otevření by peněženka měla být snadno použitelná, protože je již zabezpečena technologií blockchain

Financování dogecoinového účtu je obvykle klíčové. Zatímco hráči mohou získávat mince DOGE od jiných uživatelů, většina preferuje jejich nákup za fiat měny. Uživatelé si mohou koupit Doge pomocí debetních a kreditních karet spojených s jejich místním bankovním účtem. Také stojí za zmínku, že uživatelé Dogecoinů nepotřebují nutně bankovní účet k nákupu těchto coinů.

Omezení otevření účtu Dogecoin

Dogecoiny nemají žádná významná omezení. Podle zásad z roku 2017 však všichni uživatelé kryptoměn musí být starší 18 let, aby měli přístup ke službám Coinbase.

Proces otevření účtu Dogecoin
Možnosti zákaznické podpory Dogecoin

Možnosti zákaznické podpory Dogecoin

Dogecoin nabízí vynikající zákaznickou podporu, stejně jako většina kasin, která umožňují platby dogecoiny. Kromě toho, že mají vynalézavou sekci FAQ, provozují také pozitivní oddělení zákaznické podpory. Pokud se hráč při hraní na sázkařské stránce Dogecoin potýká s jakýmkoli problémem, zde jsou hlavní zákaznické možnosti, které Dogecoin nabízí.

Stojí za zmínku, že uživatelé Dogecoinu mohou mít téměř všechny své otázky zodpovězené v sekci FAQ. Tři možnosti podpory se však hodí při nabízení včasných řešení.

Možnosti zákaznické podpory Dogecoin