Nejlepší bookmakeři přijímající EcoPayz

EcoPayz je jedna z nejpohodlnějších elektronických peněženek pro provádění transakcí na online sázkových stránkách. Společnost byla založena v roce 2000 a přijímá více než 45 měn z celého světa. EcoPayz vlastní a provozuje PSI-Pay, společnost s ručením omezeným registrovaná a licencovaná britským úřadem pro finanční chování k nabízení online platebních služeb.

Online sázkaři si mohou vybrat jeden ze tří typů účtů: ecoCard, ecoAccount a ecoVirtualcard. ecoCard je předplacený debetní účet, stejně jako MasterCard, který umožňuje okamžité online platby. EkoÚčet je soukromý online účet, který si hráči mohou kdykoli dobít nebo komukoli poslat peníze. A konečně, ecoVirtualcard je jednorázová online platební karta. Po dokončení transakce se stává neplatným.

Nejlepší bookmakeři přijímající EcoPayz
Jak provést vklad s EcoPayzDenní limit vkladu pro EcoPayzJak provést výběr s EcoPayz
Jak provést vklad s EcoPayz

Jak provést vklad s EcoPayz

EcoPayz umožňuje uživatelům připojit se ke svému bankovnímu účtu a převádět prostředky. Otevření účtu ecoPayz je rychlé a bezplatné. Zákazníci musí vyplnit své osobní údaje, jako je telefonní číslo, adresa a země bydliště. Novému uživateli je zaslán aktivační odkaz, po kterém může vlastník účet používat. Existují různé způsoby, jak nabít ecoPayz penězi: místní bankovní převod, mezinárodní bankovnictví, předplacená karta, kreditní a debetní karta.

Provedení přímého vkladu s ecoPayz na sázkovou platformu je bezplatné a téměř okamžité. Sázející za skutečné peníze, kteří chtějí zvýšit svůj bankroll, si na stránce pokladny vyberou ecoPayz a zadají částku, kterou mají vložit.

Název této stránky se u jednotlivých poskytovatelů sázek liší. Poté nám stránka ecoPayz vyskočí, kde se hráč přihlásí pomocí uživatelského jména a hesla. Pro transakci lze použít tři služby, ecoAccount, ecoCard a ecoVirtualCard. ecoPayz si za ně obvykle neúčtuje žádné poplatky typy vkladů.

Jak provést vklad s EcoPayz
Denní limit vkladu pro EcoPayz

Denní limit vkladu pro EcoPayz

Limity závisí na úrovni účtu uživatele ecoPayz a na podmínkách sázkové stránky. Účet EcoPayz je dostupný ve VIP, platinové, zlaté, stříbrné a klasické úrovni.

Registrace do těchto úrovní je zdarma, ale služby dostupné na každé úrovni se budou lišit. Čím vyšší stav, tím vyšší limit vkladu a naopak. Limity účtu jsou navrženy tak, aby chránily prostředky na účtu ecoPayz.

Při dobíjení sázkové stránky je maximální limit na všech úrovních 250 EUR na transakci. Denní limity se pohybují od €1500 do €11,000 pro nejvyšší úrovně účtu ecoPayz (Gold, Platinum a VIP).

Mohu vložit pomocí mobilního telefonu?

EcoPayz nabízí bezpečnou a zabezpečenou mobilní aplikaci ke stažení z App Store a Google Play. Uživatelé mohou ke svým účtům přistupovat ze zařízení iOS a Android.

Denní limit vkladu pro EcoPayz
Jak provést výběr s EcoPayz

Jak provést výběr s EcoPayz

Pokud herní platforma podporuje ecoPayz, výběry jsou možné pomocí účtů ecoAccount a ecoCard. Zapojené kroky jsou následující:

  • Hráč přejde na stránku pokladny
  • Vyberou si ecoPayz ze seznamu platebních možností
  • Zadávají částku, kterou mají vybrat ze sázkařského účtu
  • Vyplní požadované informace pro web ke schválení odstoupení od smlouvy

Po žádosti o výběr se transakce okamžitě zobrazí na sázkařském účtu a peníze dorazí k hráči do dvou nebo tří pracovních dnů.

Poskytovatelé sázek téměř neúčtují poplatek za výběry ecoPayz. Ale v závislosti na úrovni účtu může ecoPayz účtovat něco malého.

Denní limit výběru na ecoPayz

Každý poskytovatel sázek zavádí limit na výběr, proto je dobré si před výplatou zkontrolovat podmínky. Limit výběru spojený s ecoCard je založen na stavu nebo úrovni účtu.

Maximální částka, kterou může účet ecoPayz držet na stříbrné a zlaté úrovni, je 15 000 EUR a 100 000 EUR. Uživatel může nahrát svůj účet v jediné transakci 10 - 200 € na klasické úrovni.

Účty ve stříbrném stavu mohou jednorázově obdržet cokoli od 10 do 1 000 EUR. Zlatý účet může zabrat 10 až 1 500 EUR v jedné transakci.

Mohu vybrat na mobilu?

Výběr přes mobilní aplikaci ecoPayz je jednoduchý proces. Hráč se přihlásí ke svému účtu na smartphonu Android nebo iOS a postupuje podle výše uvedených kroků.

Jak provést výběr s EcoPayz