Nejlepší bookmakeři přijímající Google Pay

Před čímkoli jiným je důležité si uvědomit, že uživatel si musí stáhnout a nainstalovat aplikaci Google Pay do svého zařízení (naštěstí jsou některá zařízení dodávána s již nainstalovanou aplikací). Jakmile to uděláte, ukládání touto metodou je jednoduché. Pro vklad by sázkaři měli;

  1. Přihlaste se do jejich sázkařského účtu
  2. Přejděte na platební stránku webu a vyberte GPay
  3. Zadejte částku peněz, kterou chtějí vložit
  4. Vyberte vůz, který chtějí používat (karta by měla být propojena s GPay uživatele)
  5. Ověřte jejich identitu, tj. poskytněte biometrické údaje nebo heslo.

Peníze budou k dispozici na hráčově sázkařském účtu po dokončení výše uvedených kroků.
GPay je okamžitá, takže hráči by měli očekávat, že se peníze na jejich účtech projeví během několika sekund, a neexistuje žádný limit pro vklad. Velkým bonusem je, že metoda je šitá na míru pro mobilní zařízení, včetně Androidu a iOS. Takže sázkaři mohou vkládat peníze na cestách.

Je možné propojit poskytovatele s bankovním účtem?

Jedna věc, kterou nelze dostatečně zdůraznit, je, že Google Pay je robustní platební systém, zejména pokud uživatelé mohou využívat všechny funkce, které přináší. Jednou z vynikajících vlastností tohoto systému je možnost přidání vlastního bankovního účtu. Díky tomu je bankovnictví ještě snazší, ale sázkaři díky tomu mohou sledovat své výdaje.

Koncept je zde stejný jako v Simplifi a Mint, abychom jmenovali alespoň některé. Tedy pro sázkaře, kteří používají GPay jako svůj preferovaný způsob platby, má smysl propojit službu s jejich bankovním účtem nebo kreditní kartou.

Nejlepší bookmakeři přijímající Google Pay
Jak provést výběr pomocí Google PayBezpečnost a zabezpečení ve službě Google PayMožnosti zákaznické podpory Google Pay
Lukas Müller
ExpertLukas MüllerExpert
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Jak provést výběr pomocí Google Pay

Jak provést výběr pomocí Google Pay

Google Pay je ve skutečnosti špatná zpráva pro sázkaře, pokud jde o výběry. Zatímco metoda funguje příkladně pro vklady, nemá možnost vybrat peníze. To znamená, že sázkaři musí ke svým účtům přidat další bankovní metodu pro výběry. To je něco, co všichni sázkaři, kteří chtějí používat GPay, musí vědět předem.

Ale s desítkami dostupných bezpečných a spolehlivých platebních systémů by nalezení vhodné metody nemělo být obtížným problémem. Kromě toho by sázkaři měli držet palce, aby jim společnost stojící za platebním systémem umožnila jeho použití pro výběry. Koneckonců je to Google a Google je Google.

Vhodné způsoby výběru pro sázkaře

Jak bylo vysvětleno, existuje široká škála bankovních metod, které mohou sázkaři využít stáhnout své výhry. Ty mohou zahrnovat bankovní převody, VISA a elektronické peněženky.

Od PayPal a ecoPayz po Neteller a Skrill, nadšenci sportovního sázení mají na výběr z mnoha možností. Vše, na čem záleží, je jejich dostupnost na příslušné sázkové stránce a v zemi, odkud sázíte. Sázkaři by si také měli vybrat, co je pro ně výhodné.

I když každá z výše uvedených metod má svůj vlastní postup stažení, základy zůstávají u většiny z nich stejné. Například sázkaři, kteří chtějí vybrat, by měli přejít do sekce pokladny sázkové stránky, zvolit Výběr, zadat částku a ověřit svou identitu.

Jak provést výběr pomocí Google Pay
Bezpečnost a zabezpečení ve službě Google Pay

Bezpečnost a zabezpečení ve službě Google Pay

Málokterý online platební systém je tak bezpečný a bezpečný jako GPay. Za prvé, pro hackery nebo podvodníky je velmi obtížné získat informace o uživatelích; nevyžaduje, aby jeden odhalil informace o své kreditní kartě. Aby bylo zajištěno maximální finanční zabezpečení, nabízí Google Pay následující vrstvy:

  • E-mailový kód
  • KYC
  • Bezpečnostní SMS kód
  • Dvoufaktorové ověřování Duo

Kromě výše uvedených bezpečnostních opatření majitelé Google Pay nespolupracují pouze s téměř žádnými sázkařskými weby. Jsou docela živí skutečností, že některé sázkové kanceláře chtějí vysát peníze ze sázkařů. Ne všechny sázkařské weby proto mají to, co je potřeba k partnerství s GPay. Společnost nastavila tak vysoké standardy pro jakoukoli sázkovou kancelář, která s ní chce partnerství.

O každé sázkové stránce s touto platební metodou je tedy známo, že je bezpečná. Většina z nich má například licenci od Maltského úřadu pro hazardní hry nebo Komise pro hazardní hry Spojeného království, dvou nejuznávanějších licenčních úřadů ve světě hazardu.

Na co si dát pozor na sázkařských webech Google Pay

I když je přítomnost Google Pay jako platební metody ukazatelem důvěryhodnosti sázkové stránky, není to jediná věc, na kterou byste si měli dávat pozor. Například a skvělá sázkařská stránka by měl mít širokou škálu sportů, na které lze sázet, včetně fotbalu, dostihů, tenisu, hokeje, rallye a mnoha dalších.

Kromě toho by jeho zákaznická podpora měla být špičková a měla by nabízet další platební metody. Vzhledem k tomu, že GPay nepodporuje výběry, alespoň prozatím, by sázkaři potřebovali sporty s širokou škálou spolehlivých metod výběru.

Bezpečnost a zabezpečení ve službě Google Pay
Možnosti zákaznické podpory Google Pay

Možnosti zákaznické podpory Google Pay

Za prvé, šance, že budete mít s GPay nějaký velký problém, je velmi minimální. Systém totiž nevlastní nikdo jiný než gigant Google.

Sekce FAQ: Ve většině případů mají uživatelé problémy s nedostatkem informací. Jako by to společnost viděla předem, má stránku podpory s jedním z nejkomplexnějších center nápovědy s desítkami nejčastějších dotazů. Od zemí, kde je k dispozici GPay, až po to, jak si otevřít účet a jak vložit peníze na sázkařský účet, se tato sekce zabývá mnoha obecnými otázkami, na které by každý hráč potřeboval odpovědi.

Kontaktní formulář: Uživatelé, jejichž problémy (a téměř žádné) nejsou řešeny v sekci FAQ, mají možnost kontaktovat tým GPay prostřednictvím kontaktního formuláře uvedeného na kontaktní stránce. Zatímco živý chat neexistuje, poskytovaný kanál podpory byl dosud spolehlivý. Kdo ví? Možná mnoho sázkařů používá systém a vytvořili by jam v živém chatu.

Možnosti zákaznické podpory Google Pay

Faq

Vše, co potřebujete vědět o kasinech

Jak vložíte prostředky na sázkařský účet pomocí Google Pay?

Chcete-li vložit prostředky pomocí Google Pay, měli byste se přihlásit ke svému sázkařskému účtu, přejít na platební stránku, zvolit GPay, zadat částku, kterou chcete vložit, vybrat propojenou kartu v GPay a poté ověřit svou identitu pomocí biometrických údajů nebo hesla. Vložená částka by se měla okamžitě projevit na hráčově sázkařském účtu.

Je služba Google Pay přizpůsobena pro mobilní zařízení?

Ano, služba Google Pay je navržena tak, aby bezproblémově fungovala na mobilních zařízeních, včetně Androidu a iOS, a umožnila uživatelům provádět vklady pohodlně na cestách.

Mohou uživatelé propojit své bankovní účty se službou Google Pay?

Absolutně. Google Pay nabízí uživatelům možnost propojit jejich bankovní účty, což usnadňuje bankovnictví a umožňuje efektivně sledovat své výdaje, podobně jako platformy jako Simplifi a Mint.

Je možné vybírat prostředky ze sázkařského účtu pomocí Google Pay?

Ne, Google Pay sice umožňuje snadné vklady, ale nepodporuje výběry. Uživatelé si budou muset nastavit alternativní bankovní metodu pro vyplácení výher.

Jaké alternativní způsoby výběru mohou sázkaři použít?

Sázkaři se mohou rozhodnout pro řadu dalších bankovních metod, včetně bankovních převodů, VISA a elektronických peněženek, jako je PayPal, ecoPayz, Neteller a Skrill. Dostupnost těchto metod závisí na sázkové stránce a umístění sázkaře.

Jak bezpečná je služba Google Pay?

Google Pay je známý svými robustními bezpečnostními opatřeními. Zabraňuje uživatelům odhalit informace o jejich kreditních kartách a obsahuje více vrstev zabezpečení, jako jsou e-mailové kódy, procesy KYC, bezpečnostní kódy SMS a dvoufaktorové ověřování Duo.

Spolupracuje Google Pay se všemi sázkařskými weby?

Ne, Google Pay má přísné standardy pro spolupráci. Partnery se službou Google Pay jsou způsobilé pouze renomované sázkařské weby, které jsou často licencovány renomovanými úřady, jako je Malta Gaming Authority nebo Britská komise pro hazardní hry.

Jaké základní funkce by sázkaři měli hledat na sázkařských webech Google Pay?

Kromě zahrnutí Google Pay by sázející měli hledat širokou škálu sportů, na které mohou sázet, vynikající zákaznickou podporu a rozmanitou škálu alternativních metod výběru kvůli omezením GPay.

Byly hlášeny nějaké problémy se službou Google Pay?

S Google Pay bylo hlášeno jen velmi málo významných problémů, především kvůli platformě, která je produktem technologického giganta Google.

Jak mohou uživatelé vyhledat pomoc v případě problémů souvisejících se službou Google Pay?

Uživatelé si mohou přečíst obsáhlou sekci FAQ na stránce podpory Google Pay. Pokud tam jejich dotazy nejsou řešeny, mohou kontaktovat tým GPay prostřednictvím poskytnutého kontaktního formuláře na stejné stránce.