Nejlepší bookmakeři přijímající Jeton

Provozovatelé online sportovního sázení se zavázali nabízet na svých pokladních stránkách nejlepší seznam bankovních metod. Na druhou stranu fanoušci online sportovního sázení hledají spolehlivé elektronické peněženky pro dobití svých sázkařských účtů. Jeton je jednou z novějších generací elektronických peněženek a je poměrně snadno použitelný. Spojuje pokročilé platební vynálezy a vytváří pohodlná a dostupná řešení.

Navíc přichází se silnými bezpečnostními protokoly, které jsou pro online hazardní hry žádoucí. Naučit se používat tuto platební metodu by bylo skvělým krokem pro každého sportovního sázkaře, který hledá optimální zkušenost se sázením o skutečné peníze. Kroky potřebné k zahájení online sázení s Jetonem budou krátce vysvětleny.

Nejlepší bookmakeři přijímající Jeton
O JetonoviJak provést vklad u JetonuJak provést výběr s JetonemBezpečnost a zabezpečení ve společnosti JetonMožnosti zákaznické podpory Jeton
Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
O Jetonovi

O Jetonovi

Jeton je britská platební služba vlastněná společností Uris London Limited. Je řízena FCA Financial Conduct Authority Spojeného království. Sázkové kanceláře Jeton umožňují svým zákazníkům provádět transakce až s 27 měnami podporovanými touto elektronickou peněženkou. Vzhledem k tomu, že služba pokrývá více než 200 zemí a desítky platebních metod, přitahuje značný počet hráčů z celého světa.
kromě Spojené království, Platební služby Jeton jsou široce používány mimo jiné v Thajsku, Austrálii, Hongkongu, Švýcarsku, Finsku, Turecku, na Maltě, v Bulharsku, Kanadě, Norsku, Španělsku a Brazílii.

O Jetonovi
Jak provést vklad u Jetonu

Jak provést vklad u Jetonu

Když sázení na sport, sázkař zvolí svůj nejpreferovanější způsob, jak provést vklad Jeton. Navíc mohou provádět transakce kdykoli s bankovním účtem nebo kreditní kartou nebo bez nich. Je to proto, že mají mnoho platebních metod, které lze vybrat z jedné peněženky, včetně jiných elektronických peněženek a kryptoměn, jako je bitcoin. Mohou použít prostředky buď z Jeton Wallet nebo Jeton Card.

Jeton Wallet je plnohodnotná e-platební brána dostupná v mobilní aplikaci a lze ji používat kdekoli a kdykoli. Karta Jeton se prodává v oficiálních internetových obchodech a na kamenných prodejnách. Lze jej dobíjet částkami od 10 do 250 eur. Takže hráči, kteří chtějí vkládat pomocí Jeton Card, mohou zaplatit pouhých 10 EUR a až 10 000 EUR za den, ale budou platit podmínky bookmakera.

Jak dokončit vklad Jeton

Následující proces lze provést prostřednictvím mobilního zařízení nebo stolního počítače.

Krok 1: Financování Jeton Wallet/Card

Existuje mnoho způsobů, jak načíst účet Jeton: přímý bankovní převod, elektronické peněženky, mobilní platby, platby kreditní kartou a debetní karty.

Krok 2: Přihlášení do sázkové kanceláře Jeton

Nejspolehlivější sázkové kanceláře pro evropské hráče dnes přijímají platby Jeton. Většina stránek vyžaduje, aby se hráči přihlásili pomocí uživatelského jména a hesla.

Krok 3: Výběr Jeton jako způsob vkladu

Platební stránka každé webové stránky pro online sázení má bankovní stránku, kam hráči chodí financovat své herní účty. Tato sekce představuje různé způsoby platby. Jeton je uveden v seznamu elektronických peněženek.

Krok 4: Dokončení transakce

Když hráč vybere Jeton pro vklad, bude přesměrován na novou vyskakovací stránku, kde se přihlásí ke svému účtu Jeton. Zde si musí vybrat mezi platbou kartou, bankovním převodem nebo kartou Jeton. Zpracovatel plateb vyžaduje, aby uživatel vybral svou měnu a vložil částku, kterou chce odeslat.

Před odesláním podrobností se zobrazí poplatek za převod měny a časový rámec. Převod je obvykle okamžitý a existuje možnost zrušit nedávnou transakci prostřednictvím karty Aktivita účtu.

Jak provést vklad u Jetonu
Jak provést výběr s Jetonem

Jak provést výběr s Jetonem

Po výhře jackpotu by měl hráč nejprve zkontrolovat, zda je Jeton k dispozici pro výběr. Výběr hotovosti z webové stránky pro online sázení do peněženky Jeton by neměl být složitý proces. Bude mnohem snazší vymazat výhry, pokud hráč použil Jeton pro vklad, protože jeho údaje budou uloženy.

Před zahájením výběru je důležité připojit k účtu Jeton bankovní účet nebo bankovní kartu. Zde je návod, jak získat výhry z účtu sportovních sázek.

Krok 1: Potvrzení způsobilosti

Než sázkař vybere peníze od bookmakera, musí si být vědom množství peněz, které má nárok na výplatu. Některé sázkové kanceláře zablokují finanční prostředky, dokud hráč nevymaže požadavky na sázení nebo převrácení bonusu. Účet může například číst zůstatek 1 000 USD, ale možná pouze 500 USD se kvalifikuje pro výběr bez sankce.

Krok 2: Ověření

Bookmakeři často ověřují totožnost výherce, než uvolní peníze do svých peněženek Jeton. Ověření žádosti o výběr by nemělo trvat příliš dlouho.

Krok 3: Zahájení žádosti o výběr

Požadavek na výběr je odeslán ze stránky nebo karty pro výběr hotovosti, známé také jako pokladna. Zde hráč zadá částku, kterou si přeje vybrat ze svého sportovního sázkového účtu.

Krok 4: Inkasování s Jetonem

Sázková kancelář požádá hráče, aby specifikoval způsob platby. V tomto kroku si sázkař vybere Jeton a zadá své ID účtu Jeton. Před odesláním musí zvolit možnost „Zaplatit peněženkou“ a potvrdit podrobnosti.

Je dobré poznamenat, že účty sázkových kanceláří Jeton podléhají limitům na výběr, takže by si je měl každý hráč zkontrolovat, než požádá o výplatu. Hráči obvykle obdrží své peníze do 72 hodin. Oznámení se zobrazí v aplikaci Jeton ihned poté, co peníze dosáhnou právoplatného vlastníka. Tato služba je bezplatná.

Jak provést výběr s Jetonem
Bezpečnost a zabezpečení ve společnosti Jeton

Bezpečnost a zabezpečení ve společnosti Jeton

Sportovní sázkaři by se neměli starat o bezpečnost svých finančních údajů při transakcích v jakékoli sázkové kanceláři Jeton. Jeton je plně licencován a pod dohledem britské FCA, která je známá přísnými postupy ověřování identity. Služba je schválena FСА a je certifikována РСІ DЅЅ Lеvеl 1, která zahrnuje důkladné kontroly identity, pokročilou kontrolu firewallu a ověření peněžních převodů. To znamená, že všechna data přenášená prostřednictvím webu a aplikace Jeton jsou vysoce šifrovaná. Totéž platí pro důvěryhodné sázkové kanceláře Jeton, také podporované šifrováním SSL.

Během procesu peněžního převodu provede Jeton zákazníky dvoufaktorovou autentizací. Existuje také protokol KYC, kde uživatelé musí předložit důležité dokumenty, jako je ID a doklad o pobytu. Tato a mnoho dalších opatření na ochranu proti podvodům, jako je kód CVV a Touch ID, pomáhají chránit data sázkařů na online sporty.

Vzhledem k tomu, že Jeton spolupracuje s mnoha renomovanými platebními službami, zajišťuje zákazníkům důvěryhodnost. Jeton také vyžaduje dodržování předpisů ze strany sázkových kanceláří, aby si společnost mohla udržet provozní licence. Poskytovatel plateb tak spolupracuje s stránky se sportovními sázkami které prošly přísnými bezpečnostními kontrolami na ochranu zákazníků před financováním boje proti terorismu a praním špinavých peněz.

Bezpečnost a zabezpečení ve společnosti Jeton
Možnosti zákaznické podpory Jeton

Možnosti zákaznické podpory Jeton

Zástupci péče o zákazníky společnosti Jeton jsou velmi citliví, informovaní a zdvořilí. Lze k nim přistupovat prostřednictvím několika kontaktních kanálů, jmenovitě:

  • Aktivní živý chat
  • E-mailová podpora
  • VIP zákaznický servis
  • Stránka FAQ

Vzhledem k tomu, že Jeton cílí na zákazníky z různých zemí, jsou webové stránky dostupné v několika jazycích od angličtiny, francouzštiny, čínštiny, italštiny, němčiny, portugalštiny, japonštiny, turečtiny, španělštiny, bulharštiny, polštiny a maďarštiny. Podobně mohou zástupci zákazníků přecházet do různých jazyků v závislosti na zemi původu klienta.

Jeton používá různé e-mailové adresy pro obecné dotazy, obchodní dotazy, problémy s dodržováním předpisů, běžné zákazníky a VIP členy. Kromě toho je k dispozici podrobná stránka FAQ pro všechny druhy otázek. Pokrývá hlavní oblasti, jako je jak začít, ověřování a zabezpečení, platby kartou, peněženka Jeton, výběry a vklady. Každá otázka má odkaz, který vede na jinou stránku s podrobným vysvětlením.

Možnosti zákaznické podpory Jeton