Nejlepší bookmakeři přijímající Litecoin

Některé z klíčových faktorů, které určují úspěch webu pro sportovní sázení, jsou platební metody. Bankovní karty se běžně používají pro sportovní sázení, ale technologie vedla k nástupu bezpečnějších možností, jako jsou kryptoměny. Jedním z digitálních coinů, které dnes sportovní sázkaři často používají, je Litecoin (LTC). Nejlepší krypto sázkové kanceláře přijímají vklady a výběry LTC.

Na rozdíl od tradičních bankovních metod, Litecoin umožňuje hazardnímu hráči vsadit na svou oblíbenou hru, aniž by sdílel své finanční informace, jako je číslo bankovního účtu nebo kreditní karty, s webovou stránkou online sázení. Většina bankovních transakcí je dokončena po přísných bezpečnostních kontrolách.

Nejlepší bookmakeři přijímající Litecoin
Jak vložit s Litecoinem

Jak vložit s Litecoinem

V některých zemích, kde je sportovní sázení nezákonné, vláda sleduje místo určení finančních prostředků, a tak musí místní hráči hledat alternativní způsoby platby. Mnoho fanoušků sportovních sázek se chce takovým nepříjemnostem u svých preferovaných bookmakerů vyhnout. Raději použijí anonymní a bezpečnější metody, jako je Litecoin. S LTC uživatelé nemusí čekat příliš dlouho, protože není vyžadována žádná autorizace třetí stranou.

Krypto platby, jako je LTC, umožňují uživatelům používat chytré telefony a tablety z jakéhokoli místa, pokud existuje spolehlivé připojení k internetu. Když tedy hráč sází na mobilu, transakce bude mnohem jednodušší, protože bude přesměrován do své digitální aplikace.

Když hráč navštíví stránku se sportovními sázkami Litecoin, bude se muset před vkladem na Litecoin zaregistrovat pomocí uživatelského jména a hesla. Online sázení s Litecoinem je proces peer-to-peer, protože nezahrnuje finančního zprostředkovatele. Všechny transakce jsou uloženy ve veřejné knize, podporované technologií Blockchain.

Centrální banky většiny zemí neregulují kryptoměny, takže neexistuje způsob, jak propojit peněženku Litecoin s bankovním účtem. To znamená, že sportovní sázkař musí mít peněženku Litecoin a ujistit se, že je nabitá LTC, aby je mohl převést na svůj sázkařský účet.

Jak vložit s Litecoinem
Jak začít online sázení s Litecoinem

Jak začít online sázení s Litecoinem

Hráči, kteří nikdy předtím nepoužívali kryptoplatby, nemusí vědět, jak vkládat pomocí Litecoinů. Mohou postupovat podle těchto kroků:

 • Vyberte si vhodnou peněženku a nakupujte LTC z výměnné platformy Litecoin
 • Registrace na webu pro online sportovní sázení, který přijímá LTC
 • Přihlášení k novému účtu
 • Hráč si vybere vklad Litecoinů z rozevíracího seznamu platebních metod
 • Jsou přesměrováni do aplikace jejich digitální peněženky
 • V aplikaci hráč klikne na „Odeslat“ a zadá adresu peněženky sázkové stránky (nebo může naskenovat QR kód stránky)
 • Poté určí výši LTC k uložení
 • Nakonec potvrdí částku a předloží informace
 • Proces může trvat až dvě hodiny a někdy i několik minut
 • Hráč může začít hrát o skutečné peníze, jakmile se prostředky odrazí na jeho bankrollu

Litecoin nabízí nižší poplatky ve srovnání s tradičními bankovními metodami. Hráči by si měli před provedením vkladu vzít na vědomí limit vkladu na účtu sportovních sázek. Minimální limit transakce s Litecoinem je 0,01 LTC a neexistuje žádný maximální limit. Vložení nesprávné částky nebo její odeslání na nesprávnou adresu peněženky může vést k nevratné ztrátě.

Jak začít online sázení s Litecoinem
Jak provést výběr pomocí Litecoinu

Jak provést výběr pomocí Litecoinu

Výběr zahrnuje vyžádání výher z webové stránky pro online sázení do hráčovy kryptopeněženky. Může to být webová peněženka, mobilní peněženka nebo pevná peněženka. Po výhře a potvrzení ceny mohou sázkaři úspěšně vybrat peníze do svých LTC peněženek pomocí následujícího postupu.

 • Hráč přejde do sekce pokladny a klikne na Výplaty nebo Výběry
 • Musí zvolit způsob výběru, v tomto případě Litecoin
 • Přidávají adresu digitální peněženky
 • Následuje zadání částky k výběru v LTC
 • Poté kliknutím na tlačítko Zkontrolovat potvrdí podrobnosti
 • Na obrazovce se objeví potvrzovací zpráva, která ukazuje, že výběr byl zahájen
 • Hráč obdrží své peníze, jakmile sázková kancelář schválí výběr

Hráči musí být opět horliví, když poskytují své adresy peněženky. Žádné prostředky odeslané na nesprávnou adresu nelze vrátit zpět. S výběrem litecoinů si hráči sportovních sázek uchovávají svou identitu skrytou, protože neposkytují osobní údaje, jako jsou jména. V důsledku toho úřady a finanční instituce nemohou sledovat zdroj svých finančních prostředků.

Poplatky za výběr a rychlost

U většiny online platebních možností jsou sázkaři nuceni skákat přes obruče, když získávají své těžce vydělané sázkové peníze. Rychlost je jedním z nejnáročnějších aspektů výběru finančních prostředků online sportovní sázení účty.

Bankovní převody mohou trvat až 7 pracovních dní, ale kryptoměny přišly, aby hráče zachránily před tímto problémem. Doba převodu litecoinu je neuvěřitelně rychlá. V závislosti na sázkové kanceláři může hráč obdržet své peníze okamžitě nebo do 24 hodin po schválení. To umožňuje vlastníkovi těchto prostředků začít je využívat co nejdříve.

Dalším nepříjemným faktorem jsou související náklady na převod. Naštěstí jsou poplatky spojené s výběry Litecoinů nekonečně malé. Neexistují žádné dodatečné náklady na používání digitální měny, protože je decentralizovaná.

Jak provést výběr pomocí Litecoinu
Bezpečnost a zabezpečení u Litecoinu

Bezpečnost a zabezpečení u Litecoinu

Nadšenci kryptoměn uznávají výhody technologie Blockchain, protože online převody peněz jsou bezpečnější a přímočařejší. Za prvé, žádný centrální orgán nemonitoruje platnost vkladů nebo výběrů Litecoinů. Kromě toho lze snadno převést Litecoin na nekryté peníze bez návštěvy banky. Břemeno snahy schovat se před zvědavýma očima se tak snižuje.

Litecoinová aktiva jsou chráněna některými z nejspolehlivějších peněženek. Jedním z nich je mechanismus studeného úložiště, který funguje na šifrovaných offline zařízeních. Má další vrstvu ochrany proti kybernetickým hrozbám. Uživatelé si své digitální mince zabezpečují soukromými klíči na studené peněžence a uchovávají je v zabezpečených čipech.

Protože neexistuje žádný limit na počet kryptopeněženek, které můžete mít, mohou uživatelé Litecoinu diverzifikovat své úložiště do více peněženek. Lze použít jednu peněženku sportovní sázení a další pro dlouhodobé investice. Tím je portfolio dlouhodobého podnikání chráněno a snižuje se pravděpodobnost narušení peněženky dlouhodobého podnikání. Každá digitální peněženka má sadu důvěrných klíčů, bez kterých je účet nepřístupný. Pokud není klíč odcizen nebo ztracen, peníze zůstávají v bezpečí.

Bezpečnost a zabezpečení u Litecoinu
Možnosti zákaznické podpory Litecoin

Možnosti zákaznické podpory Litecoin

Není pochyb o tom, že blockchainové transakce jsou bezpečné, ale stále jsou náchylné k několika obavám, jako jsou phishingové útoky, padělání a dvojité utrácení. Někteří uživatelé také hlásili, že jim chybí některé ze svých coinů. Poskytovatelé a burzy peněženek Litecoin však nabízejí hlubokou zákaznickou podporu, aby prokázali spolehlivost platební metody.

Některé technické problémy mohou nastat při používání litecoinu na webu online sportovního sázení. Oslovení technické podpory otevírá příležitosti pro rychlé transakce a silné zabezpečení. Kvůli zvýšenému riziku online podvodů jsou odborníci na Litecoin ochotni zákazníkům radit v oblasti zálohování a obnovy dat, optimalizace PC, odstraňování malwaru, antivirového softwaru, problémů se sítí a odstraňování problémů s operačními systémy.

Týmy podpory Litecoinů lze kontaktovat prostřednictvím:

 • Telefonát
 • Stránky sociálních médií
 • Vzdálení asistenti (boti)
 • E-mailem

Zákaznická podpora Litecoin využívá jejich služby v kteroukoli hodinu během jakéhokoli dne. Jejich vzdálení asistenti jsou okamžití a pohotoví bez ohledu na druh problému s LTC peněženkou. Technická pomoc sahá od řešení problémů založených na blockchainu a online transakcí.

Číslo linky pomoci může pomoci vyřešit jakýkoli problém, včetně závad peněženky. Je zdarma a je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Uživatelé také mohou zasílat e-maily s podrobnými informacemi o výzvách, kterým čelí.

Možnosti zákaznické podpory Litecoin