Nejlepší bookmakeři přijímající MasterCard

Mastercard byla vždy oblíbenou volbou, pokud jde o financování sázkových účtů. Většina sázkových webů nabízí více možností vkladu, ale debetní a kreditní karty jsou vždy nejoblíbenější a nejčastěji přijímané – jako Mastercard. Některé finanční instituce stále nesprávně drží nebo zakazují transakce, takže při používání karty Mastercard je vždy dobré mít pro případ zálohování.

Jedním z taháků Mastercard při provádění vkladu na sázkových stránkách je rychlost a bezpečnost. Je zde také otázka globální dostupnosti, což je důvod, proč většina, ne-li všechny, licencované sázkové stránky umožňují jako platební možnost Mastercard.

Nejlepší bookmakeři přijímající MasterCard
Jak provést vklad pomocí MastercardJak provést výběr pomocí MastercardBezpečnost a zabezpečení u MastercardMožnosti zákaznické podpory Mastercard
Lukas Müller
ExpertLukas MüllerExpert
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Jak provést vklad pomocí Mastercard

Jak provést vklad pomocí Mastercard

Provedení vkladu pomocí Mastercard je velmi snadné. Ve skutečnosti, jakmile je vybrána sázková stránka, je to docela jednoduché. Odtud musí sázející:

Vytvořte si účet na sázkové stránce. Sázející může potřebovat poskytnout potřebné informace. Mohou být také požadovány některé další informace - ID, umístění a další standardní požadavky KYC.

  1. Najděte možnost Pokladna. Vyberte Mastercard mezi možnosti vkladu pokud.
  2. Zadejte podrobnosti o jejich Mastercard, jako je číslo účtu, datum vypršení platnosti a kód CVC.
  3. Zadejte částku, kterou chtějí vložit na sázkařskou stránku, a poté převod autorizujte. Transakce se obvykle projeví v minutách.

Je třeba mít na paměti, že zatímco mnoho bank přijímá vklady na hazardní hry kreditními kartami pravidelně, jiné je automaticky odmítají.

Některé zákony, jako je zákon o prosazování nezákonných internetových her z roku 2006, zakazují finančním institucím vědomě obchodovat s jinou osobou v souvislosti s nelegálním internetovým hazardem.

Ačkoli internetové sázení již není v mnoha jurisdikcích nezákonné, tento zákaz zůstává v platnosti a některé banky odmítají zpracovávat jakékoli online hazardní transakce. Sázkařské weby za to nemůžou, takže je nejlepší si předem udělat malý průzkum.

Limity vkladu se mohou u sázkařských stránek lišit, ale obvykle se pohybují někde na maximu 5000 $ a minimu 10 až 50 $.

Pokud jde o poplatky, některé banky v síti Mastercard si mohou účtovat nízké až žádné poplatky. Nějaký online sázkové kanceláře zacházet s vkladem jako s hotovostní zálohou a v důsledku toho požadovat vyšší poplatky. Sázkové stránky mohou také účtovat poplatky na jejich straně.

Jak provést vklad pomocí Mastercard
Jak provést výběr pomocí Mastercard

Jak provést výběr pomocí Mastercard

Zatímco většina sázkařských webů umožňuje sázejícím vkládat prostředky prostřednictvím karty Mastercard, některé jim nemusí umožnit výběr stejným způsobem (nebo jinou debetní nebo kreditní kartou). To znamená, že sázející budou obvykle muset najít alternativy, když chtějí provést výběr. Nejjednodušší možností je použít elektronické peněženky, jako je Skrill nebo Neteller.

Sázející se také mohou rozhodnout vybrat své prostředky bankovním převodem. Výběry bankovním převodem však obvykle zaberou dva až pět pracovních dnů, což může být déle, pokud jsou na cestě státní svátky, víkendy nebo údržba. Výběry pomocí elektronických peněženek mohou být rychlejší, ale není to vždy pravda.

Jednoduše přejděte na preferovanou sázkovou stránku a projděte standardní procedurou výběru. Poté vyberte požadovaný způsob platby. To přesměruje sázející do následující fáze, kde sázející určí částku, kterou chtějí vybrat. Zbývá pouze potvrdit a autorizovat transakci, jakmile budou poskytnuty všechny potřebné informace.

Pokud jde o poplatky za výběr, některé banky přidružené k Mastercard mohou účtovat minimální nebo žádné poplatky. Sázkové stránky mohou na svém konci účtovat poplatky, stejně jako poplatky za elektronické peněženky. Obvykle se však jedná pouze o haléře za dolar, takže to fondy nezabolí tolik, jak si člověk myslí.

Pokud se sázkaři stále obávají poplatků, společnost Mastercard může sázkařům stále umožnit první sázkové bonusy na sázkařských stránkách, takže to považujte za kompenzaci za své prostředky.

Jak provést výběr pomocí Mastercard
Bezpečnost a zabezpečení u Mastercard

Bezpečnost a zabezpečení u Mastercard

Mastercard je jednou z největších a nejdůvěryhodnějších platebních služeb na trhu, takže transakce a osobní údaje sázkaře jsou v bezpečí. 


Mastercard funguje ve srovnání se svými konkurenty v tom, že společnost tvrdí, že její systémy jsou bezpečnější než jakékoli jiné platební služby. Používají peer-to-peer, okrajovou síť, která směruje provoz do více koncových bodů.

K dispozici je také Mastercard Secure Code, což je další vrstva zabezpečení. Pomáhá potvrdit identitu sázejícího prostřednictvím jednorázového hesla (OTP) zaslaného prostřednictvím SMS na registrované telefonní číslo na sázkařské stránce.

Další skvělá věc je, že finanční instituce, která vydává karty Mastercard sázkařům, je nebude činit odpovědnými za případné neautorizované transakce. Mastercard nabízí ochranu odpovědnosti při transakcích prováděných kdekoli.

Sázející musí přispět svým dílem k zajištění bezpečnosti a zabezpečení své karty Mastercard. K tomu musí:

  • Přijměte přiměřená opatření, abyste zabránili ztrátě nebo odcizení karty.
  • Pokud dojde ke ztrátě, odcizení nebo použití karty bez vašeho svolení, okamžitě informujte svou banku.
  • Udržujte si dobrý stav se svým účtem Mastercard.
  • Promluvte si s ní a zjistěte, jaké další bezpečnostní záruky má vaše banka, aby vás ochránila před podvodnými transakcemi.
Bezpečnost a zabezpečení u Mastercard
Možnosti zákaznické podpory Mastercard

Možnosti zákaznické podpory Mastercard

Mastercard je jednou z předních platebních služeb na světě. Ti, kteří jej mají, jej používají pro mnoho svých každodenních potřeb, jako jsou veřejné služby, nezbytnosti, nakupování a mnoho dalších. Když něco používáte tak často, bývají nějaké problémy nebo obavy.

Pokud mají sázející nějaké problémy nebo dotazy, existuje mnoho způsobů, jak mohou Mastercard kontaktovat. Mějte však na paměti, že Mastercard ve skutečnosti nevydává debetní ani kreditní karty – to dělají finanční instituce. Sázející možná bude muset nejprve kontaktovat svou banku.

  • Pro první cestu mohou sázející zamířit na oficiální stránku Mastercard na adrese mastercard.com. Najděte stránku podpory a najděte často kladené otázky. Tyto seznamy jsou obvykle komplexní a mohou obsahovat řešení problému sázejícího.
  • Zadruhé si můžete stáhnout soubor PDF s globálními kontakty Mastercard, který obsahuje seznam kontaktních čísel pro každou horkou linku Mastercard. Každá země nebo oblast má své vlastní, takže nebude na škodu zkontrolovat tento hlavní seznam.

Sázející mohou také použít sociální média k dosažení Mastercard, jako je Facebook a Twitter. Společnosti si uvědomují sílu těchto dvou stránek komunikovat se svou zákaznickou základnou a často na nich reagují na chaty, zmínky nebo komentáře.

Možnosti zákaznické podpory Mastercard

Nejnovější zprávy

Top 3 uvítací bonusy pro sportovní sázení pro platby Visa/Mastercard
2023-08-02

Top 3 uvítací bonusy pro sportovní sázení pro platby Visa/Mastercard

Při hledání sázkové kanceláře, do které se zapojíte, je důležité zvážit možnosti platby a dostupné uvítací nabídky. Naštěstí většina sázkových kanceláří nabízí platby debetními/kreditními kartami prostřednictvím Mastercard nebo Visa. Ještě lepší je, že po vložení finančních prostředků a v některých případech po provedení své první skutečné peněžní sázky získáte bonus ze sázkové kanceláře.