Nejlepší bookmakeři přijímající Neteller

Neteller je platební metoda, která je velmi populární po celém světě. Tato platební metoda je vysoce důvěryhodná mezi obchodníky i sázkaři a je kompatibilní s většinou sázkařských webů po celém světě. Neteller je velmi populární mezi online kasiny a weby pro sportovní sázení jako bezpečný způsob vkladu a mnoho hráčů využívá tuto službu k vkládání a výběru svých peněz.

Neteller přijímá více než 26 měn z celého světa a je k dispozici také jako aplikace. Tato platební metoda se snadno používá a je perfektním řešením plateb v zahraničí, protože přijímá více než 200 zemí.

Nejlepší bookmakeři přijímající Neteller
Nejlepší sázkové stránky s Neteller

Nejlepší sázkové stránky s Neteller

Neteller je online služba pro převod peněz spuštěná v roce 1999. Již v roce 2000 však Neteller začal zpracovávat platby na nejlepších sázkařských webech. Tehdy společnost obsluhovala až 85 % světových obchodníků s hazardními hrami.

Už jen tato skutečnost dokazuje, že Neteller je jedním z nejspolehlivějších platebních řešení na nejlepších sázkařských webech. Takže pokračujte ve čtení, abyste se dozvěděli něco o sázení s Neteller.

Nejlepší sázkové stránky s Neteller
Jak provést vklad u Neteller

Jak provést vklad u Neteller

Začít s Netellerem u sázkové kanceláře je docela jednoduché. Aby mohli hráči provést vklad, musí si nejprve otevřít účet Neteller na svém mobilním telefonu nebo počítači. Stačí navštívit Neteller.com, klikněte na Přihlásit se a poté si zaregistrujte účet.

Hráči jsou povinni poskytnout podrobnosti, jako jsou jména, e-mail, země původu a měna, kterou hodlají používat. Vždy uvádějte správné informace, abyste předešli jakýmkoli komplikacím během procesu ověřování.

Když už mluvíme o ověření účtu, Neteller vyžaduje, aby uživatelé prokázali svou totožnost, než cokoliv uskuteční. Nejprve musí uživatelé propojit svůj bankovní účet zadáním svého kódu BIC nebo SWIFT. Poté poskytnete barevnou kopii vašeho občanského průkazu, pasu nebo řidičského průkazu. A nakonec nahrajete kopii posledního účtu za energie, abyste aktivovali svůj účet Neteller.

Mezitím mohou sázející financovat své peněženky Neteller několika způsoby. K převodu prostředků na svůj nový účet můžete například použít jiný schválený účet Neteller.

Neteller také přijímá vklady prostřednictvím kreditních/debetních karet, Skrill, bankovního převodu nebo kryptoměn. Uživatelé mohou na Netelleru nakupovat a prodávat více než 28 digitálních mincí. Před financováním účtu si tedy pečlivě přečtěte podmínky Neteller.

Neteller poplatky a limity

Chcete vědět, proč Neteller vyniká nad ostatními? Tato možnost převodu peněz nabízí nízké poplatky za vklad a vyšší limit na transakci. Často účtují poplatek 2,9 % za vklady nižší než 20 000 USD a nulové náklady za více než 20 000 USD.

Také příjem prostředků na váš Neteller účet je zdarma. Takže jakákoli částka, kterou hráči vyberou ze sázkové kanceláře poté, co jsou jakékoli poplatky vyplaceny jako zpracované. Pokud jde o limity převodů, ověření uživatelé Neteller bez VIP účtů mohou posílat následující částky:

  • 5 000 $/transakce
  • 10 000 $/24 hodin
  • 20 000 $/7 dní
  • 50 000 $/30 dní Poznámka: Vězte, že většina bookmakerů nenabízí bonusy po vkladech Neteller, i když tomu tak vždy není. Přečtěte si tedy recenze sázení zde na Sázkový žebříček se dozvíte o bookmakerech, kteří nabízejí bonusy za vklad Neteller.
Jak provést vklad u Neteller
Jak provést výběr pomocí Neteller

Jak provést výběr pomocí Neteller

Sázející, kteří si chtějí užít rychlé a pohodlné výplaty, by neměli hledat nic jiného než Neteller. Jednoduše se přihlaste k účtu bookmakera, navštivte pokladnu nebo bankovní oblast, klepněte na výběr a vyberte Neteller.

Nyní to zabalte zadáním částky, kterou chcete vybrat. Výběry Neteller jsou obvykle okamžité a jejich zpracování trvá jen několik minut.

V některých případech však bookmaker zpracuje vaše výhry prostřednictvím Neteller 24-48 hodin po odeslání žádosti o výběr. A co je horší, některým to může trvat 7 až 10 pracovních dnů. Přečtěte si proto stránku s podmínkami sázkové kanceláře, kde se dozvíte dobu zpracování transakce.

Další důvod, proč si přečíst bookmakera Na stránce T&C je znát poplatky za výběr. Na výběry Neteller se často vztahují standardní poplatky za elektronickou peněženku. Obecně by však cena neměla přesáhnout 50 USD. Vše je ale o tom, jak rychle chcete peníze obdržet a kolik chcete vybrat.

Jak provést výběr pomocí Neteller
Bezpečnost a zabezpečení ve společnosti Neteller

Bezpečnost a zabezpečení ve společnosti Neteller

Je bankovnictví u Neteller na špičkových sázkařských webech bezpečné? Ano, společnost pro převod peněz s bohatou herní historií, jako je Neteller, je nepochybně bezpečná. Za prvé, FCA (Financial Conduct Authority) reguluje společnost Neteller.

Jedná se o regulační orgán finančních služeb ve Spojeném království. Tento hlídací pes vytváří samostatný fond pro kompenzaci zákazníků svých registrovaných služeb převodu peněz, jako je Neteller. Jednoduše řečeno, vaše peníze se nesmyjí, pokud Neteller náhle zavře obchod.

Kromě regulace FCA provádí Neteller dvoufázové ověření, které je v dnešní době minimálním požadavkem. Zde musí uživatelé před přihlášením k účtu zadat kód odeslaný do jejich e-mailové aplikace nebo aplikace pro zprávy.

Ověřovací kód zůstane aktivní přibližně 30 sekund, poté si uživatelé musí vyžádat nový. To eliminuje jakýkoli neoprávněný přístup k finančním prostředkům nebo finančním informacím na Neteller.

A konečně a stejně důležité je, že Neteller využívá nejmodernější šifrování SSL k ochraně uživatelských dat. Jak již možná víte, technologie SSL umožňuje webům chránit informace odesílané na platformu az ní před hackery.

A samozřejmě, aplikace Neteller pro Android a iOS jsou 100% bezpečné. Uživatelé si mohou tyto aplikace stáhnout přímo z Obchodu Play a App Store. Aplikace může provádět spoustu funkcí, včetně odesílání a výběru peněz.

Bezpečnost a zabezpečení ve společnosti Neteller
Možnosti zákaznické podpory Neteller

Možnosti zákaznické podpory Neteller

Zákaznická podpora společnosti Neteller překvapivě funguje špatně na webových stránkách s recenzemi, jako je Trustpilot. Uživatelé si například často stěžují na opožděné reakce.

Někteří recenzenti také tvrdí, že sekce FAQ je minimální a neodpovídá na všechny zásadní otázky. Stručně řečeno, systém podpory je něco, co Neteller potřebuje naléhavě předělat.

Na jejich obranu však většina možností elektronické peněženky nenabízí okamžité odpovědi na technické dotazy uživatelů. Je běžné, že řešení e-mailových dotazů týmu podpory trvá až 24 hodin. Pokud nejsou zákazníci spokojeni, mohou se rozhodnout hovořit přímo s týmem podpory prostřednictvím bezplatného čísla. Jen nezapomeňte zvládnout pracovní dobu.

Neteller navíc nabízí chatovou podporu pro základní dotazy prostřednictvím systému spravovaného roboty. Po získání VIP členství si však můžete užívat nepřetržitou podporu živého chatu od společnosti Neteller.

Níže jsou uvedeny kontakty podpory Neteller:

  • Telefon: +442033089525, +49 21599 279504 (pondělí – pátek)
  • E-mailem: help@neteller.com, stížnosti@neteller.com
  • Zasílání zpráv
  • 24/7 Live chat pro VIP zákazníky
  • Sociální média: Instagram, Facebook a Twitter
Možnosti zákaznické podpory Neteller
Neteller v USA

Neteller v USA

Neteller zažil v USA pořádnou porci skandálů. V lednu 2007 byli majitelé Neteller zatčeni a obviněni z propagace nelegálních hazardních her a nelicencovaných služeb převodu peněz.

Americké úřady tvrdily, že Neteller usnadňoval transakce mezi americkými hazardními hráči a offshore sázkovými weby. V důsledku toho společnost Neteller opustila americký trh.

O sedm let později se Neteller triumfálně vrátil do USA. Tentokrát jim bylo schváleno poskytovat platby BetAmerica.com, dostihové stránce. Dnes společnost nabízí služby v New Jersey, Delaware a dalších sázkařských státech. Ale jedna věc je jistá; od skandálu v roce 2007 to už nikdy nebylo stejné.

Neteller v USA