Nejlepší bookmakeři přijímající PayPal

Paypal, který existuje již více než 20 let, je jednou z – ne-li nejoblíbenější platební metodou pro lidi na celém světě. Tento elektronický finanční systém je jednoduché a snadno použitelné řešení pro každého, kdo chce bezpečný a bezpečný způsob vkládání, výběru a převodu peněz online. PayPal dnes používá více než 30 milionů obchodníků a mnoho z nich jsou sázkové stránky. Tato možnost platby se snadno používá, je bezpečná a většina kasin a webů pro online sportovní sázení nabízí PayPal jako způsob vkladu a výběru.

Nejlepší bookmakeři přijímající PayPal
Mikael Virtanen
ExpertMikael VirtanenExpert
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Nejlepší sázkové stránky s PayPal

Nejlepší sázkové stránky s PayPal

PayPal, který byl spuštěn v roce 1998, je dnes pravděpodobně nejdůvěryhodnější elektronickou peněženkou. Má pověst nabízející bezpečné transakce s okamžitými vklady a výběry. Není divu, že PayPal je v současnosti oporou na všech špičkových sázkařských webech. Vše, co hráč potřebuje, je e-mailový účet, aby mohl začít provádět transakce na PayPal. Na této stránce jsou uvedeny všechny nejlepší sázkové stránky PayPal a několik věcí, které byste měli vědět, než použijete tuto bankovní metodu.

Nejlepší sázkové stránky s PayPal
Jak provést vklad přes PayPal

Jak provést vklad přes PayPal

Než se ponoříte hlouběji, je důležité si uvědomit, že PayPal je k dispozici v 200+ zemí a podporuje 20+ měn. Ano, tak se PayPal stal populárním mezi online obchodníky, sázkovými kancelářemi, online kasiny a tak dále. Kromě širokého přijetí je provádění vkladů PayPal docela rychlé a přímočaré, jak uvidíte níže.

Začněte tím, že najdete sázkovou kancelář, která přijímá vklady přes PayPal. Na internetu jsou jich stovky nebo dokonce tisíce. Poté pokračujte k vytvoření osobního účtu na PayPal.com před vložením prostředků.

Sázející tak mohou učinit prostřednictvím jiného ověřeného účtu PayPal nebo propojeného bankovního účtu. Nyní přejděte do bookmakera a na stránce „Vklad“ vyberte PayPal pro přesun prostředků. Je to tak snadné! Stejně jako většina možností online převodu peněz umožňuje PayPal svým zákazníkům provádět transakce na mobilu prostřednictvím aplikace PayPal. Aplikace je k dispozici ke stažení na Play Store pro Android a App Store pro iPhone.

Alternativně mohou sázející na mobilním telefonu provádět transakce na PayPal pomocí verze pro okamžitý přístup ve webových prohlížečích. Stačí zadat adresu PayPal, přihlásit se k účtu a provést vklady.

Poplatky a limity PayPal

Otevření účtu PayPal je zcela zdarma, protože uživatelé nemusí platit ani korunu, aby si mohli služby užívat. PayPal si také neúčtuje žádné měsíční poplatky ani nepožaduje minimální zůstatek. A aby to bylo ještě lepší, společnost si za převod peněz z propojeného bankovního účtu na PayPal nic neúčtuje.

Jak už možná víte, tento gigant online bankovnictví omezuje neověřené účty pouze na 500 dolarů měsíčně. Ale po ověření identity mohou uživatelé poslat maximálně 60 000 $ na jednu transakci.

Ověřování identit je běžnou praxí většiny elektronických peněženek. To eliminuje jakákoli bezpečnostní rizika a uživatelům poskytuje vyšší limity vkladů/výběrů. Na PayPal stačí propojit jejich bankovní účet a poskytnout doklad o adrese, aby to bylo možné. Poznámka: Někteří bookmakeri nenabízejí bonusy na vklady PayPal. Přečtěte si tedy stránku podmínek a najděte takovou, která ano.

Jak provést vklad přes PayPal
Jak provést výběr pomocí PayPal

Jak provést výběr pomocí PayPal

Výběr prostředků z bookmakera na PayPal je rychlý a snadný, stejně jako při provádění vkladů. Pokud jste již propojili účet PayPal, přejděte k pokladně, vyberte PayPal a zadejte částku výběru. Nakonec transakci potvrďte. Ve většině případů jsou výběry přes PayPal téměř okamžité, i když to závisí na bookmakerovi. Některé sázkové kanceláře mohou požadovat až 2 pracovní dny na zpracování výběrů přes PayPal.

Většina sázkových kanceláří také účtuje uživatelům určité procento z částky výběru pro usnadnění transakcí. Ale nebojte se, protože sazba je obvykle něco mezi 2 % až 5 %. Za zmínku také stojí, že téměř všechny špičkové sázkařské weby potřebují, aby si hráči před výběrem čehokoli ověřili své sázkařské účty.

Jak provést výběr pomocí PayPal
Bezpečnost a zabezpečení ve společnosti PayPal

Bezpečnost a zabezpečení ve společnosti PayPal

Víte, proč je PayPal jedním z? nejdůvěryhodnější platební metody sázení tam venku? Platforma nabízí nepřetržité zabezpečení 24/7, aby se zabránilo podvodům, dolování dat a e-mailovému phishingu. Je to proto, že každá transakce PayPal je přísně střežena šifrováním SSL. To znamená, že ani ti nejpokročilejší online podvodníci nemohou proniknout do vašich finančních údajů na PayPal.

Kromě toho, že společnost PayPal nabízí špičkovou finanční ochranu, je držitelem licence k poskytování finančních služeb od právnických osob. Firma má například licenci k činnosti téměř ve všech státech USA.

Například PayPal je licencován Alabamskou Komisí pro cenné papíry v Alabamě, zatímco ministerstvo finančních služeb v New Yorku schvaluje PayPal v NY. Mezinárodně je PayPal licencován ve více než 200 zemích.

I když je bankovnictví přes PayPal obecně bezpečné, nezacházejte s ním jako s bankovním účtem, abyste ušetřili peníze. Místo toho uživatelská smlouva PayPal jasně uvádí, že platforma je výhradně pro převody peněz. Například v USA nejsou transakce PayPal pojištěny FDIC. Nyní to znamená, že vaše peníze mohou jít dolů, pokud se nešťastná událost stane PayPalu. Vždy tedy vybírejte všechny výhry ze sázkových kanceláří, jakmile přijdou.

Bezpečnost a zabezpečení ve společnosti PayPal
Možnosti zákaznické podpory PayPal

Možnosti zákaznické podpory PayPal

Dalším důvodem, proč je PayPal mezi nimi běžný nejlepší sázkové stránky je její systém podpory kvality. Hráči mohou kontaktovat PayPal pro odpovědi na všechny jejich dotazy týkající se odesílání a přijímání peněz.

Tým podpory je dosažitelný prostřednictvím telefonu, e-mailu nebo chatu. Je také důležité pamatovat na to, že přímé volání na číslo PayPal může vyžadovat malý poplatek v závislosti na poskytovateli mobilních služeb.

Ale abych byl upřímný, systém podpory PayPal nebyl donedávna nejlepší. V roce 2003 musela být společnost žalována, jen aby zřídila bezplatné číslo. Ale na jejich obranu, číslo bylo dostupné, jen bylo schované hluboko pod webem. I dnes se většina uživatelů PayPal stále snaží získat číslo zákaznického servisu.

Z tohoto důvodu PayPal důrazně doporučuje svým uživatelům, aby je kontaktovali prostřednictvím e-mailu. Ale i tak mohou odpovědi na e-maily v typický pracovní den trvat až 24 hodin. To může být frustrující, zvláště pokud hledáte zvrat. Alternativně mohou hráči kontaktovat podporu prostřednictvím funkce zasílání zpráv, která nabízí nepersonalizované odpovědi. Pokud vás to neuspokojí, bot předá váš dotaz agentovi PayPal, který obvykle odpoví do hodiny.

Níže jsou uvedeny kontakty podpory PayPal:

  • Telefon: 1-402-517-4519 (pondělí až pátek 9:00 až 17:30)
  • E-mailem: service@paypal.com (až 24 hodin)
  • Zprávy: Asi 1 hodina
  • Sociální média: @AskPayPal (Twitter) a PayPal (Facebook)
Možnosti zákaznické podpory PayPal

Nejnovější zprávy

Top 3 uvítací bonusy pro sportovní sázení pro platby Visa/Mastercard
2023-08-02

Top 3 uvítací bonusy pro sportovní sázení pro platby Visa/Mastercard

Při hledání sázkové kanceláře, do které se zapojíte, je důležité zvážit možnosti platby a dostupné uvítací nabídky. Naštěstí většina sázkových kanceláří nabízí platby debetními/kreditními kartami prostřednictvím Mastercard nebo Visa. Ještě lepší je, že po vložení finančních prostředků a v některých případech po provedení své první skutečné peněžní sázky získáte bonus ze sázkové kanceláře.