Nejlepší bookmakeři přijímající Paysafe Card

Paysafecard byla vždy spojována s online sázením a je tomu tak dodnes. Sázející, kteří někdy uzavřeli online sázku, se již pravděpodobně setkali s Paysafecard nebo ji jednou použili. Všichni sázející, bez ohledu na odbornost nebo herní preference, se těšili z anonymity, kterou jim předplacené poukázky poskytují.

Předplatební systémy, jako je Paysafecard, se staly populární jako způsob platby za zboží a služby online pomocí skutečných peněz namísto bankovního účtu nebo kreditní karty. Můžete samozřejmě nakupovat pomocí své bankovní karty, což mnoho lidí dělá, protože to zakrývá konečnou transakci na vašem účtu.

Nejlepší bookmakeři přijímající Paysafe Card
Jak provést vklad s PaysafecardJak provést výběr pomocí PaysafecardBezpečnost a zabezpečení u PaysafecardMožnosti zákaznické podpory Paysafecard
Jak provést vklad s Paysafecard

Jak provést vklad s Paysafecard

Vložení prostředků na účet paysafecard vyžaduje, aby si sázející nejprve u nich vytvořili účet. Stačí, když zamíří na oficiální web Paysafecard na adrese www.paysafecard.com.

Po dokončení mohou hráči vkládat na své účty. Vše, co se od hráčů vyžaduje, je zakoupit si PIN kód paysafecard, který mohou získat ve více než 600 000 obchodech po celém světě. Sázející budou muset zadat 16místný PIN, který získali, když chtějí dobít svůj zůstatek ve sázkové kanceláři.

Pokud si hráči nejsou jisti, kde mohou získat voucher paysafecard, mohou přejít na oficiální stránky společnosti. Web má vyhledávač obchodů, který zobrazuje všechny obchody, které prodávají PIN kódy paysafecard ve vaší oblasti.

Financování sázkařského účtu pomocí paysafecard je jednoduchý proces:

  1. Sázející musí zajít do Pokladny své oblíbené sázkové kanceláře a vybrat možnost vkladu a zobrazí se jim všechny dostupné platební metody. Web přesměruje sázející do nového okna, když si jako preferovanou platební možnost vyberou paysafecard.

  2. Zobrazí se odkaz, který jim ukáže všechny obchody ve vaší oblasti, které prodávají poukázky paysafecard. Pokud jste již zakoupili vouchery, můžete přejít k dalšímu kroku.

  3. Sázející si všimnou části, kde budou muset zadat svůj 16místný PIN. Pamatujte, že PINy paysafecard lze kombinovat, abyste mohli vložit vyšší částku. Jakmile sázející vloží všechny požadované PINy, zbývá pouze potvrdit vklad.

Jak provést vklad s Paysafecard
Jak provést výběr pomocí Paysafecard

Jak provést výběr pomocí Paysafecard

Paysafecard bohužel nelze použít k výběru. V důsledku toho, pokud chce sázkař hledat výběr ve své preferované sázkové kanceláři, bude muset najít jiný způsob.

  • Způsob, jak vybrat prostředky, pokud sázející nemohou použít svou paysafecard, je pomocí elektronických peněženek, jako je Neteller nebo Skrill, protože tyto možnosti jsou nejpohodlnější a nejrychlejší v době psaní.

  • Zprostředkovatel může poskytnout další vrstvu zabezpečení a soukromí, což je dobré, protože ti, kteří používají paysafecard, tak činí kvůli ochraně soukromí platební služby.

  • Další možností výběru je výběr peněz přímým bankovním převodem. Je však důležité si uvědomit, že výběry provedené prostřednictvím těchto kanálů trvají déle – asi dva až pět dní.

Toto dlouhé čekání se může ještě prodloužit kvůli víkendům, státním svátkům nebo v případě, že v systému finanční instituce právě probíhá údržba.

Mějte na paměti, že poplatek za konverzi bude účtován, pokud sázející vloží sázkovou kancelář v jiné měně, než je ta, která je uvedena na poukázce paysafecard. Na oficiálních stránkách paysafecard se nachází převodník měn, který uživatelům umožňuje zjistit, jaké poplatky mohou být účtovány při vkladu v různých měnách.

Protože se poplatky mohou lišit v závislosti na tom, kde sázkař žije, měli by sázkaři navštívit oficiální web paysafecard, vybrat si oblast a zkontrolovat správné poplatky, které se na ně mohou vztahovat.

Pokud jde o limity, mohou se na jednotlivých sázkařských stránkách lišit, takže sázkaři by si měli nejprve udělat domácí úkol.

Jak provést výběr pomocí Paysafecard
Bezpečnost a zabezpečení u Paysafecard

Bezpečnost a zabezpečení u Paysafecard

Vysoká úroveň zabezpečení Paysafecard je jednou z jejích nejatraktivnějších funkcí. To je hlavní důvod, proč se tolik hráčů rozhodlo pro tento způsob platby při provádění vkladů na virtuálních sázkových kancelářích. Paysafecard během platebního procesu nevyžaduje žádné informace týkající se kreditních/debetních karet nebo bankovních účtů. Vyhnete se tak riziku vystavení citlivých údajů webu, na kterém sázíte.

Zatímco sázkaři musí být opatrní a nesdílet své PIN s ostatními, aby se vyhnuli finančním podvodům, paysafecard podnikla kroky ke zlepšení zabezpečení platebního mechanismu. Pokud zpozorujete podvodnou činnost, můžete své PINy uzamknout.

Nikdo se k nim nebude moci dostat ani krást peníze tímto způsobem. Stojí za zmínku, že jakmile jsou PINy uzamčeny, nelze je znovu použít. Mají však možnost požádat o vrácení zbývajícího zůstatku na účtu paysafecard.

Dalším krokem ke zvýšení bezpečnosti Paysafecard je ochrana PINů před hacknutím. Kódy PIN nebudou hacknuty generátorem a částka účtovaná na vašich kuponech paysafecard se nezmění.

Paysafecard také varuje své zákazníky před dalšími běžnými podvody. Tímto způsobem nebudou sázející podvedeni, aby prozradili informace o vašem účtu nebo PIN.

Bezpečnost a zabezpečení u Paysafecard
Možnosti zákaznické podpory Paysafecard

Možnosti zákaznické podpory Paysafecard

Protože paysafecard je jedním z nejlepší způsob platby možnosti nejen mezi sázkaři, ale také na sázkařských webech, nějaké problémy nebo otázky budou vždy přítomny.

Když sázkaři narazí na některou z nich, je samozřejmě přirozené požádat o pomoc. Je dobře, že paysafecard je vybavena pro řešení otázek a problémů klientů.

Sázející, kteří mají dotazy nebo obavy, mohou zamířit na oficiální web paysafecard. V nabídce hamburgerů v levém horním rohu je možnost Podpora, která uživatele vede na uspořádanou a snadno čitelnou stránku s často kladenými dotazy.

Stránka Nejčastějších dotazů může pomoci s obavami týkajícími se témat, jako je podezření z podvodu, refundace, problémy s platbami a mnoho dalších. Pokud sázkaři nenajdou svou otázku na kartách, mohou zadat svůj problém na kartě vyhledávání.

Pokud to stále nefunguje, mohou sázející přejít na tlačítko Kontaktujte nás ve spodní části webu. Zde naleznou kontaktní formulář, kde mohou zasílat lístky na podporu, a svou horkou linku zákaznických služeb. Vezměte prosím na vědomí, že za volání týmu CS mohou být účtovány místní poplatky.

Lara, jejich chatbot, je také k dispozici pro hráčské otázky a obavy 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Možnosti zákaznické podpory Paysafecard