Nejlepší bookmakeři přijímající Payz

Payz je jedna z nejpohodlnějších elektronických peněženek pro provádění transakcí na online sázkových stránkách. Společnost byla založena v roce 2000 a přijímá více než 45 měn z celého světa. Payz vlastní a provozuje PSI-Pay, společnost s ručením omezeným registrovaná a licencovaná britským úřadem pro finanční chování k nabízení online platebních služeb.

Online sázející si mohou vybrat jeden ze tří typů účtů: ecoCard, ecoAccount a ecoVirtualcard. ecoCard je předplacený debetní účet, stejně jako MasterCard, který umožňuje okamžité online platby. EkoÚčet je soukromý online účet, který si hráči mohou kdykoli dobít nebo komukoli poslat peníze. A konečně, ecoVirtualcard je jednorázová online platební karta. Po dokončení transakce se stává neplatným.

Nejlepší bookmakeři přijímající Payz
Jak provést vklad u PayzDenní limit vkladu pro PayzJak provést výběr s Payz
Mikael Virtanen
ExpertMikael VirtanenExpert
Fact CheckerIliana PetkovaFact Checker
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Jak provést vklad u Payz

Jak provést vklad u Payz

Payz umožňuje uživatelům připojit se ke svému bankovnímu účtu a převádět prostředky. Otevření účtu Payz je rychlé a bezplatné. Zákazníci musí vyplnit své osobní údaje, jako je telefonní číslo, adresa a země bydliště. Novému uživateli je zaslán aktivační odkaz, po kterém může vlastník účet používat. Existují různé způsoby, jak nabít Payz penězi: místní bankovní převod, mezinárodní bankovnictví, předplacená karta, kreditní a debetní karta.

Provedení přímého vkladu s Payz na sázkovou platformu je bezplatné a téměř okamžité. Sázející za skutečné peníze, kteří chtějí zvýšit svůj bankroll, si na stránce pokladny vyberou Payz a zadají částku, kterou mají vložit.

Název této stránky se u jednotlivých poskytovatelů sázek liší. Poté nám stránka Payz vyskočí, kde se hráč přihlásí pomocí uživatelského jména a hesla. Pro transakci lze použít tři služby, ecoAccount, ecoCard a ecoVirtualCard. Obvykle za ně Payz neúčtuje žádné poplatky typy vkladů.

Jak provést vklad u Payz
Denní limit vkladu pro Payz

Denní limit vkladu pro Payz

Limity závisí na úrovni účtu uživatele Payz a na podmínkách sázkové stránky. Účet Payz je dostupný ve VIP, platinové, zlaté, stříbrné a klasické úrovni.

Registrace do těchto úrovní je zdarma, ale služby dostupné na jednotlivých úrovních se budou lišit. Čím vyšší stav, tím vyšší limit vkladu a naopak. Limity účtu jsou navrženy tak, aby chránily prostředky na účtu Payz.

Při dobíjení sázkové stránky je maximální limit na všech úrovních 250 EUR na transakci. Denní limity se pohybují od €1500 do €11,000 pro nejvyšší úrovně účtu Payz (Gold, Platinum a VIP).

Mohu vkládat peníze pomocí mobilu?

Payz nabízí bezpečnou a zabezpečenou mobilní aplikaci ke stažení z App Store a Google Play. Uživatelé mohou ke svým účtům přistupovat ze zařízení iOS a Android.

Denní limit vkladu pro Payz
Jak provést výběr s Payz

Jak provést výběr s Payz

Pokud herní platforma podporuje Payz, jsou výběry možné pomocí účtů ecoAccount a ecoCard. Zapojené kroky jsou následující:

  • Hráč přejde na stránku pokladny
  • Vyberou si Payz ze seznamu platebních možností
  • Zadávají částku k výběru ze sázkařského účtu
  • Vyplní požadované informace pro web ke schválení odstoupení od smlouvy

Po žádosti o výběr se transakce okamžitě zobrazí na sázkařském účtu a peníze dorazí k hráči do dvou nebo tří pracovních dnů.

Poskytovatelé sázek téměř neúčtují poplatek za výběry Payz. Ale v závislosti na úrovni účtu může Payz účtovat něco malého.

Denní limit výběru u Payz

Každý poskytovatel sázek zavádí limit na výběr, proto je dobré si před výplatou zkontrolovat podmínky. Limit výběru spojený s ecoCard je založen na stavu nebo úrovni účtu.

Maximální částka, kterou může účet Payz držet na stříbrné a zlaté úrovni, je 15 000 EUR a 100 000 EUR. Uživatel může nahrát svůj účet v jediné transakci 10 - 200 € na klasické úrovni.

Účty ve stříbrném stavu mohou jednorázově obdržet cokoli od 10 do 1 000 EUR. Zlatý účet může zabrat 10 až 1 500 EUR v jedné transakci.

Mohu vybrat na mobilu?

Výběr přes mobilní aplikaci ePayz je jednoduchý proces. Hráč se přihlásí ke svému účtu na smartphonu Android nebo iOS a postupuje podle výše uvedených kroků.

Jak provést výběr s Payz