Nejlepší bookmakeři přijímající Ripple

Jedna z prvních věcí, které sázkaři potřebují vědět o Ripple je, že se v podstatě jedná o kryptoměnu. Tato kryptoměna se nazývá XRP, ale běžně se nazývá Ripple, což je název rychle rostoucí platební služby, která používá XRP pro globální převody peněz.

Služba vznikla v roce 2012 a pro většinu sázkařů se tak stala relativně mladou platební metodou. Je extrémně rychlý a bezpečný, stejně jako ostatní kryptoměny v oběhu, jako jsou bitcoiny a Dash. Převody se provádějí prostřednictvím RippleNet, což obvykle trvá jen několik sekund kdekoli na světě. Stejně jako u většiny kryptoměn pravidelně kontrolujte ceny XRP před vkladem nebo výběrem.

Nejlepší bookmakeři přijímající Ripple
Jak vložit peníze pomocí RippleJak vybírat peníze pomocí Ripple
Jak vložit peníze pomocí Ripple

Jak vložit peníze pomocí Ripple

Navzdory svému relativnímu mládí mnoho sázkových webů přijímá Ripple jako a platná možnost platby.

Aby mohli sázející vkládat pomocí této kryptoměny, musí se zaregistrovat na spolehlivé burze. Jako u každé transakce by to měla být důvěryhodná stránka, protože budete kupovat digitální mince pomocí debetní nebo kreditní karty.

Opět, stejně jako každá jiná kryptoměna, sázkaři potřebují peněženku pro své coiny. Po nastavení mohou nyní dostupné prostředky převádět do svých peněženek, jak uznají za vhodné.

Jakmile si hráči zakoupí své coiny, měli by použít knihu Ripple XRP, která dokáže sledovat všechny transakce provedené pomocí vaší peněženky a účtu. Kniha využívá decentralizovanou technologii blockchainu ke zpracování transakcí téměř okamžitě. Používání této knihy nevyžaduje žádná další oprávnění pro sázející k přístupu a používání.

Chcete-li sázet s Ripple, jednoduše zamiřte do svého preferovaná sázková stránka a najděte sekci 'Vklad'. Poté vyberte Ripple jako preferovaný způsob platby z nabízených možností. Poté bude vygenerována adresa pro požadovanou částku vkladu.

Poté musí sázkaři pomocí své peněženky Blockchain vložit prostředky na zadanou adresu. Peníze jsou ihned po jejich přijetí připsány na váš sázkařský účet. Všechny vkladové transakce jsou zdarma a na většině sázkařských webů jsou zpracovány okamžitě.

Každá sázková kancelář může mít svou vlastní politiku, pokud jde o vkládání limitů. Ověřte si u týmu zákaznických služeb vaší sázkové stránky, jaké jsou minimální a maximální vklady pro Ripple.

Jak vložit peníze pomocí Ripple
Jak vybírat peníze pomocí Ripple

Jak vybírat peníze pomocí Ripple

Většina sázkařských webů, které přijímají Ripple, s největší pravděpodobností umožní sázkařům vybrat své výdělky stejnou metodou, protože Ripple funguje spíše jako kryptoměna než běžná platební služba.

Chcete-li vybrat prostředky ze sázkařských stránek prostřednictvím Ripple, jednoduše:

  1. Přihlaste se na svůj sázkový web a vyhledejte stránku nebo možnost výběru
  2. Po zobrazení výzvy vyberte z možností Ripple jako způsob výběru.
  3. Pokud budete vyzváni, vyplňte příslušné údaje a poté transakci potvrďte a autorizujte.

Jak je zřejmé výše, proces stažení pro Ripple je podobný u jiných metod. Je to také pohodlná možnost, protože je extrémně rychlá a levná. Ripple zpracovává transakce rychlostí 3,3 sekundy s poplatky již od 0,0004 USD.

Více kryptoměnových směnáren také zpracovává XRP pro fiat měny, jako jsou USD, EUR, CAD, GBP, AUD, CHF, NZD a mnoho dalších. XRP lze na některých burzách také obchodovat za Etherum a Bitcoin.

Aby to bylo ještě lepší, Ripple prochází více než 150 validátory po celém světě, což eliminuje možnost přetížení sítě. Ripple také spolupracoval s dalšími platebními službami, aby usnadnil přeshraniční transakce. Pro maximalizaci spokojenosti zákazníků nyní Ripple zpracovává více než 15 000 transakcí za sekundu.

Sázející by také měli dávat pozor na faucety RXP, které mohou poskytovat bezplatné RXP pro úkoly, jako jsou minihry. Nemusí to být mnoho, ale může vám to poskytnout extra nabídku nebo pár hodů kostkou, abyste si vyrovnali své výdělky, než si vyberete.

Jak vybírat peníze pomocí Ripple