Nejlepší bookmakeři přijímající Skrill

Skrill je platební metoda, která je velmi oblíbená mezi sázkaři i sázkařskými weby. Skrill byl založen v roce 2001 a od té doby si získal na popularitě. Dnes mnoho online sázkových webů přijímá Skrill, protože je to jedno z nejlepších platebních řešení pro sázení. Při výběru stránky, na kterou chcete sázet, je důležité, aby si sázející vybrali sázkovou kancelář, která akceptuje jejich preferovanou platební možnost.

Nejlepší bookmakeři přijímající Skrill
Nejlepší sázkové stránky se Skrill

Nejlepší sázkové stránky se Skrill

Skrill (původně Moneybookers) je online metoda převodu peněz zavedená v roce 2001. Rychle vpřed v roce 2021 se společnosti podařilo expandovat do více než 120 zemí s podporou až 40 měn.

V současné době je Skrill oporou nejlepší sázkové stránky, nabízející služby místním a mezinárodním sázkařským webům. Chcete tedy začít sázet se Skrill? Zde jsou všechny důležité informace o sázení Skrill a o tom, kde hrát pomocí této bankovní možnosti.

Nejlepší sázkové stránky se Skrill
Jak provést vklad u Skrill

Jak provést vklad u Skrill

Sázkaři si nejprve musí vytvořit peněženku, aby mohli začít sázet se Skrill na nejlepších hazardních stránkách. Naštěstí je proces vytváření peněženky Skrill docela jednoduchý. Začněte návštěvou úředníka Web Skrill a poté klepněte na „Registrovat“. Dále vyplňte požadované údaje na elektronickém registračním formuláři. Jakmile je vše hotovo, Skrill vám zašle e-mail s potvrzením, že účet byl úspěšně nastaven.

Poté je čas financovat elektronickou peněženku. Hráči to mohou provést pomocí přímých bankovních převodů a dalších účtů Skrill. Podle očekávání mohou hráči také propojit karty, jako jsou kreditní/debetní karty a předplacené karty. Chcete-li převést peníze na účet, klikněte na „Nahrát prostředky“ a poté přidejte peníze podle pokynů na obrazovce. Nyní přejděte ke svému bookmakerovi podporovanému Skrill a převeďte peníze.

Stačí říci, že služby Skrill jsou dostupné prostřednictvím webové verze nebo vyhrazených mobilních aplikací. Mobilní aplikace Skrill je elegantní, přímočará a je k dispozici ke stažení v obchodech Play a App Store. Aplikace umožňuje uživatelům vkládat prostředky na jejich účty bookmakera a také provádět výběry. Zkrátka dělá prakticky vše, co umí webová verze.

Poplatky za Skrill a transakční limity

Vytvoření a správa peněženky Skrill je obvykle zdarma. Jednoduše řečeno, Skrill si neúčtuje žádný měsíční poplatek ani poplatek za nečinnost účtu. Tato možnost elektronické peněženky také sázejícím nic neúčtuje za posílání peněz na jejich sázkařské účty. Výběry však přitahují určité procento z částky transakce. To může být až 1 %.

Mezitím neověření uživatelé Skrill mají denní limit převodů 2 500 USD a mohou odesílat nebo přijímat maximálně 1 000 USD za relaci. Kromě toho jsou týdenní a měsíční limity převodů 3 500 USD a 4 500 USD. Částku však můžete navýšit prokázáním totožnosti.

Poznámka: Zjevnou nevýhodou vkladu přes Skrill je, že většina bookmakerů nenabízí bonusy. Ale není tomu tak vždy. Proto si přečtěte drobným písmem bonus, abyste zjistili, zda vklady Skrill splňují podmínky pro získání odměny.

Jak provést vklad u Skrill
Jak provést výběr pomocí Skrill

Jak provést výběr pomocí Skrill

Zpracování výplat přes Skrill je u většiny bookmakerů zcela zdarma. To se však může lišit v závislosti na operátorovi. Přímé výběry Skrill do propojené banky jsou také spojeny s paušálním poplatkem 5,50 EUR, zatímco na výběry VISA se vztahuje sazba 7,5 %. Pokud jde o převody měn, platí poplatek 3,99 %. Navíc je každý měsíc účtován poplatek za službu ve výši 5,00 EUR za účty, které byly nečinné déle než rok. Smutné, co?

Jak již bylo řečeno, hráči mohou zvýšit limity transakcí ověřením svých účtů Skrill. Toto je také standardní postup před provedením výběrů. Aby bylo možné účet ověřit, budete muset nahrát obrázek svého řidičského průkazu nebo státem vydaného průkazu totožnosti.

Poté musí hráči prokázat své bydliště tím, že poskytnou kopii posledního účtu za energie nebo bankovního výpisu. Po předložení těchto dokumentů může ověření trvat několik hodin nebo dokonce dní.

Délka výběru Skrill

Výběry Skrill mohou být okamžité nebo mohou trvat až 2 pracovní dny, v závislosti na sázkové kanceláři. Všimněte si, že toto je obvykle standardní doba pro výběr peněz z jakéhokoli webu s hazardními hrami do elektronických peněženek. Po úspěšném výběru bude trvat dalších 2–5 pracovních dnů, než se prostředky objeví na vašem propojeném bankovním účtu. Lze tedy s jistotou dojít k závěru, že existují i jiné rychlejší možnosti platby.

Jak provést výběr pomocí Skrill
Bezpečnost a zabezpečení ve Skrill

Bezpečnost a zabezpečení ve Skrill

Skrill je držitelem několika licencí, které jí umožňují poskytovat své služby globálně. Například mateřská společnost Skrill, Paysafe Group, má licenci od irské centrální banky. To umožňuje společnosti nabízet bankovní služby v Evropě. V USA je Skrill regulován FCA (Financial Conduct Authority). Tyto licence a mnoho dalších v jeho seznamu dělají ze Skrill jednu z nejbezpečnějších možností.

Dalším bezpečnostním důvodem pro používání Skrill je, že všechna data transakcí jsou šifrována SSL. Přestože prozradíte své přihlašovací údaje, technologie SSL zajišťuje, že hackeři nemají přístup k vašemu heslu a uživatelskému jménu.

Pro větší bezpečnost používá Skrill k potvrzení identity dvoufaktorovou autentizaci (2FA). Tato technologie přidává další vrstvu zabezpečení, kdy uživatelé musí před přihlášením zadat kód. Kód je obvykle zaslán na poskytnuté mobilní číslo nebo e-mail.

Bezpečnost a zabezpečení ve Skrill
Možnosti zákaznické podpory Skrill

Možnosti zákaznické podpory Skrill

Podpora a zákaznický servis jsou zásadním faktorem, který je třeba vzít v úvahu při výběru možnosti platby. Hráči tak často mohou mít problémy, jako jsou opožděné vklady/výběry, ověřování účtu, dotazy na směnný kurz a tak dále. Naštěstí Skrill nabízí účinný systém podpory prostřednictvím různých kanálů.

Nejprve je zde obsáhlá sekce FAQ s odpověďmi na všechny základní otázky. Pokud v sekci FAQ nenajdete odpovědi, které hledáte, kontaktujte přímo podporu prostřednictvím živého chatu. Konzultace živého chatu je však dostupná pouze pro VIP zákazníky. Neověření uživatelé získají chatovou podporu spravovanou virtuálním asistentem.

Pokud vše ostatní selže, mohou hráči poslat e-mail nebo zatelefonovat týmu podpory Skrill. Zatímco odpovědi na e-maily mohou trvat až 24 hodin, telefonická podpora je okamžitá. Společnost nabízí několik horkých linek dostupných od pondělí do pátku (8:00 až 17:00 místního času). Navíc mohou hráči přímo poslat zprávu podpoře pomocí elektronického formuláře.

Níže jsou uvedeny kontakty podpory Skrill:

Možnosti zákaznické podpory Skrill