Nejlepší bookmakeři přijímající Trustly

Trustly je online platební služba založená ve Švédsku v roce 2008. Tato služba umožňuje sázkařům a sázkařům vkládat a převádět finanční prostředky bez potíží a zpoždění. Tato metoda je v současnosti dostupná ve více než 30 zemích a v roce 2015 ji přijalo jako životaschopnou platební možnost více než 800 obchodníků online.

Inovace provedené společností Trustly jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily době, takže převody mezi entitami jsou hladší a snadnější. Díky tomu je Trustly atraktivní možností pro sázkové platformy. Má také partnerství s PayPal, Groupon a TransferWise. Společnost také představila produkt Payout Express ve spolupráci s Paypal.

Nejlepší bookmakeři přijímající Trustly
Jak platit s TrustlyVýběry s Trustly
Jak platit s Trustly

Jak platit s Trustly

Jedna z výhod výběru Trustly na sázkové stránky je, že je to pozoruhodně jednoduché a rychlé. Za prvé, Trustly nevyžaduje, aby si sázkaři registrovali účet nebo si stahovali aplikaci.

Všechny platby prováděné touto službou využívají prostředky přímo z vašeho bankovního účtu – není vyžadováno žádné vkládání prostředků. To znamená, že je to rychlejší, jednodušší a bezpečnější, než kdybyste museli propojovat svůj bankovní účet s jiným účtem třetí strany.

Chcete-li platit pomocí Trustly, jednoduše proveďte tyto kroky při placení:

  1. Vyberte Důvěryhodný jako a možnost platby na webu obchodníka.
  2. Přihlaste se ke svému bankovnímu účtu jako obvykle.
  3. Vyberte si, ze kterého účtu chcete prostředky čerpat.
  4. Potvrďte platbu procesem ověření, který preferujete.

Pamatujte, že Trustly nepřijímá obchodní účty, takže se ujistěte, že vybraný bankovní účet je soukromý účet, který umožňuje bankovní převody. Váš disponibilní zůstatek také nemůže být připsán bankou a Trustly také vyžaduje, aby bankovní účty byly v místní měně.

Obchodníci mohou nastavit okamžitý vkladový limit, který omezuje, kolik lze převést přes Trustly v reálném čase. Převody, které tento limit překročí, budou trvat až dva (2) pracovní bankovní dny. Ve většině případů můžete pokračovat nebo se rozhodnout zrušit transakci.

Za zmínku také stojí, že Trustly funguje jako digitální zprostředkovatel. To znamená, že nemohou vydávat účtenky ani úřední dokumenty – to mohou pouze obchodníci.

Jak platit s Trustly
Výběry s Trustly

Výběry s Trustly

Výběry s Trustly jsou intuitivní a snadné. Jednoduše zvolte Trustly jako možnost výběru na webu obchodníka, zadejte částku a pokračujte jako obvykle. Je to také rychlejší, protože používání trustly eliminuje nutnost přihlašování ke svému bankovnímu účtu, abyste mohli provést převod.

Prostředky by měly být připsány na váš bankovní účet maximálně během několika minut. Pokud neobdržíte staženou částku okamžitě, existuje pro to několik vysvětlení.

Může to být způsobeno dobou zpracování banky nebo možná plánovanou či nouzovou údržbou. Bankovní převody bývají také pozastaveny na státní svátky nebo víkendy. Další možností bylo odmítnutí výběru ze strany banky z důvodu omezení či omezení vašeho účtu.

Minimální částka výběru pro Trustly je ekvivalent 10 USD, maximálně však ekvivalent 10 000 USD. Všechny výběry provedené pomocí Trustly jsou uvedeny do pohybu automaticky a okamžitě, takže zrušení není možné.

Důležité je poznamenat, že Trustly je poskytovatel elektronických plateb, který funguje jako jakýsi prostředník mezi obchodníky a zákazníky. Transakce samy o sobě nezpracovávají, ani nedrží finanční prostředky a všechny finanční prostředky, které přes ně putují, jsou připisovány přímo na bankovní účty nebo obchodníkům.

Pokud při výběru nevidíte účet v seznamu, ujistěte se, že jde o soukromý účet, který umožňuje bankovní převody, a ne o firemní účet.

Výběry s Trustly