Nejlepší bookmakeři přijímající TrustPay

TrustPay je bezpečný poskytovatel plateb pro e-commerce, který existuje od roku 2009. Společnost působí v regionu EHP a zpracovává miliony plateb kartou přes internet. TrustPay, licencovaný různými jurisdikcemi, působí po celém světě a podporuje více než 100 měn. Není žádným překvapením, že obrovský počet webových stránek pro sportovní sázení a další platformy pro hazardní hry tento platební procesor akceptují.

Od roku 2012 je společnost ve spolupráci s MasterCard, Visa a UnionPay a přitahuje miliony uživatelů karet po celém světě. TrustPay jako služba okamžitých bankovních převodů umožňuje širokou škálu bankovních možností, jako jsou platby předplacenou kartou a online bankovní převody. Je to jedna z nejjednodušších metod, kdy si zákazníci vyberou svou banku nebo kartu a čekají, až platba proběhne.

Jak provést vklad s TrustPayJak provést výběr pomocí TrustPayBezpečnost a zabezpečení v TrustPayMožnosti zákaznické podpory TrustPay
Ethan Moore
WriterEthan MooreWriter
ResearcherMatteo BianchiResearcher
LocaliserJakub SvobodaLocaliser
Jak provést vklad s TrustPay

Jak provést vklad s TrustPay

Online sázení s TrustPay nemůže být jednodušší, vzhledem k tomu, že uživatel může shromáždit všechny své zdroje financí na jednom místě. S účtem TrustPay si můžete přidat elektronické peněženky a další finanční účty. To umožňuje sázkaři mít různé možnosti, když chce vkládat pomocí TrustPay. Většina digitálních platebních bran vyžaduje vytvoření samostatného účtu nebo online peněženky. TrustPay je ale jiný, protože nepotřebuje další online účet.

Existuje mnoho způsobů, jak vložit pomocí TrustPay: z bankovního účtu, předplacené karty Paysafecard, kreditní karty, debetní karty nebo elektronické peněženky. V ideálním případě se připojuje přímo k bankovnímu účtu, ale fakturační adresa by měla být z EHP země jako Slovensko, Estonsko nebo Česká republika. K dispozici je také možnost propojení víceměnových bankovních účtů s TrustPay. To umožňuje uživatelům spravovat své finanční prostředky tak, jak je využívají pro online sportovní sázení, kdykoli prostřednictvím internetového bankovnictví. Pokud jde o bankovní převod, nejedná se o typický proces, který trvá několik pracovních dní, ale o okamžitý zážitek.

Vklad TrustPay zpřístupní kredit okamžitě na sázkařském účtu, pokud je banka způsobilá. Služba si neúčtuje nic za provedení vkladu bez ohledu na měnu, což z ní činí dostupné řešení pro příležitostné hráče. To stojí za zmínku stránky se sportovními sázkami mají limity vkladů, které je třeba dodržovat.

Jak provést vklad pomocí TrustPay: Průvodce krok za krokem

TrustPay je mobilní platební brána, takže je možné sázet na sport i na cestách. Chcete-li financovat účet na webu online sázení, hráči musí:

 1. Nejprve se zaregistrujte u sázkové kanceláře
 2. Přejděte na stránku Vklad
 3. Klikněte na TrustPay z nabídky dostupných platebních možností
 4. Uveďte osobní ID nebo Turingovo číslo a heslo
 5. Zadejte částku vkladu
 6. TrustPay ověří převod a peníze budou strženy z bankovního nebo kartového účtu
 7. Dokončete platbu
 8. V případě úspěšné platby je zasláno potvrzení

Při vkladu pomocí MasterCard, Visa nebo UnionPay si pokladní rozhraní TrustPay vyžádá CVV2 a datum vypršení platnosti karty. Pokud jde o Paysafecard, hráč by měl mít kartu po ruce a zadat 16místný PIN kód.

Jak provést vklad s TrustPay
Jak provést výběr pomocí TrustPay

Jak provést výběr pomocí TrustPay

Bohužel není možné vybírat přímo do TrustPay, protože poskytovatel neposkytuje uživatelům samostatný bankovní účet. Je to jednoduše zprostředkující platební procesor, díky kterému je placení bankou nebo kartou pohodlnější. Jinými slovy, platforma nedrží zůstatky.

Nejlepší na TrustPay je, že nabízí četné způsoby výběru, včetně bankovního převodu, MasterCard, Visa, American Express, eCheck, PayPal, Neteller, MuchBetter, Maestro, Sofort, Trustly, ecoPayz, EntroPay, Bitcoin, Ethereum a Litecoin, mezi ostatní. Rychlosti vytahování se u jednotlivých metod liší. Například bankovní převody mohou trvat dva až pět pracovních dnů. Elektronické peněženky jsou poměrně rychlé, zaberou 24 až 48 hodin. Dokončení elektronických kontrol trvá několik dní. Nejrychlejší a nejbezpečnější výběry jsou prostřednictvím kryptoměn, což může být okamžitý nebo několikahodinový proces.

Průvodce výběrem peněz z online sázkové kanceláře

Proces výběru na většině webových stránek pro sportovní sázení probíhá podobným způsobem. Hráči by měli udělat následující:

 • Zaregistrujte se a přihlaste se ke svému sázkařskému účtu
 • Potvrďte jejich výhry a ujistěte se, že splnili všechny sázkové podmínky
 • Přejděte na stránku bankovnictví a postupujte podle tlačítka výběru
 • Prohlédněte si nabídku a vyberte a vhodná možnost platby
 • Před kliknutím na tlačítko Odeslat postupujte podle pokynů a potvrďte podrobnosti
 • Bookmaker ověří žádost o výběr a uvolní výhru hráči
 • Peníze dorazí na hráčský účet a je zasláno upozornění

Při vyplácení peněz je bezpodmínečně nutné zjistit poplatky a rychlost transakcí dostupných metod. Většina sportovních sázkařů preferuje rychlou metodu rychlého přístupu k penězům a jejich využití jakýmkoli způsobem. Některé sázkové kanceláře požádají o další dokumentaci v procesu KYC. To je nezbytné k omezení podvodů a praní špinavých peněz.

Jak provést výběr pomocí TrustPay
Bezpečnost a zabezpečení v TrustPay

Bezpečnost a zabezpečení v TrustPay

Ve světle popularity online sázení se bezpečnost elektronických plateb stala problémem. Většina zařízení IoT s sebou nese značné riziko online hrozeb a exploitů. Většina hráčů se obává, že jejich osobní údaje budou vystaveny hackerům; proto chtějí zajistit, aby platební brána měla vše potřebné k ochraně jejich pověření a peněz.

TrustPay je certifikován PCI DSS Tier 1. Standardy zabezpečení dat odvětví platebních karet zahrnují řadu osvědčených postupů, které mezinárodní poskytovatelé karet používají k zajištění bezpečnosti dat držitelů karet. Díky tomu je společnost pro obchodníky a spotřebitele důvěryhodnější. Znamená to také, že splňují přísné finanční standardy, a proto mohou spolupracovat s velkými bankami a platit kartou.

Tato certifikace bere vážně bezpečnost informací o kreditních kartách pomocí takových opatření, jako je antivirový software, šifrování přenosu dat a brány firewall. TrustPay omezuje přístup k bankovním informacím při zpracování plateb na webovou stránku s online sázením a zároveň sleduje síťová oprávnění.

Proces převodu peněz prostřednictvím TrustPay vyžaduje značnou úroveň kontroly. Uživatel musí poskytnout své přihlašovací údaje, což se děje na zabezpečeném vzdáleném uživatelském rozhraní. Kromě hesel může TrustPay požadovat autentizaci otiskem prstu v závislosti na tom, odkud peníze pocházejí. Hráči by neměli mít žádné výhrady, protože jejich biodata jsou nakonfigurována pomocí kryptografie.

Bezpečnost a zabezpečení v TrustPay
Možnosti zákaznické podpory TrustPay

Možnosti zákaznické podpory TrustPay

Uživatelé TrustPay mohou kontaktovat zástupce zákazníků pomocí následujících možností:

 • E-mailem- info@trustpay.eu
 • Telefon
 • Centrum nápovědy
 • Online kontaktní formulář

Webové stránky TrustPay obsahují mnoho informací v sekci FAQ. Jedná se o užitečné příručky, které mohou zákazníci použít, než se obrátí na přepážku péče o zákazníky. Pro další technickou pomoc je k dispozici tým zákaznické podpory kdykoli a kdekoli. Mohou odpovídat na dotazy zaslané prostřednictvím kontaktního formuláře. Hráči musí poskytnout podrobné informace a odpověď obdrží e-mailem do 24 hodin. Pro okamžitou pomoc je vhodné využít telefonní linku.

Před kontaktováním TrustPay kvůli neúspěšné transakci je dobré zkontrolovat zůstatek kreditu. Zdroj finančních prostředků by měl být aktuální, např. kreditní karta by neměla vypršet. Pokud problém přetrvává, banka může pomoci. Některé bankovní instituce zacházejí se sázkovými transakcemi podezřele, a proto potřebují potvrdit, že platbu skutečně iniciuje zákazník, aby ochránily účet před podvodem.

Možnosti zákaznické podpory TrustPay